Treść opublikowana przez bin85
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
czyli tu http://smg.photobucket.com/user/Faltermeyer/media/Car/Passat/photo.jpg.html
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
czujnik jest przy pompie ABS
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
obstawiałbym raczej problem z czujnikiem lub problem z połączeniem może wtyczka ma zaśniedziałe styki lub przewody gdzieś się przetarły
-
Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Napisałem post wyżej czego dotyczy ten błąd, http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01435
-
Odbijak silnika a4 b6
Może tak być u kumpla też samochód po strzale i nie dało rady założyć tego odbijaka, prawdopodobnie całe sanie były przesunięte
-
nawiew grzeje jak szalony
Tak chodziło mi o ten czujnik przed chłodnicą ale jeżeli fos dobrze pokazuje ten trop odpada, możesz jeszcze wymontować schowek i sprawdzić czy mechanizmy od siłowników klap faktycznie pracują poprawnie Schemat klimatronika Raczej tak bo na obiegu zamkniętym szyby zaparują
-
nawiew grzeje jak szalony
Są czujniki temperatury, trzeba by tylko poszukać który kanał na vagu odpowiada za ich podgląd. Czujnik temperatury zewnętrznej masz sprawny ?
-
[A4 B6 AWX] Podwyższone spalanie na FIS-ie/częstotliwość wyświetlania spalania
Niestety nie da rady zwiększyć odświeżania
-
[A4 B6 AWX] Podwyższone spalanie na FIS-ie/częstotliwość wyświetlania spalania
W B6 niema chwilowego spalania na postoju w l/h jest tylko podczas jazdy w l/100
-
[B7] ESP wymiana modułu.
Klimatronik niema śrub są tylko zaczepy poniżej foto gdzie jest czujnik, możliwe że popielniczkę też trzeba wymontować
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
To na przyszłość amperomierz włączamy szeregowo do obwodu z jakimś odbiornikiem, jeżeli podłączyłeś go wprost do zapalniczki to zrobiłeś zwarcie, sprawdź najlepiej próbnikiem napięcia jak wyżej kolega zaproponował
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Dlatego pytam jakim cudem udało się koledze zmierzyć że w zapalniczce ma 1A bo jeszcze takiej technologi nie znam
-
Brak ładowania z gniazda zapalniczki
Ciekawe jak to zmierzyłeś że w gnieździe jest 1A bo chyba nie chyba nie przyłożyłeś końcówek amperomierza do gniazda zapalniczki ?
-
[B7] ESP wymiana modułu.
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/115996-panel-klimatyzacji-b7-do-b6-rozwiazanie-z-grzana-tylna-szyba/
-
Dziwne samoczynne skręcanie kierownicy w Prawo Lewo podczas jazdy
Co ma czujnik w kierownicy do wspomagania hydraulicznego które jest czysto mechaniczne, może być problem maglownicą skoro kierownica sama się skręca
-
[B7] ESP wymiana modułu.
Czujnik jest za klimatronikiem na tunelu środkowym
-
Zapalająca się kontrolka Zakres kontroli reflektorów
Musisz sprawdzić błędy w sterowniku od poziomowania xenonów (55-xenon range) bo na pewno jakiś będzie skoro zapaliła się kontrolka,
-
Schemat układu chłodzenia
Mówisz i masz Schemat dotyczy silnika BBK
-
Światła zawsze włączone.. Jak wyłączyć?
Tak, minuta roboty
-
Światła zawsze włączone.. Jak wyłączyć?
A konkretnie to sprawdź jaką masz ostatnią cyfrę w kodowaniu 0xxx?: Kraj 1 – Reszta Świata 2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie) 3 – USA 4 – Canada Może też być jakaś usterka w obwodzie wyłacznika świateł i dlatego MCE uruchamia światła
-
A4 B6 1.8T BEX luz osiowy wału
No właśnie pytanie czy te 206k to prawdziwy przebieg, czy była to okazja - "niemiec płakał jak sprzedawał"
-
Downpipe 1.8T AVJ
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/303999-grupowe-zamowienie-downpipe-audi-a4-b6-18t/
-
Dodatkowy ruch wycieraczki przedniej - jak wyłączyć
Raczej nie zobacz na numer sterownika to nie jest od audi dodatkowo ten sterownik ma już długie kodowanie czyli jest nowszy niz ten w B6
-
Dodatkowy ruch wycieraczki przedniej - jak wyłączyć
Chyba nie da się tego włączyć vagiem bo nigdzie takiej opcji nie odkryłem a też chciałem to wyłączyć, bo gdyby była to spodziewałbym się jej w MCE To chyba tyczy się tylko B7 ale dzięki sprawdzę to
-
BŁAGAM PILNE! Auto nic nie reaguje na przekręcenie kluczykiem
Odbiorniki które działają bez kluczyka mają zasilanie ? centralny, radio osiedlenie wnętrza. Jeżeli kompletnie nic nie działa to jak kolega wyżej napisał natomiast jeżeli działa to problem leży w czymś innym