Treść opublikowana przez Mithrindil
-
[ A4 B6 ] Moja A4 w sesji pod Radzyńskim Pajacem:)
Spocik spoko, w sobotę w dzień można się spotkać
-
[ A4 B6 ] Moja A4 w sesji pod Radzyńskim Pajacem:)
O proszę, kolejna klubowa z Radzynia. Pozdrawiam. Autko spoko, felgi rzecz gustu do xenonów musisz mieć spryski plus samopoziom i wtedy nikt się nie przyczepi. Nie jest to tania impreza ale do wyrezania. No i na pewno efekt jest wart pracy. Do kaseciaka prawdopodobnie mogłeś podłączyć emulator zmieniarki i też byś miał MP3 i ori wygląd + gala maluj ten czarny dół w kolor nadwozia to auto od razu zyska na wyglądzie. Szerokości i bezawaryjności
-
instrukcja obsługi radia concert III
Proszę
-
Brak tylnych głośników radio Gamma (instalacja innego i dodanie głośników)
z tego co pamiętam to w Gamma są standardowe kostki ISO do zasilania i do głośników. Najbezpieczniej będzie jednak wyjąć radyjko i sprawdzić. W razie czego przerobienie kostki to jeden z mniejszych problemów
-
Brak tylnych głośników radio Gamma (instalacja innego i dodanie głośników)
Zakładając że te wiszące kable faktycznie idą do radia i nie zależy Ci specjalnie na jakości dźwięku to tak - wystarczy to co napisałeś. Jeżeli chcesz żeby radio fajnie grało to musisz dopasować odpowiednie głośniki do radia. Możesz też bawić się w wzmacniacz bo często wbudowane końcówki mocy są słabe. Wszystko zależy od funduszy jakie chcesz na to przeznaczyć i co chcesz osiągnąć. Zazwyczaj fabryczne głośniki raczej są przeciętnej jakości (nie wiem jak Twoje, nigdy takich nie słuchałem). Jeżeli chcesz zostawić te co masz to nie ma sensu inwestować w drogie radio a co za tym idzie w drogie tylne głośniki. Nie wiem jaka jest konstrukcja półki (czy są tam jakieś specjalne miejsca do montażu głośników, z odpowiednim wygłuszeniem) ale nawet najlepsze głośniki będą grały c**jowo bez odpowiedniej obudowy.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - jedzonko - ANKIETA
100 razy na TAK, najlepsze rozwiązanie, bo grill z opcją zestawu II to jak picie pod chipsy +1, zmieszajmy to!
-
Felgi 18 RS4 do oceny
W tej cenie mało prawdopodobne że ori.. Chociaż koleś chyba nie bardzo wie co sprzedaje: RS4 S-Line Jak pisał kolega wyżej, niech Ci wyśle fotki jak wyglądają z tyłu
-
RNS-E błąd nawigacji
U mnie dziala non stop i wlacza sie od razu po otworzeniu auta
-
Co może i potrafi RNS-D
TMC działa w polsce? Da się zmusić RNS-E by z tego korzystało?
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
Następnym razem spróbuj izopropanolu, alkohol zawarty w perfumach jest zbyt inwazyjny i przyczynia się do przedwczesnego zużycia soczewki lasera. Ze swojego doświadczenia powiem Ci że czynność pewnie będziesz musiał powtarzać co pół roku...
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Auto moje ale foty nie moje - mam nadzieję że się autor fot nie pogniewa aktualnie fotek zrobić nie mogę bo klapa pognieciona (motocyklista nie wyhamował )
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Ja mam na swoim Avancie zderzak S4 i końcówki 100, jak jesteś zainteresowany to daj znać, podeślę fotkę.
-
[B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum
Ogólnie sam to rezałeś czy skorzystałeś z jakiegoś manuala? Jakbyś dysponował - rzuć linkiem
-
[B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum
Czadowe. Musze coś takiego u siebie ogarnac.
-
[B6 AYM] A4 B6 Avant by grzegum
Co oznacza "automatyczne otwieranie klapy bagażnika"? Myślałem że to tylko w sedanach możliwe, że klapa w Avancie zbyt ciężka. Masz jakiś filmik jak to wygląda?
-
Niemieckie stacje zakłucą muzę z pendrive
Słowa klucze: TA TMC. Musisz to wyłączyć.
