Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
oznaczenia na klapie z tylu
Blizej wiosny tez musze zerwac swoje A4 i 1.9TDI :twisted:
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Wszyscy razem odwalilismy kawal wspanialej roboty ktora teraz owocuje i bedzie owocowac...wszystkiego NAJlepszego
-
[B5 1.8] a to moja B5-tka
Nie moj styl heheh...chodzilo mi o modyfikacje w nieco innym stylu a konkretnie lampy soczewki i grill o niebo ladniejszy np. po 2 lifcie :twisted:
-
[B5 2.6 V6 Avant] Nowy na forum
Fajne kombi
-
Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5
Bierz DRAG RACING 1 z tym ze to beda 17
-
[B6] oświetlenie schowka
Pewnie jest to samo i u siebie tez musze sprawdzic bo mi cos nie swieci :twisted:
-
Halogeny w audi A4 95rok??????
98 ma ten sam co 95
-
Uchwyty lampy przedniej
Potwierdzam sam kupowalem do siebie z tym ze do soczewek koszt cos ponad 50zl
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
No lampy z tylu duzo daly :smile: nastepnym krokiem niech bedzie zmiana lampek z przodu na ori. Valeo z rocznika 99-00 bedzie naprawde elegancko sie prezentowac a czy ona nie jest ciut obnizona??
-
[B5 2.5TDI] przedstawiam moja A4 Avant 2,5 TDi @180ps
Fajnie sie prezentuje
-
[B5 1.8T Q] Zdjecia mojego
Silniczek ok no i do tego ładne zestawienie
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Rowniez zalewam Mobila 10w40 ..bardzo dobry olej polecam :smile:
-
[B6 1.9 TDI]moja nowa Czarna Beczułka i jej poprzedniczki...
ładne B6 w czarnym kolorku i z b.dobra motorownia :smile:
-
[B6 1.9 TDI] moja srebrna z napędm na cztery laczki
Fajna B6 no i na dodatek TDi...:twisted:
-
[B5 1.9 TDI] Śnieżka na śniegu
Fajne ...kilka detali nie zaszkodzi wymienic :smile:
-
[B5 ADP] Jakie alufelgi i opony do A4 obniżonej
Jezeli chcesz cois wiekszego to np. 18 z oponka 225/40 18
-
[B5 1.8] Moja Audiczka :-)
No 17 duuzo dadza napewno miedzy czasie zrob tez lampki z przodu na te z rocznika 99-00
-
[B5 1.6] Moje autko, ale ....
Mysle ze 18tys powinienes dostac
-
[B5 1.8] moja pierwsza oooo
ładne A4...zmien boczne kierunki i bedzie jeszcze lepiej
-
[B5 1.8T Avant] Moja A4 1.8T...jeszcze na obcych blachach:)
Fajne 1.8T szkoda ze nie sedan
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
fajna fajna :smile:
-
zapytanie
hmm...moze wlaczyc ogrzewanie
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
fajne autko naprawde :smile: Lampy nie sa po II lifcie
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Fajna A czworeczka jeszcze tylko soczewki do przodu i z tylu 2 lift i bedzie miod :biggrin:
-
[B5 2.6Q 95'] Jaka to kierownica??
kiera jest z S-ki zgadza sie a 1 lift mial miejsce w 97r.