Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roman_tyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roman_tyk

  1. jak tjuner robil auto, to mu je oddaj z powrotem niech naprawi swoja spartoline.
  2. nie o to mi chodzi... chodzi o to ze autor tematu może Cie połknąć jak mala dziewczynke w sprincie 50-170 i wcale nie ma sie co jarac logami, w ktorych tjuner moze zrobic co chce i jak chce, a w rzeczywistosci bedzie inaczej
  3. hehe to pokaz logi od dwójki 30-170 cały czas z ogniem zobaczymy ile koni zostanie na koncu albo jeszcze lepiej pokaz czas przejazdu 50-150 (z testu powyzej start od dwojki 3000obr)
  4. pewno daloby rade za ten worek dwie takie kupic
  5. piekna gablota, a jak jedzie lol :hi:ostatnio jeden z 3.0tdi sie ladnie zdziwil
  6. Na serii jazda jest bardzo smutna, ciezko pod gorke podjechac, po wirusie w serii jest spora roznica. Jakby co mam reduktor lpg co starczy na 200ps
  7. auto bedzie jechac wtedy tylko na 1-2-3 biegu przy kolejnych będziesz tylko tracił przez kiepski zapłon.
  8. bedzie kto dzis pod mm o 20-21?
  9. a daj mnie spokoj ja nie mam spawarki ani od tego fachowca auto mi potrzebne do jezdzenia od razu, nie mam zastepczego Jakby kto chcial sie z tym pobawic to link ponizej http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354781-kolektor-wydechowy-hi-flow-hiper-moc-18t-80zl/?view=findpost&p=4799847
  10. kolektor hi flow wydechowy na duze mocy pod seryjne turbo, z jednym peknieciem, majsterowicz spawacz zapewne sobie naprawi. 80zl
  11. po co ci to...i tak zawsze bedzie ktos szybszy. Taniej Cie wyjdzie zakup eski no chyba ze moce ze styropianu i trytytki chcesz zrobic tak jak wiekszosc ludzi....
  12. roman_tyk odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak auta Wam myszkuja to w koncu je naprawcie ja zmienilem w b7 205/55/16 letnie na 235/45/17 i bardzo sobie chwale. Primo lekka felga 7kg + w miare dobra opona conti 5. W osiagach, mulatowosci auta nie ma roznicy, po koleinach prowadza tak samo jak na 205. Krecenie w miejscu tak samo (chyba servotronic koryguje sile...). Co innego jak sie zalozy kiepskie kolo, mialem takie 225/45/17 w b6 to auto po zalozeniu zachowywalo sie jakby ciagnelo przyczepke.
  13. policz sobie jeszcze to ze pewnie wyjdzie pompa paliwa, uszczelki srubki, silikony, sprzeglo, likwaidacji nieszczelnosci, lepszy reduktor lpg jesli jest lpg, swiece nowe cewki, do tego wez pod uwage ze takie turbo moze starczy na rok jazdy średnio intensywnej. Ja bym kupil oryginalne nowe k04tfsi, zrobil wsyzstko pozadnie jesli chce sie tym jezdzic.
  14. jakbym mial to drugi raz robic to raczej bym nie robil. Jesli juz sie bawic to wrzuc tam k04tfsi, inaczej nie warto. Trzeba liczyc troche kola pewnie 8-15
  15. Pany ma ktos kolektor wydechowy seria na zbyciu do 1.8T bfb
  16. poczytaj i zastanow sie po co jest sterowanie walkami.
  17. bedzie wyzej. U mnie tak podnioslo sie o jakies 5mm (nowe b6 vs nowe b4)
  18. no przeciez masz w wezu z zielona obwodka ten zaworek. Druga sprawa wymien od razu ezektor bo widze jest w oryginale i na pewno popsuty.
  19. moze masz mgielke olejowa spod pokrywy zaworow. Po ile te gniazda moze bym wzial?
  20. roman_tyk odpowiedział(a) na bialy118 temat w 1.8T
    hej i co kupiles ori czy zamiennik>?
  21. popsulo sie przez ten czas tylko oswietlenie bagaznika + zawieszenie schowka + jeden amortyzator
  22. oby sie udalo przejechac 40tys, najczesciej polowy tego nie wytrzymuja
  23. nie prowadze rozgraniczenia mody/eksploatacja. Ogolnie wpakowalem 21 473zl, przejechalem przez ten czas 66 000km/3lata. Nie liczy w tej sumie zwrotu z czesci wyjetych, ale jakos duzo tego nie bylo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.