Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
@marky2552 właśnie patrzyłem/przymierzałem tą PT1100 którą mam i według mnie 1,1mm grubości to ciut za mało. Zresztą widać, że Ori taśma była grubsza. Chyba kupię tą RP62 którą polecał @Gregory87 a która ma 1,5mm grubości. Pozdr
-
B6 DIVISION
W sumie to widzę dwa plusy wiercenia -sto procent pewności, że jej nie zdejmie (ale to już przedyskutowaliśmy i można tego plus pominąć i ewentualną łatwość w demontażu bez uszkodzeń np gdyby klapę trzeba było wymienić. Ale ogólnie zostałem przekonany i nie będę wiercił Jeszcze raz dzięki i pozdr.
-
B6 DIVISION
Panowie, dzięki za podpowiedzi i namiary na właściwą taśmę. Może nawet odważę się zamontować tylko na klej i taśmę, zobaczymy Pozdr
-
B6 DIVISION
Oki, przemyślę A dużo kleju dawałeś w miejsce po bolcach? Taka taśmę mam, ale to raczej nie ta o której wspomniałeś
-
B6 DIVISION
Trochę boję się, że mi ją zdejmie przy wyższej prędkości Zdarza mi się latać 200+, co prawda krótkie odcinki, ale jednak.
-
B6 DIVISION
Panowie, jakieś dobre/złote rady jak precyzyjnie rozmierzyć otwory pod lotkę sline do avant'a? Nie chcę jej kleić na klej do szyb, chcę zrobić jak w oryginale. Pozdr
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Trochę lat mam i wiem, że rzeczywistość bywa brutalna BEX'ik zyskał mocnego (dosłownie) konkurenta. Pozdr
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Ori eSowy zderzak.
-
Plastikowa puszka w układzie dolotowym - co to ? (Rezonator)
Na razie zaślep sobie wąż idący do tej puszki bo, tak jak Kamil pisał, masz teraz dziurę w dolocie.
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Chyba nie pomogę zbytnio według mnie czarne z lamówką.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie wiem o jakim module pisze Kamil, ale już chyba pisałem, że fajne są moduły Lepard'a. Mam już jakiś czas i mogę polecić.
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
Ta wyżej jest od AWX/AVF na dwóch paskach. Jeśli masz jeden pasek to masz rurę praktycznie taka sama jak ta od BRD tyle, że wyjście jest w poziomie. O ile dobrze pamiętam to wyjście ma 50mm średnicy. Z Bex'em raczej daj se spokój, ciężko kupić szczelny w ładnym stanie.
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
W BRD/TFSI rura pasa przedniego jest skierowana do góry. Będziesz pewnie potrzebował jakieś kolano i łącznik. Jeśli masz osprzęt na jednym pasku to chyba najłatwiej by Ci było gdybyś dokupił rurę wzmocnienia z BRD, nr Kolega podał w poście wyżej. Kilka osób nawet z tego tematu to robiło to może ktoś coś podpowie. Więcej nie pomogę bo ja upychałem BEX'a do AVF'a na dwóch paskach. Pozdr
-
Chiptuning A4 B6 1,9TDI AVF i wymiana sprzęgła oraz skrzyni biegów
Zestaw sprzęgła to tarcza docisk łożysko wyciskowe. Dwumas w sumie też najlepiej wymienić bo swoje już przelatał zapewne. Tarcze do obicia dajesz swoją, albo tą nową, jak wolisz. Z kewlarem różnie jest, najlepiej obijać okładziną LUK8090S. Ale jeśli nie masz zamiaru iść grubiej z mocą to daj sobie spokój z obijaniem bo zestaw z BRD daje radę chyba do około 450Nm. Przy okazji wymiany sprzęgła wymień łożysko igiełkowe w wale korbowym. Można wymienić również uszczelniacz walka sprzęgłowego (jest tani) skrzyni i jeśli trzeba/jeśli się poci uszczelniacz wału korbowego. Pozdr
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dałem dodatkowy przewód 16mm2 bezpośrednio od alternatora do Aku, ale sprawy to nie rozwiązało mimo tego, że Napięcie zauważalnie podskoczyło. Nie pamiętam już o ile, bo kilka lat temu to było. Chyba regulatory napięcia mają po prostu taką a nie inną charakterystykę i w upały napięcie potrafi siadać
-
MERCEDES ML W164 550 V8-AMG
Ja akurat emblematy bym zostawił, nie było/nie ma czego się wstydzić Pozdr
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Masz rację, myślałem, że 3,0tdi miało trochę większy hebel. Autorowi tematu gratuluję nowego nabytku
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Pewnie 330 jest
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Sam tego nie robiłem, ale tylne trzeba niestety wycinać, żeby listwy podmienić
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
No i teraz niema już o co się dopier**lić
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Wszystko pięknie, ale znaczek poziom w dół i w lewo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Prowadnice pasują Ori mają dokładnie tą samą średnicę, trzeba jedynie skrócić je o 9mm Pozdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak wrócę do domu to sprawdzę czy wchodzą, ale mam złe przeczucia Pozdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
@Dev poratujesz właściwym numerem prowadnic/trzpieni tylnego zacisku do S4 B6/7 Sprzedali mi TRW ST1659 fi8,4mm , jeszcze nie przymierzałem czy pasują, ale stare miały chyba 8mm średnicy. Pozdr