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Po remoncie przynajmniej lawety nie potrzebuje
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Bieda aż piszczy, kratki nie świecą Dobre koło i całkiem konkretna gleba - a dalej toczy się jak marzenie
-
[B6 AVF] Srebrny AVANT 1.9 TDi QUATTRO :)
Ładne sreberko tylko ten kredens trochę nie pasuje do epoki. Rygiel trójkąta od razu jakiś metalowy rób, nie ma sensu drugi raz plastiku zakładać.
-
Żywotność sprzęgła i objawy
Witam, Moje auto ma teraz 160tys km przebiegu, od początku jest w nim oryginalne sprzęgło. Ostatnio zauważyłem że na zimnym silniku biegi nie wchodzą gładko. Czuć wyraźny ale nieduży opór przy zmianie biegów 1-4, bieg 5 wchodzi bez problemu. Problem mija po kilku km. Co może być przyczyną? Sprzęgło się kończy? Olej w skrzyni biegów? Na zewnątrz nie widać żadnych wycieków. Dodam kontrolnie też że bez względu czy zimno czy ciepło drążek zmiany biegów skrzypi między 1 i 2 biegiem, wcześniej tego nie było. Nie wiem czy to ma związek, raczej skrzypiący fragment jest juz umiejscowiony w tunelu środkowym ale na 100% nie jestem pewien. Silnik to 1.8T BFB, skrzynia manual 5 biegów. Jeżeli to kwestia oleju w skrzyni - jak go sprawdzić? Da radę bez kanału?
-
Przygasające ksenony
Valeo. Wtedy by pewnie padły obie przetwornice. Rozbierałem żarnik i w środku wygląda ok, nie jest zalany klejem jak te chińskie. ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 15:50 ---------- Winny był żarnik. Kupiony na forum od użytkownika H4mm3R. Nie wiem czy był oryginalny czy nie, powodował przepięcia, miał uszkodzone regulatory napięcia i palił przetwornice. Po wymianie żarnika i przetwornicy wszystko działa ok. Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.
-
RNS-E błąd nawigacji
No znam Twoj bol, ja co pol roku czyszcze Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
RNS-E problemy przy wkładaniu i wyjmowaniu płyty
Witam! Mam taki problem z RNS-E: czasami, jakieś 15% przypadków, przy wkładaniu płyty z mapą do napędu NAVI płyta nie wchodzi do końca - wystaje jakieś pół centymetra i nie idzie dalej, trzeba ją delikatnie pchnąć. Podobna sytuacja jest przy wyjmowaniu płyty - czasem płyta wychodzi na te pół centymetra i stoi, trzeba wtedy ją delikatnie pociągnąć i dalej już wychodzi sama. Mieliście coś podobnego? To jakiś standardowy błąd? Osobom które się zastanawiają po co wkładać i wyjmować płytę mój laser jest już kiepski i jadąc z navi dostaję błędy odczytu ale navi działa. Jednak gdy nie potrzebuję navi to te błędy są irytujące więc wyjmuję płytę.
-
RNS-E błąd nawigacji
Płyta jest ciepła bo cały czas pracuje, to normalne. Brak odczytu to prawdopodobnie brudny laser albo koniec jego żywotności. Jak koledzy mówili, spróbuj na początek przetrzeć laser. Nie używaj płyt czyszczących (nie powinno ich się stosować do napędów szczelinowych). Wyjmij rnse (wkładasz 4 klucze, daleko do kliknięcia i wyciągasz. Ewentualnie jak nie idzie to rozbierasz schowek i wypychasz od tyłu), na górze będziesz miał 3 śrubki. Odkręcasz i zdejmujesz górną część obudowy. Soczewka lasera powinna być już widoczna, bierzesz patyczek kosmetyczny (taki "do uszu") moczysz go w izopropanolu (ostatecznie w spirytusie ale izopropanol jest mniej inwazyjny i dzięki temu soczewka dłużej podziała) i delikatnym ruchem obrotowym przecierasz soczewkę. Po skończonej operacji składasz wszystko do kupy i cieszysz się brakiem błędów w NAVI.
-
Przygasające ksenony
Wilgoci nie ma, odpowietrzniki lampy są ok. Wilgoć czasem gromadzi się w drugiej lampie, tej co świeci bez zarzutu (o ironio). Wiązka jest jest ok, sprawdzałem wprawdzie tylko próbnikiem ale napięcie dochodzi do przetwornicy. Kolory kabli zgadzają się w prawej i lewej lampie. Bezpieczniki OK.