Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szewczenko7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szewczenko7

  1. efekt bardzo ładny
  2. tylko i wylacznie 4 koleczka ...a S4 sobie odpusc na dobre wyjdzie
  3. ja u siebie wsadzilem grill po II lifcie jezeli chodzi o kamei to fajny tyko wydaje mi sie ze bez znaczka by jeszcze ladniej wygladal
  4. czekamy z niecierpliowoscia na foty Twojej S4
  5. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna nawet
  6. cos w tym musi byc bo w A3 ani w golfie nie ma rozstawu 5x112...a raczej chodzi tu o stara A3
  7. daje rade
  8. najszczersze gratulacje leca do Ciebie :one:
  9. autko b.ładne jakie masz ogumienie na felach??i czy nie jest deczko obnizona??
  10. no autko sie fajnie prezentuje...a jak dojdzie 17 bedzie malinka
  11. ładne autko gratuluje a za ta cena za lampy to troszke przesadziles u mnie o wiele mniej wyszlo
  12. no ładnie... tylko przod bym nieco zmodyfikowal
  13. Szewczenko7 odpowiedział(a) na BossBest temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    BossBest, bardzo fajna furka
  14. no autko ok szkoda ze nie klekot
  15. Szewczenko7 odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    lampy ktore pokazales sa z nowszego modelu(B6) oczywiscie lampy nie pasuja...a wyciac blotniki musisz wtedy jezeli chcesz wstawic lampy z modelu B5 99-00 patrz moja avatra
  16. fajnie utrzymana seria kilka przerobek stylistycznych i bedzie miodzio
  17. Szewczenko7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    ładne autko silniczek tez ok
  18. bardzo ładna S-ka gratuluje
  19. autko bardzo ładne felunek to 17??jaka masz na felach gume?
  20. fajna seria jak cos pogrzebiesz bedzie ciekawie wygladac
  21. bardzo przyjemne autko bialy tez ujdzie
  22. niestety nie pasuje...musisz miec ori. do lamp z 2000r
  23. pierwsze wchodza bez problemu bez zadnych przrobek jezeli chodzi o te z 2 lifta to trzeba troszke pobawic sie w okablowaniu tzn. pozamieniac kabelki w kostce ja to przerabialem u siebie
  24. ja tam nie jestem zwolennikiem tego typu przerobek
  25. noo autko bardzo ładne te alu to 17-stki BBS??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.