Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Doradźcie która chłodniczka byłaby bardziej odpowiednia do mojego silnika, aby olej miał optymalna temperaturę podczas jazdy: http://allegro.pl/chlodnica-oleju-13-rzedowa-300-x-180-x-50mm-tuning-i1666189231.html http://allegro.pl/chlodnica-oleju-13-rzedowa-250-x-175-x-42mm-tuning-i1666680198.html
  2. A próbowałeś wsadzić o grubości 64mm czy 80mm, bo są i takie i takie..
  3. Macie kogoś godnego polecenia? Dobrze byłoby, gdyby w portfelu trochę kasy jeszcze zostało
  4. Panowie, jakie kolanka (rura będzie ~51mm) i ile kupić do fmic'a z A4/A5 (64mm)? Czy dobrze sobie dobrałem redukcje: 51/57 [2szt. na wyjściach IC], 44/51 [turbo BRD]?
  5. Z której audicy założył sobie wycieraczki aero???
  6. Możesz mi zapalniczkę kompletną z tunelu sprzedać, albo chociaż tą wyściółkę z niej
  7. U mnie radio bez problemu wchodzi i wychodzi, ważne jedynie, żeby burdelu z przewodami nie było
  8. Jak testy isostatu wypadają, moskal nie spalił jeszcze furacza?
  9. Na chwilę obecną mam z alfy, ale nie wytrzymuje ciśnienia i już kupiłem z A4/A5 2.0 (64mm). Sam też gromadzę części do nadchodzących zmian
  10. Na manetce kierunkowskazów? Jesteś pewien, że twój egzemplarz nie był taksówką, albo nie służył w jakiś służbach?
  11. To jest przycisk funkcyjny, występuje jako czysty (taki jak u Ciebie), albo z napisem FUNK. Wykorzystywane były głównie w wersjach dla policji, straży poż, pogotowiu. Mógł też poprzedni właściciel do załączenia czegoś go wykorzystać. A jak Tobie jest niepotrzebny to z chęcią go od Ciebie kupię, a w rozliczeniu zostawię zaślepkę
  12. W tym przycisku dioda nie jest przypadkiem w prawym górnym rogu?
  13. Czy w BRD też jest przejściówka jak w AWX? Jeśli nie ma to jaką średnicę musi mieć wąż idący do intercoolera?
  14. Same plusy U siebie czyściłem benzyną ekstrakcyjną, trochę nim powywracałem, żeby benzyna ściekła z zakamarków, postał aż był suchy i nic później się nie działo.
  15. Podjedź do kogoś z forum i niech sprawdzi VAGiem jaką masz dawkę paliwa ustawioną.
  16. Wg. mnie ustawił zbyt dużą dawkę paliwa i teraz Cię w ch*** robi...
  17. a o to, prościej będzie jak zdejmiesz zderzak - będziesz miał ten czujnik przed sobą
  18. Miałem na myśli przy wtyczce panelu klimy. Chyba, że źle zrozumiałem o co Ci chodzi z tym sterowaniem klimy i tylko mieszam
  19. Podświetlenie daje dosyć niskie napięcie, przez co może nie załączać. Może plusa weź od czegoś innego?
  20. zapomniałem wspomnieć o najważniejszym, ja sobie konsole z II lifta zakładałem, więc żeby przeciwmgłowe były włączone to przycisk muszę trzymać wciśnięty, to samo byłoby z funk, zresztą pokazałem na zdjęciu o jaki przycisk chodzi
  21. eee od kiedy w polifcie jak właczysz to jest włączony bez przekaźnika?
  22. Ikony na przyciskach też się podświetlają. Wydaje mi się że w a4 po I lifcie klimatronik jest trochę inaczej podłączony, więc moimi radami nie powinieneś się sugerować tylko jedrusa [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:31_________________________________________________Nie pamiętam czy to było pisane, albo przeoczyłem, ale dzisiaj w końcu zamontowałem sobie zapalniczkę poliftową w tunel i podłączyłem wtyczkę tak jak pasowała.. Zanim skręcicie wszystko sprawdźcie czy działa, bo mogą się dziwne rzeczy dziać...
  23. Ja wolę mieć tak jak jest w mercedesie - na przycisk. Chcę umyć szyby to używam manetki, chcę reflektory to przycisk. Przytrzymując dłużej manetkę żeby umyć lampy musimy trochę zużyć na szybę, więc jest to marnotractwo Jak więc z tym przekaźnikiem? jaki i jak podłączyć?
  24. Ciężko zrozumieć, że nie chcę tego na jednym włączniku, żeby nie zużywać niepotrzebnie litrów płynu??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.