Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
Doradźcie która chłodniczka byłaby bardziej odpowiednia do mojego silnika, aby olej miał optymalna temperaturę podczas jazdy: http://allegro.pl/chlodnica-oleju-13-rzedowa-300-x-180-x-50mm-tuning-i1666189231.html http://allegro.pl/chlodnica-oleju-13-rzedowa-250-x-175-x-42mm-tuning-i1666680198.html
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
A próbowałeś wsadzić o grubości 64mm czy 80mm, bo są i takie i takie..
-
[ALL] Lakiernik w Lublinie?
Macie kogoś godnego polecenia? Dobrze byłoby, gdyby w portfelu trochę kasy jeszcze zostało
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Panowie, jakie kolanka (rura będzie ~51mm) i ile kupić do fmic'a z A4/A5 (64mm)? Czy dobrze sobie dobrałem redukcje: 51/57 [2szt. na wyjściach IC], 44/51 [turbo BRD]?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Z której audicy założył sobie wycieraczki aero???
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Możesz mi zapalniczkę kompletną z tunelu sprzedać, albo chociaż tą wyściółkę z niej
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
U mnie radio bez problemu wchodzi i wychodzi, ważne jedynie, żeby burdelu z przewodami nie było
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Jak testy isostatu wypadają, moskal nie spalił jeszcze furacza?
-
[B5 AFN] Jaką średnicę musi mieć wąż na wyjściu do ic w turbo BRD?
Na chwilę obecną mam z alfy, ale nie wytrzymuje ciśnienia i już kupiłem z A4/A5 2.0 (64mm). Sam też gromadzę części do nadchodzących zmian
-
[B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
Na manetce kierunkowskazów? Jesteś pewien, że twój egzemplarz nie był taksówką, albo nie służył w jakiś służbach?
-
[B5 AFN] Jaką średnicę musi mieć wąż na wyjściu do ic w turbo BRD?
To jak w końcu z tą średnicą?
-
[B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
To jest przycisk funkcyjny, występuje jako czysty (taki jak u Ciebie), albo z napisem FUNK. Wykorzystywane były głównie w wersjach dla policji, straży poż, pogotowiu. Mógł też poprzedni właściciel do załączenia czegoś go wykorzystać. A jak Tobie jest niepotrzebny to z chęcią go od Ciebie kupię, a w rozliczeniu zostawię zaślepkę
-
[B5 AFN] Co to za przycisk w miejscu ASR
W tym przycisku dioda nie jest przypadkiem w prawym górnym rogu?
-
[B5 AFN] Jaką średnicę musi mieć wąż na wyjściu do ic w turbo BRD?
Czy w BRD też jest przejściówka jak w AWX? Jeśli nie ma to jaką średnicę musi mieć wąż idący do intercoolera?
-
[B5 AHH] Czym wyczyścić intercooler?
Same plusy U siebie czyściłem benzyną ekstrakcyjną, trochę nim powywracałem, żeby benzyna ściekła z zakamarków, postał aż był suchy i nic później się nie działo.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki w nastawniku pompy
Podjedź do kogoś z forum i niech sprawdzi VAGiem jaką masz dawkę paliwa ustawioną.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki w nastawniku pompy
Wg. mnie ustawił zbyt dużą dawkę paliwa i teraz Cię w ch*** robi...
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
a o to, prościej będzie jak zdejmiesz zderzak - będziesz miał ten czujnik przed sobą
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Miałem na myśli przy wtyczce panelu klimy. Chyba, że źle zrozumiałem o co Ci chodzi z tym sterowaniem klimy i tylko mieszam
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Podświetlenie daje dosyć niskie napięcie, przez co może nie załączać. Może plusa weź od czegoś innego?
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
zapomniałem wspomnieć o najważniejszym, ja sobie konsole z II lifta zakładałem, więc żeby przeciwmgłowe były włączone to przycisk muszę trzymać wciśnięty, to samo byłoby z funk, zresztą pokazałem na zdjęciu o jaki przycisk chodzi
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
eee od kiedy w polifcie jak właczysz to jest włączony bez przekaźnika?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Ikony na przyciskach też się podświetlają. Wydaje mi się że w a4 po I lifcie klimatronik jest trochę inaczej podłączony, więc moimi radami nie powinieneś się sugerować tylko jedrusa [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:31_________________________________________________Nie pamiętam czy to było pisane, albo przeoczyłem, ale dzisiaj w końcu zamontowałem sobie zapalniczkę poliftową w tunel i podłączyłem wtyczkę tak jak pasowała.. Zanim skręcicie wszystko sprawdźcie czy działa, bo mogą się dziwne rzeczy dziać...
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Ja wolę mieć tak jak jest w mercedesie - na przycisk. Chcę umyć szyby to używam manetki, chcę reflektory to przycisk. Przytrzymując dłużej manetkę żeby umyć lampy musimy trochę zużyć na szybę, więc jest to marnotractwo Jak więc z tym przekaźnikiem? jaki i jak podłączyć?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Ciężko zrozumieć, że nie chcę tego na jednym włączniku, żeby nie zużywać niepotrzebnie litrów płynu??