Treść opublikowana przez Szewczenko7
-
konwersja B6 -> B7
efekt bardzo ładny
-
oznaczenia na klapie z tylu
tylko i wylacznie 4 koleczka ...a S4 sobie odpusc na dobre wyjdzie
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
ja u siebie wsadzilem grill po II lifcie jezeli chodzi o kamei to fajny tyko wydaje mi sie ze bez znaczka by jeszcze ladniej wygladal
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
czekamy z niecierpliowoscia na foty Twojej S4
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
fajna nawet
-
Chłopaki dobra cena za te alu??
cos w tym musi byc bo w A3 ani w golfie nie ma rozstawu 5x112...a raczej chodzi tu o stara A3
-
[B6 AVB] Nowe felgi
daje rade
-
URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)
najszczersze gratulacje leca do Ciebie :one:
-
[B5 A4 1,9TDI] 96r (90KM-125KM) - NOWE FOTKI
autko b.ładne jakie masz ogumienie na felach??i czy nie jest deczko obnizona??
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
no autko sie fajnie prezentuje...a jak dojdzie 17 bedzie malinka
-
[B5 1.8] NOWE fotki mojej OOOO copyright by dampol:)
ładne autko gratuluje a za ta cena za lampy to troszke przesadziles u mnie o wiele mniej wyszlo
-
[B5 1.8] a to moja B5-tka
no ładnie... tylko przod bym nieco zmodyfikowal
-
[B5 2.6]
BossBest, bardzo fajna furka
-
moje audi A4
no autko ok szkoda ze nie klekot
-
lampy
lampy ktore pokazales sa z nowszego modelu(B6) oczywiscie lampy nie pasuja...a wyciac blotniki musisz wtedy jezeli chcesz wstawic lampy z modelu B5 99-00 patrz moja avatra
-
[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
fajnie utrzymana seria kilka przerobek stylistycznych i bedzie miodzio
-
[B6 1.9TDI 130KM] a4 by dino
ładne autko silniczek tez ok
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
bardzo ładna S-ka gratuluje
-
[B5 1.9 TDI] Skromny Avancik .....
autko bardzo ładne felunek to 17??jaka masz na felach gume?
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
fajna seria jak cos pogrzebiesz bedzie ciekawie wygladac
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
bardzo przyjemne autko bialy tez ujdzie
-
[B5] Wkłady do lamp tylnych??
niestety nie pasuje...musisz miec ori. do lamp z 2000r
-
Jakie lampy: chrome vs black
pierwsze wchodza bez problemu bez zadnych przrobek jezeli chodzi o te z 2 lifta to trzeba troszke pobawic sie w okablowaniu tzn. pozamieniac kabelki w kostce ja to przerabialem u siebie
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
ja tam nie jestem zwolennikiem tego typu przerobek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noo autko bardzo ładne te alu to 17-stki BBS??