Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. Miałem praną całą tapicerkę. Dopiero po jakimś czasie spojrzałem w górę i zobaczyłem, że odkleił się materiał podsufitki - po prostu sobie wisi. Jak przygniotę go to się przyklei, ale po chwili się odklei... Jest na to jakiś (!normalny!) sposób? Czy tylko wymiana na nowy?
  2. Kto napisał, że taki IC występował też w alfie 164 2.5TD Ja tu się ludzi pytam i ciągle pokazują mi intercooler jak na zdjęciu, a ja im, że to nie taki miał być Wychodzi na to, że tylko z wersji 2.0T benz. jak już?
  3. Cieszę się, że nie tylko mnie nerw bierze Zachciało się tuningu...
  4. Poprzednia pompa ledwo działała, więc nie wiem.. Jak powymieniam wszystko o czym wspomniałem wyżej to napiszę czy pomogło, czy dalej nerw będzie mnie brał
  5. Od samego strzała nie, tak po sekundzie, dwóch odpala - jak jest mniej to kręcę i kręcę zastanawiając się czy aku wytrzyma Vaga przeglądałem już parę razy po zmianie pompy. Kąt jest ustawiony w granicach 54, dawkę miałem ustawioną jeszcze niedawno na 4, ale po zmianie na 216 zmniejszyłem na 7, co i tak jest za dużą dawką Filtr paliwa zmieniałem jakieś 12 tyś km temu. Po wymianie pompy (zrobiłem na niej może z 1000km) jeszcze wolałem, żeby pochodziła na starym filtrze, żeby ewentualne syfy jeszcze zebrał Będę w tym tygodniu w Lublinie, to wymienię filtr, zaworek, oring i przypatrzę się temu odpowietrzaniu Może w końcu jakimś cudem znajdę tą przyczynę...
  6. Dowiedziałem się dziś nowej (dla mnie) informacji. Otóż paliwo może się cofać przez to, że w jakiś tam sposób może być zatkane odpowietrzanie/zaworek/otwór w zbiorniku powietrza i wytworzone w ten sposób podciśnienie cofa paliwo do zbiornika, przez co oczywiście później trzeba kręcić dłużej. To prawda czy fałsz? Wiem, że można to sprawdzić odkręcając korek wlewu (szczególnie jak się dłużej jechało) i jak zaśsie powietrze, to coś jest nie tak, tylko co potem?[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:43_________________________________________________ To jest inny zaworek, niż ten o którym tutaj mowa
  7. Czy zamiast ciągnąć próbowałeś ją wcisnąć do środka (chyba od tej strony bardziej na zewnątrz)? U mnie to pomagało
  8. Przecież w B5 nawiew na szybę (lewy, środkowy, prawy) to kanał wykonany z jednego odlewu plastiku i prędzej ma tam zdechłego szczura niż spadł tam jakiś element
  9. Możecie podać jakiś numer tego? Ale nie z etki, bo chce kupić go w intercarsie a tam chyba nie znajdą po ori numerze
  10. Szukam ciągle odpowiedzi i mnie to już wq.. powoli, bo jak tu podnosić moc, jak odpalić normalnie nie mogę... Tak więc, czy filtr paliwa w jakiś sposób trzyma to paliwo, żeby się nie cofało? Zauważyłem, że im mniej paliwa w zbiorniku, tym dłużej muszę kręcić, żeby odpalił ( pod koniec jest takie charakterystyczne tratatata jak już łapie).
  11. Jeśli jest tak samo jak w A4 to wystarczy poszycie
  12. W serwisie próbowali różnymi chemikaliami, ale pomagało tylko na krótki czas - powiedzieli, że trzeba wyjąć całą obudowę z nagrzewnicą i parownikiem i dokładnie wyczyścić wszystko i chcieli za to 600zł. Sam to zrobiłem (ogólnie przez 3 dni się z tym bawiłem), wstępnie umyłem i zawiozłem im je, żeby porządnie zdezynfekowali. Od tamtej pory spokój Co do gąbki to przy myciu się ukruszyła do reszty, nie wymieniałem jej. Ona po prostu uszczelnia połączenia kanałów, żeby nie wiało i hałasowało gdzie nie powinno
  13. Cwaniaczek Będzie odpowiednio zrobiona kierownica powietrza to powietrza będzie aż nadto Już miałem nieciekawą sytuację (ostatni raz w życiu jeździłem w zimie na prawie łysych letnich oponach ) i nie chcę wiedzieć co by było, gdybym podciął belkę
  14. Jak nie styknie to zrobię na dwa A o cięciu belki, chociaż najmniejszym, ani mi się śni Zderzak od esy ma wystarczająco duże wloty powietrza
  15. A jak ostatecznie poradziłeś sobie z kierownica powietrza? Znalazłem taki ic za... 50zł i wszelkie porady mile widziane BTW. tak mnie zastanowiło, czy tego małego nie zamontować po drugiej stronie, zawsze to jeszcze lepsze chłodzenie Czy może ten w zupełności wystarczy do 180-190KM ?
  16. Pete007, czy do tego intercoolera pasują plug&play ori rury dolotu (górna i dolna), czy też trzeba coś modzić?
  17. Nawiew na szybę (lewa, prawa i środek) to jeden kanał, więc jeśli nie leci to najprawdopodobniej zapchany. Spróbuj czymś przepchać
  18. Jeśli nie pękła z winy tego mechanika to prędzej przez zapchany wtrysk niż przez pompę
  19. A jeśli dawkę ustawię w vagu na 32768, czyli powrócę do oryginalnego ustawienia i następnie zmniejszę ją przesuwając nastawnik, to będzie dalej tak samo, czy wróci do normy?
  20. Założyłem wtryski 216, po założeniu stuki metaliczne. Pan od którego je kupiłem poinformował mnie, że to normalny objaw, który zniknie po 500-1000km, bo iglice muszą się ułożyć (czy jakoś tak). To prawda, czy coś nie tak z tymi wtryskami?
  21. Niepotrzebnie napisałeś o jaką Ci chodzi... Napisz mu, żeby zrobił zdjęcie z numerem, to wtedy kupisz
  22. pawelwor odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Lewa strona jest taka sama nieważne czy benzyna, diesel, sedan czy kombi W B5 tempomat jest zintegrowany z manetką kierunkowskazów.
  23. pawelwor odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    A czy jak wciskasz jakieś przyciski to ile na vagu pokazuje się jedynek? Powinny być przynajmniej dwie (trzy jak wciśniesz fix)
  24. A co to jesti jak to zrobić? A czy może mieć z tym coś wspólnego to, że maksymalnie ile się tylko dało w vagu zmniejszyłem dawkę paliwa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.