Treść opublikowana przez duffy
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
a co tam, nabiję sobie posta -
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
czyli dla mnie odpada, jak mam szpachlować i szlifować to prysnę sobie też lakierem
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
a powiedzcie, da się tym zalać małe ubytki na feldze? tzn w kilku miejscach mam odpryski lakieru, muszę po szpachlować czy wystarczy jak prysnę grubszą warstwę ?
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
patrząc od tyłu wygląda prawie jak passat jeśli masz coś zamiar modzic przy aucie to te listwy jako pierwsze do kosza
-
[A4 b5] Żółty szerszeń powraca
dobre auto nareszcie pokazałeś. służy dzielnie ? ja bym jednak dał trochę niżej bo stracił urok i tą tablice też zamień na małą bo ta jest beee naskrob do nich, wiedzą o co chodzi | PPHU AGO ja już mam do swojego zamówioną widzę że autko parkuje gdzieś przy domku więc cieszę się że nie pójdzie na zmarnowanie chętnie odkupię gałkę biegów albo zamienię się za ori z s4 ? ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- wsadziłeś już radio bo mam tą symfonie do oddania ciągle
-
Spocik Lubuski :)
panowie, co niedzielę za basenem w ZG śledźcie temat na vaglubuski.pl
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
swir jaki masz lakier na dachu?
-
Egzamin C+E
tak jest zawsze, że świeżaka nie chcą, mi się udało i zaczynam jazdę w firmie w której do tej pory pracowałem na innym stanowisku, przedwczoraj wróciłem z pierwszej trasy z monachium za tydzień kolejna a od sierpnia na stałe. kartę kierowcy masz? bez tego ani rusz a trzeba czekać prawie miesiąć
-
[ALL B5] Audi S4
czy to co Gracjan robi ze swoim autem to choroba ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal dobry opis auto też zyskało na prezencji, szacun
-
[B5 AJM] Perfidne granatowe padliszcze w avancie :)
mam symphony na sprzedaż ale konkretne
-
rejestracja auta ze Szwajcarii
A cos w urzedzie skarbowym musze zalatwic? ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- abschließender steuerbescheid to też muszę tłumaczyć ? co to za dokument ?
-
rejestracja auta ze Szwajcarii
witam, czy ktoś z was rejestrował niedawno auto sprowadzone ze Szwajcarii ? jak wygląda procedura rejestracji ? i przy okazji czy ktoś może wie na ile wycenione jest w UC s4 b5 z 2001r?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
biedny student cholera jasna
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
nie wiedziałem, że tyle dziewczyn u nas na forum dzień dobry
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://otomoto.pl/audi-s4-C24269073.html witam, miałby ktoś chwile i odrobinę chęci żeby obejrzeć to auto?
-
Moje [B5] dbam jak o kobietę :D by daw1
allroad'y są fajne
-
[ALL B5] Audi S4
też spróbuję zalicytować ale tą gumę w drzwiach musisz wymienić
-
[ALL B5] Audi S4
ty będziesz kiedyś to auto sprzedawał ?
-
SPOTY RADOMSKIE
będę wdzięczny za sprawdzenie, na taką kwotę jestem gotów, auto do wiosny może stać w garażu, mam czym jeździć jeśli nie będzie sprawiała wrażenia wraka to możliwe, że się po nią wybiorę
-
SPOTY RADOMSKIE
Autem mozna siee podobno przejechac bo odpala i jezdzi. Kali o czym piszessz, co masz na mysli? Jakies uszkodzenia motorowni/napedow?
-
SPOTY RADOMSKIE
Prywatnie, http://m.otomoto.pl/oferta/C24059686?fromweb Im wiecej o aucie tym lepiej nie wiem czy link bedzie ok bo wklejam go z wersji mobilnej w razie jesli nie to chodzi o srebrna uszkodzona s4 zza 12700 ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- Prywatnie, http://m.otomoto.pl/oferta/C24059686?fromweb Im wiecej o aucie tym lepiej nie wiem czy link bedzie ok bo wklejam go z wersji mobilnej w razie jesli nie to chodzi o srebrna uszkodzona s4 zza 12700
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie czy ktos podjechalby mi oobejrzec uszkodzona s4 b5 w radomiu? Bardzo mi zalezy, zwroce kase za paliwo i fatyge
-
[ALL B5] Audi S4
znalazłem skazę na tym diamencie i założę się, że Gacjana to wqrwia niesamowicie:kox: auto jest mega fajne i zazdroszczę tobie cierpliwości
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
hahhahhah może być :grin: kurde o tym aucie nie pamiętałem