Treść opublikowana przez Santa Cruz
-
Jaki rowerek
Ten z linka to model 2012 - ma przerzutkę tylną XT na rok modelowy 2012 (cała czarna) oraz korbę przykręcaną do supportu śrubą - to rozwiązanie z niskich grup osprzętu, cięższe, mniej sztywne i bardziej zawodne (to w rowerach z takimi korbami zdarza się skrzypienie lub 'strzelanie' w ramie podczas pedałowania) - zintegrowana oś to łożyska o większej średnicy, rozstawione szerzej, które można (w razie potrzeby) wymieniać oddzielnie. Takie nowoczesne rozwiązanie które się sprawdza w praktyce. Jeśli chcesz kupić rocznik 2012 to szczerze polecam model LTD - ma dużo lepsze hamulce - Formula RX, które lekko pracują, mocniej hamują, mają dobrze wyczuwalny punkt hamowania (nie są 'gumowe') i da się je ustawić tak, że nie ocierają o tarczę - to ostatnie nie jest regułą i Hayesy czy Shimano miewają z tym problem. LTD'11 ich nie posiada, niestety.
-
Jaki rowerek
felt ma zintegrowana os suportu Zgadza sie, zatem plusik dla Felta . Jesli Cube z fotki to dla niego tez (jesli z linka to nie).
-
Jaki rowerek
adamoo ma rację - wszystkie mają to samo do poprawienia: hamulce (Hayes czy Shimano działają bez rewelacji) i mechanizm korbowy (bez zintegrowanej osi). Scott odstaje in minus tylną przerzutką ale na pewno ma zwinną geometrię. Cube ma tylną dobrą przerzutkę i najlepsze manetki z całej trójki więc powinien mieć najszybszą i precyzyjną zmianę biegów. Cuby generalnie zbierają dobre recenzje. Ale najważniejsze to przejechać się na kilku modelach zanim zdecydujesz się na cokolwiek.
-
Jaki rowerek
Pierwsze dwie nie sa znane ani spotykane w PL, o Focusie łatwiej napisać. Focusy to w większości udane rowery, podobne wizerunkowo i wizualnie do Cube. Wszystkie modele to własne konstrukcje, z autorskimi pomysłami na np. zawieszenie, a nie chińczyki z Europejska naklejka. Konstrukcje przemyślane i zaawansowane - od kilku lat Focus uczestniczy w 'wyścigu zbrojeń' prezentując coraz bardziej wyrafinowane maszyny którymi jeżdżą kolarze na największych imprezach (Giro, TdF, Vuelta) - w tym roku (2011) zespól Katiuszy na nich śmiga. Focus ma bogata ofertę rowerów crossowych ('terenowych kolarzówek'), popularne segmenty (XR, trail) na poziomie konkurencji, bardziej wyspecjalizowane (Fritzz - rower FR/DH) są również wysoko oceniane. Nie są (już, kiedyś byli) najtańszą propozycja w poszczególnych segmentach ale uważam, ze są zaprojektowane z głową i nie grozi rozczarowanie po zakupie Focusa .
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
Ladne te felgi ale nie graja z tymi chromami....
-
[ALL B6] Woda pomiedzy uszczelkami w drzwiach
Logicznie myśląc, należałoby uszczelkę która jest w drzwiach wyciąć w paru miejscach, aby woda miała którędy uciekać.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Poka jak wygląda z założonym zderzakiem.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Te OZ Ultraleggery są świetne..
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
OMG
-
[B6 AVF] Planuję założenie nawigacji co proponujecie ?
Nie zapominaj, że RNS-E nie obsługuje kart SDHC, tylko SD które mają maksymalnie 2GB pojemności.
-
[ALL B6] Woda pomiedzy uszczelkami w drzwiach
Przecież nie o przymarzanie uszczelek a o zamarzanie wody między uszczelkami tu chodzi. Ja po jeździe/postoju w deszczu, otwieram tylne drzwi na kilka sekund.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Zakładaj, nie pękaj - 6 x LED na przodzie to jeszcze nikt w klubie nie ma
-
[ALL B6] Felgi 17 i jak czesto wymiana zawieszenia?
Chcesz ludziom wirusa wciskać w ten sposób? Weź się ogarnij, wrzuć zdjęcia na serwer z obrazkami i wklej tutaj miniatury.
-
[B6 AVF] AVANT by BoGuSz // Powrót po przerwie - NOWE MODY I ZDJĘCIA
Jako kolejny mod proponuję oryginalne gumiaki na przód - na tyle już masz :>
-
[ALL B6] Radio Concert a Iphone 3gs/4 albo ipod
Ja używam Densiona - ma pewny uchwyt zakładany na kratki wentylacyjne, dzięki któremu odtwarzacz (iPod touch 1gen) jest pod ręką i łatwo nim sterować. Podłączony jest pod gniazdo zmieniarki. Przyciski przewijania z radia również działają bezproblemowo. Polecam.
-
[ALL] Tanie odtwarzacze
A nie lepiej coś sprawdzonego: http://allegro.pl/sony-cdx-gt450u-wysylka-gratis-promocja-i1677127231.html ? Miałem w poprzednim samochodzie poprzednia generacje i chodziła lux-malina.
-
[ALL] Jakie oponki
Zakładaj 205/50R17 - będzie gorzej hamował na suchym, ale znacznie lepiej odprowadzi wodę i spalanie spadnie. A od 225/45R17 trzymaj się z daleka bo to opona mniejsza nawet od 195/65R15 a producent nie przewiduje jej średnicy na vlepce ze słupka.
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Moze ktos przeniesie przynajmniej czesc tematu do "Warsztat - Zrób to sam" ?
-
[ALL] Asfalt na lakierze
Potwierdzam, dodatkowo pieknie zmywa klej po naklejkach z szyb i lakieru.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Sonax nano koncentrat zimowy i letni - obydwa bardzo dobre!
-
[ALL] Pozostałości kleju po naklejkach-czym zmyć??
Sonax robi spray przeznaczony do usuwania asfaltu (jego kropek) z nadwozia ale klej z lakieru lub szyby rowniez pieknie zmywa, pewnie mniej agresywny dla ludzi i samochodu niz surowy rozpuszczalnik. Mozna psikac w kazdej pozycji puszki (do gory nogami rowniez), rozpuszcza w 30 sekund, potem wystarczy przetrzec papierowym recznikiem i volia!. Ja kupilem w Leclercu (taki hipermarket :-) ) a kosztowal 17zl. Polecam.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
U mnie rowniez drugie, trzecie, czwarte otwarcie pod rzad bywalo niemozliwe ale udalo sie rozwiazac w sposob opisany na filmie!
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Te 650-700 Nm w A4 to pozwala na start na mokrym asfalcie bez poslizgu? Bo czuje, ze mieli czterema kiedy chce...
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
This is EPIC... FAIL :-)
-
[ALL B6] Avant - jak sie sklada tylna kanape?
Jeśli zdemontujesz roletę to składasz w dowolnej kolejności.