Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Według mnie idealnie ustawione Jak wydech się nagrzeje to będą wychodzić parę milimetrów/ centymetr.
  2. Czyli celowo taki kolor wybrałeś. Myślałem, że po prostu nie dało się dobrać.
  3. Według mnie wyszło bardzo OKi Czy tylko mi się wydaje, czy odcień nowego materiału jest sporo inny od oryginału?
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @KoJ@K nieee mam Reload'a, ale jak nieee dojdę z tym do ładu to może kupię Też czytałem gdzieś, że skakanie może przejść samoistnie po jakimś czasie, dwa trzy tygodnie. W weekend przetrę ipą jak radzisz. Na razie usunąłem ją i położyłem jeszcze raz. Docierałem chyba dziesięć razy dłużej niż poprzednio i niewiele to pomogło. Założyłem stare wycieraczki i trochę lepiej jest (kupiłem jeszcze jakieś Alca żeby zobaczyć czy nie są winne przypadkiem Denso). Ogólnie to wystarczy odrobina płynu ze sprysków/poślizgu i przez krótki czas nie skaczą. Dzień później była lekka mżawka i o dziwo nie skakały, ale to raczej dlatego, że tylko chwile padało i pewnie nie zmył się dobrze płyn do szyb. Ogólnie jeszcze się nie poddałem Poza tym spostrzeżenie jest takie, że wydaje mi się, że po dziesięć razy solidniejszym/dłuższym dotarciu niewidzialna gorzej odprowadza wodę. @Langista może podpytaj @MemberA4 pamiętam, że walczył coś z wałem, tyle, że nie pamiętam już czy chodziło o podporę. Pozdr
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może to kwestia produktu. Ja kładłem, jak pisałem wyżej glaco roll on. @greg2505 @Langista co stosowaliście?
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @whyduck1 chyba właśnie tak zrobię, że zdejmę tą i z ciekawości położę jeszcze raz lepiej przykładając się do dotarcia. Zobaczymy czy to coś da. Dzięki Panowie za sugestie/rady Pozdr
  7. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tydzień od położenia.
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szyba przygotowana dobrze, mycie, glinka, mycie, tlenek ceru, mycie, odtłuszczenie K2 klinet (ipa), aplikacja. Możliwe, że trochę za późno dotarłem, ale nie minęło więcej jak 10-12 minut. Dotarcie najpierw wilgotna mikrofibrą, później suchą. Samochód stał później do rana w garażu. Może ją usunę i położę jeszcze raz. W sumie to robiłem to po raz pierwszy, ale według mnie ciężko coś tu zepsuć
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @Langista ramiona są równo, sprawdzałem i lekko poprawiałem kierowcy. Problemem na 99% jest niestety niewidzialna wycieraczka Przed aplikacją problemu nie było. Trudno trzeba będzie ją usunąć.
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A w By 6/7 z ramionami aero aplikowałeś?
  11. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dałem na pióra i dalej to samo niestety @Hugo właśnie o to chodzi, że czasem trzeba przy małej prędkości przetrzeć szybę, a to skakanie strasznie wkurza. Założyłem nawet nowe pióra Denso bo miałem i bez różnicy. Jak nie urok to wiadomo Ogólnie to produkt nawet OKi, rzeczywiście kropelki zaczynają się ruszać już przed pięćdziesiątką. Może poczytam i kupię jakąś inną, może coś to da. Pozdr
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, skaczą Wam wycieraczki po aplikacji niewidzialnej wycieraczki? Podkusiło mnie wrzucić na przednią szybę i wycieraczki niestety skaczą. Dam jeszcze na pióra i jak nieee pomoże to trza będzie ją zdjąć/usunąć Glaco roll on położone jakby co. Pozdr
  13. @DarekS4 teraz łapię człowiek całe życie czegoś się dowiaduje/uczy, bardzo spoko rozwiązanie. Ale trochę kombinacji z przewodami i mocowaniem samej pompy jednak jest. Napisz mi jeszcze czy ta pompa której użyłeś mieści się bez problemu pod tunel? Bo wnioskuje, że została wykorzystana Ori dźwignia ręcznego. Pozdr
  14. Widzę, że masz fajną bazę żeby dbać u mnie z tyłu rdzy jest niestety duużo więcej
  15. @DarekS4 mógłbym prosić z polskiego na nasze to jest pompa, czy korektor? Działa to tak, że naciskasz hebel zakręcasz/przekręcasz jakiś zaworek i tył trzyma, dobrze kombinuję?
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie pasują od zwykłych listew. Też musiałem przekładać w listwie kierowcy bo jak kupowałem swoje to matołki przy demontażu uszkodzili Tyle, że ja nieee wyciągałem tej blachy wtedy bo była w dobrym stanie. Było wtedy trochę kombinacji żeby wcisnąć te prowadnice Ta sika jest lepsza od kleju do szyb?
  17. Ładniutka jest
  18. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze to wygląda warto się pomęczyć. Pozdr
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pamiętam, że Kamil swoje ratował. Słabo to zrobili/rozwiązali, mogli zrobić je w całości z tworzywa. Tylko kto wtedy by kupował nowe? Z drugiej strony kilkanaście lat wytrzymują. Moje jeszcze nie puchną, ale to tylko kwestia czasu niestety. Pochwał się efektem po, jestem ciekawy czy będą ładnie/akceptowalnie leżały. Pozdr i udanej reanimacji pacjenta życzę PS w 80-tce bardzo ładnie Ci to wyszło.
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miła robótka Będziesz je ratował?
  21. Dzięki
  22. Konkretnie pod B7 sprzedawane, czy jakieś uniwersalne?
  23. @Tkoczu_ te splitter'ki przy tylnym zderzaku to samoróbka czy jakieś kupne? Nisko siedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.