Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Podsufitka po praniu odkleiła się...
Miałem praną całą tapicerkę. Dopiero po jakimś czasie spojrzałem w górę i zobaczyłem, że odkleił się materiał podsufitki - po prostu sobie wisi. Jak przygniotę go to się przyklei, ale po chwili się odklei... Jest na to jakiś (!normalny!) sposób? Czy tylko wymiana na nowy?
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
Kto napisał, że taki IC występował też w alfie 164 2.5TD Ja tu się ludzi pytam i ciągle pokazują mi intercooler jak na zdjęciu, a ja im, że to nie taki miał być Wychodzi na to, że tylko z wersji 2.0T benz. jak już?
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
Cieszę się, że nie tylko mnie nerw bierze Zachciało się tuningu...
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
Poprzednia pompa ledwo działała, więc nie wiem.. Jak powymieniam wszystko o czym wspomniałem wyżej to napiszę czy pomogło, czy dalej nerw będzie mnie brał
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
Od samego strzała nie, tak po sekundzie, dwóch odpala - jak jest mniej to kręcę i kręcę zastanawiając się czy aku wytrzyma Vaga przeglądałem już parę razy po zmianie pompy. Kąt jest ustawiony w granicach 54, dawkę miałem ustawioną jeszcze niedawno na 4, ale po zmianie na 216 zmniejszyłem na 7, co i tak jest za dużą dawką Filtr paliwa zmieniałem jakieś 12 tyś km temu. Po wymianie pompy (zrobiłem na niej może z 1000km) jeszcze wolałem, żeby pochodziła na starym filtrze, żeby ewentualne syfy jeszcze zebrał Będę w tym tygodniu w Lublinie, to wymienię filtr, zaworek, oring i przypatrzę się temu odpowietrzaniu Może w końcu jakimś cudem znajdę tą przyczynę...
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
Dowiedziałem się dziś nowej (dla mnie) informacji. Otóż paliwo może się cofać przez to, że w jakiś tam sposób może być zatkane odpowietrzanie/zaworek/otwór w zbiorniku powietrza i wytworzone w ten sposób podciśnienie cofa paliwo do zbiornika, przez co oczywiście później trzeba kręcić dłużej. To prawda czy fałsz? Wiem, że można to sprawdzić odkręcając korek wlewu (szczególnie jak się dłużej jechało) i jak zaśsie powietrze, to coś jest nie tak, tylko co potem?[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:43_________________________________________________ To jest inny zaworek, niż ten o którym tutaj mowa
-
[ALL B5] Jak zdjąć kratkę ze zderzaka?
Czy zamiast ciągnąć próbowałeś ją wcisnąć do środka (chyba od tej strony bardziej na zewnątrz)? U mnie to pomagało
-
[ALL B5] Nie leci powietrze przez nawiew
Przecież w B5 nawiew na szybę (lewy, środkowy, prawy) to kanał wykonany z jednego odlewu plastiku i prędzej ma tam zdechłego szczura niż spadł tam jakiś element
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
Możecie podać jakiś numer tego? Ale nie z etki, bo chce kupić go w intercarsie a tam chyba nie znajdą po ori numerze
-
[B5 AFN] Czy filtr paliwa w jakiś sposób "trzyma" paliwo, żeby się nie cofało?
Szukam ciągle odpowiedzi i mnie to już wq.. powoli, bo jak tu podnosić moc, jak odpalić normalnie nie mogę... Tak więc, czy filtr paliwa w jakiś sposób trzyma to paliwo, żeby się nie cofało? Zauważyłem, że im mniej paliwa w zbiorniku, tym dłużej muszę kręcić, żeby odpalił ( pod koniec jest takie charakterystyczne tratatata jak już łapie).
-
[ALL] Poszycie poduszki powietrznej
Jeśli jest tak samo jak w A4 to wystarczy poszycie
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
W serwisie próbowali różnymi chemikaliami, ale pomagało tylko na krótki czas - powiedzieli, że trzeba wyjąć całą obudowę z nagrzewnicą i parownikiem i dokładnie wyczyścić wszystko i chcieli za to 600zł. Sam to zrobiłem (ogólnie przez 3 dni się z tym bawiłem), wstępnie umyłem i zawiozłem im je, żeby porządnie zdezynfekowali. Od tamtej pory spokój Co do gąbki to przy myciu się ukruszyła do reszty, nie wymieniałem jej. Ona po prostu uszczelnia połączenia kanałów, żeby nie wiało i hałasowało gdzie nie powinno
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
Cwaniaczek Będzie odpowiednio zrobiona kierownica powietrza to powietrza będzie aż nadto Już miałem nieciekawą sytuację (ostatni raz w życiu jeździłem w zimie na prawie łysych letnich oponach ) i nie chcę wiedzieć co by było, gdybym podciął belkę
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
Jak nie styknie to zrobię na dwa A o cięciu belki, chociaż najmniejszym, ani mi się śni Zderzak od esy ma wystarczająco duże wloty powietrza
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
A jak ostatecznie poradziłeś sobie z kierownica powietrza? Znalazłem taki ic za... 50zł i wszelkie porady mile widziane BTW. tak mnie zastanowiło, czy tego małego nie zamontować po drugiej stronie, zawsze to jeszcze lepsze chłodzenie Czy może ten w zupełności wystarczy do 180-190KM ?
-
[B5 AJM] Kierownica powietrza do intecoolera
Pete007, czy do tego intercoolera pasują plug&play ori rury dolotu (górna i dolna), czy też trzeba coś modzić?
-
[ALL B5] Nie leci powietrze przez nawiew
Nawiew na szybę (lewa, prawa i środek) to jeden kanał, więc jeśli nie leci to najprawdopodobniej zapchany. Spróbuj czymś przepchać
-
[B5 AFN] Problem z przewodem wtrysku
Jeśli nie pękła z winy tego mechanika to prędzej przez zapchany wtrysk niż przez pompę
-
[B5 AFN] Po zmianie na pompę 11 błędne wskazania spalania na FIS
A jeśli dawkę ustawię w vagu na 32768, czyli powrócę do oryginalnego ustawienia i następnie zmniejszę ją przesuwając nastawnik, to będzie dalej tak samo, czy wróci do normy?
-
[B5 AFN] Czy to normalne, że wtryski z nowymi końcówkami stukają?
Dziękuję
-
[B5 AFN] Czy to normalne, że wtryski z nowymi końcówkami stukają?
Założyłem wtryski 216, po założeniu stuki metaliczne. Pan od którego je kupiłem poinformował mnie, że to normalny objaw, który zniknie po 500-1000km, bo iglice muszą się ułożyć (czy jakoś tak). To prawda, czy coś nie tak z tymi wtryskami?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Niepotrzebnie napisałeś o jaką Ci chodzi... Napisz mu, żeby zrobił zdjęcie z numerem, to wtedy kupisz
-
Montaż tempomatu A4 B5
Lewa strona jest taka sama nieważne czy benzyna, diesel, sedan czy kombi W B5 tempomat jest zintegrowany z manetką kierunkowskazów.
-
Montaż tempomatu A4 B5
A czy jak wciskasz jakieś przyciski to ile na vagu pokazuje się jedynek? Powinny być przynajmniej dwie (trzy jak wciśniesz fix)
-
[B5 AFN] Po zmianie na pompę 11 błędne wskazania spalania na FIS
A co to jesti jak to zrobić? A czy może mieć z tym coś wspólnego to, że maksymalnie ile się tylko dało w vagu zmniejszyłem dawkę paliwa?