Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Tylko komu chce się to rozbierać dwa razy za kilkadziesiąt PLN?
  2. W licznikach VDO po lifcie z powodzeniem można pogrzebać tak, że mienia się tylko tarczkę prędkościomierza, cały licznik i zawartość pamięci pozostają oryginalne. Jak ktoś chce dowodu, to zapraszam do mojej B5, gdzie mam anglika z A6 C5 wsadzonego i działa bez wymiany czujnika poziomu paliwa.
  3. A producenci uważają co innego. Np. MB nie ma wcale kontroli ciśnienia oleju i samochody też jeżdżą. A w VAG granicę kontroli można obniżyć do 1000 rpm.
  4. Załóż od AFN, minimalnie przybędzie mocy, zrób wtedy program i będzie już fajnie.
  5. Na liczniku zapewne. Ponoć to informacja o ilości zaprogramowanych kluczy.
  6. Kup nowszy interfejs, to się połączy. To raz. A dwa, funkcje komfortu zostały przeniesione do centralnej elektryki.
  7. Dlaczego wprowadzasz w błąd? ADR to silnik benzynowy, w 1997 z przepustnicą na linkę. Tempomat w takim silniku to instalacja podciśnieniowa z siłownikiem.
  8. A teraz napisz jeszcze raz, po co i dlaczego? Skoro i tak nie zauważysz różnicy?
  9. Mocno się mylisz. VCDS-em nie zrobisz tak, że odpalisz samochód bez kluczyka. Bynajmniej nie po 15 minutach od wyłączenia zapłonu:decayed:.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na zybi67 temat w 1.8T
    Wymiana oleju nie pomoże na spadki ciśnienia oleju. Do rozebrania dół silnika.
  11. Kiepski pomysł z tym commanderem przy RB4 i silniku 1.8T.
  12. A skąd on w tym liczniku weźmie 60-ty kanał. Jak to przedlift bez CAN.
  13. Immo 3 wprowadzono w 21 tygodniu 2000 r. Wystarczy w ELSIE uważnie poczytać.
  14. Bo jest inny kształt d*py i inne łapy. W polifcie jest inaczej.
  15. W 1996r. nie podpasuje żadna skrzynia 6 Gang P&P.
  16. DV i przepływka sprawne, kwestia czy zimówki już założone, ale dzisiaj to chyba jeszcze na letnich.
  17. Rocznik 2000? Licznik Jeager? Z białym tyłem? Do wymiany procesor.
  18. Bur... znaczy się bałagan Człowiek ciągle się potyka o jakieś fotele i plastikowe skrzynki z kablami, powymiataj w końcu te komforty, bo dzwonili z Autorudu że chcieli coś zamówić na stock, ale ktoś im podkupił i muszą czekać.
  19. W biksenonie się da.
  20. Wpiszcie sobie w tłumacza napis "Bitte adresse 17 eingeben" :grin::grin: :facepalm::facepalm::facepalm:
  21. W Wielkopolsce to Goodhope.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.