Treść opublikowana przez roman_tyk
-
1.8T BEX nie da się wystroic, potrzebna pomoc
jak tjuner robil auto, to mu je oddaj z powrotem niech naprawi swoja spartoline.
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
nie o to mi chodzi... chodzi o to ze autor tematu może Cie połknąć jak mala dziewczynke w sprincie 50-170 i wcale nie ma sie co jarac logami, w ktorych tjuner moze zrobic co chce i jak chce, a w rzeczywistosci bedzie inaczej
-
A4b6 AVJ z małym plusem...3xx/4xx
hehe to pokaz logi od dwójki 30-170 cały czas z ogniem zobaczymy ile koni zostanie na koncu albo jeszcze lepiej pokaz czas przejazdu 50-150 (z testu powyzej start od dwojki 3000obr)
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
pewno daloby rade za ten worek dwie takie kupic
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
piekna gablota, a jak jedzie lol :hi:ostatnio jeden z 3.0tdi sie ladnie zdziwil
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na serii jazda jest bardzo smutna, ciezko pod gorke podjechac, po wirusie w serii jest spora roznica. Jakby co mam reduktor lpg co starczy na 200ps
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
auto bedzie jechac wtedy tylko na 1-2-3 biegu przy kolejnych będziesz tylko tracił przez kiepski zapłon.
-
Spoty wrocławskie
bedzie kto dzis pod mm o 20-21?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a daj mnie spokoj ja nie mam spawarki ani od tego fachowca auto mi potrzebne do jezdzenia od razu, nie mam zastepczego Jakby kto chcial sie z tym pobawic to link ponizej http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354781-kolektor-wydechowy-hi-flow-hiper-moc-18t-80zl/?view=findpost&p=4799847
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kolektor hi flow wydechowy na duze mocy pod seryjne turbo, z jednym peknieciem, majsterowicz spawacz zapewne sobie naprawi. 80zl
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
po co ci to...i tak zawsze bedzie ktos szybszy. Taniej Cie wyjdzie zakup eski no chyba ze moce ze styropianu i trytytki chcesz zrobic tak jak wiekszosc ludzi....
-
B6 DIVISION
jak auta Wam myszkuja to w koncu je naprawcie ja zmienilem w b7 205/55/16 letnie na 235/45/17 i bardzo sobie chwale. Primo lekka felga 7kg + w miare dobra opona conti 5. W osiagach, mulatowosci auta nie ma roznicy, po koleinach prowadza tak samo jak na 205. Krecenie w miejscu tak samo (chyba servotronic koryguje sile...). Co innego jak sie zalozy kiepskie kolo, mialem takie 225/45/17 w b6 to auto po zalozeniu zachowywalo sie jakby ciagnelo przyczepke.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
policz sobie jeszcze to ze pewnie wyjdzie pompa paliwa, uszczelki srubki, silikony, sprzeglo, likwaidacji nieszczelnosci, lepszy reduktor lpg jesli jest lpg, swiece nowe cewki, do tego wez pod uwage ze takie turbo moze starczy na rok jazdy średnio intensywnej. Ja bym kupil oryginalne nowe k04tfsi, zrobil wsyzstko pozadnie jesli chce sie tym jezdzic.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jakbym mial to drugi raz robic to raczej bym nie robil. Jesli juz sie bawic to wrzuc tam k04tfsi, inaczej nie warto. Trzeba liczyc troche kola pewnie 8-15
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chinczyk zrobil papa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pany ma ktos kolektor wydechowy seria na zbyciu do 1.8T bfb
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
poczytaj i zastanow sie po co jest sterowanie walkami.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
bedzie wyzej. U mnie tak podnioslo sie o jakies 5mm (nowe b6 vs nowe b4)
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
no przeciez masz w wezu z zielona obwodka ten zaworek. Druga sprawa wymien od razu ezektor bo widze jest w oryginale i na pewno popsuty.
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
moze masz mgielke olejowa spod pokrywy zaworow. Po ile te gniazda moze bym wzial?
- Ezektor
-
Potrzebny soft do AVB na odległość
Poszlo PW.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
popsulo sie przez ten czas tylko oswietlenie bagaznika + zawieszenie schowka + jeden amortyzator
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
oby sie udalo przejechac 40tys, najczesciej polowy tego nie wytrzymuja
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
nie prowadze rozgraniczenia mody/eksploatacja. Ogolnie wpakowalem 21 473zl, przejechalem przez ten czas 66 000km/3lata. Nie liczy w tej sumie zwrotu z czesci wyjetych, ale jakos duzo tego nie bylo.