Treść opublikowana przez szogun0
-
Auto gaśnie od razu po rozruchu
Tylko komu chce się to rozbierać dwa razy za kilkadziesiąt PLN?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W licznikach VDO po lifcie z powodzeniem można pogrzebać tak, że mienia się tylko tarczkę prędkościomierza, cały licznik i zawartość pamięci pozostają oryginalne. Jak ktoś chce dowodu, to zapraszam do mojej B5, gdzie mam anglika z A6 C5 wsadzonego i działa bez wymiany czujnika poziomu paliwa.
-
Układ kontroli ciśnienia oleju w FIS- jak sprawdzić czy jest sprawny ?
A producenci uważają co innego. Np. MB nie ma wcale kontroli ciśnienia oleju i samochody też jeżdżą. A w VAG granicę kontroli można obniżyć do 1000 rpm.
-
1,9 TDI 1Z 90 KM jakie wtryski założyć ?
Załóż od AFN, minimalnie przybędzie mocy, zrób wtedy program i będzie już fajnie.
-
kod błędu L2 3/3
Na liczniku zapewne. Ponoć to informacja o ilości zaprogramowanych kluczy.
-
Bang&Olufsen Modyfikacja, wygłuszanie
Mam, bo montowałem w B8.
-
VCDS 11.11.2 Moduł komfortu
Kup nowszy interfejs, to się połączy. To raz. A dwa, funkcje komfortu zostały przeniesione do centralnej elektryki.
-
Jak zmontować tempomat ?
Dlaczego wprowadzasz w błąd? ADR to silnik benzynowy, w 1997 z przepustnicą na linkę. Tempomat w takim silniku to instalacja podciśnieniowa z siłownikiem.
-
Bang&Olufsen Modyfikacja, wygłuszanie
A teraz napisz jeszcze raz, po co i dlaczego? Skoro i tak nie zauważysz różnicy?
-
Wyłączenie immo VCDS'em jak i kontrolkii da rade?
Mocno się mylisz. VCDS-em nie zrobisz tak, że odpalisz samochód bez kluczyka. Bynajmniej nie po 15 minutach od wyłączenia zapłonu:decayed:.
-
Głośna praca silnika
Wymiana oleju nie pomoże na spadki ciśnienia oleju. Do rozebrania dół silnika.
-
problem z zakodowaniem ecu silnika
Widocznie coś robisz źle.
-
Audi a4b5 1,6 adp 1996r 74 KW - immobilaiser nie wczytuje kodu
Programatorem EEPROM-ów.
-
dorobienie pilota
Kiepski pomysł z tym commanderem przy RB4 i silniku 1.8T.
-
Zmiana kodowania licznika na manual oraz usuniecie PRND z FISa
A skąd on w tym liczniku weźmie 60-ty kanał. Jak to przedlift bez CAN.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Immo 3 wprowadzono w 21 tygodniu 2000 r. Wystarczy w ELSIE uważnie poczytać.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bo jest inny kształt d*py i inne łapy. W polifcie jest inaczej.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W 1996r. nie podpasuje żadna skrzynia 6 Gang P&P.
-
b6 1.8t BFB jak podniesc moc poza virusem
DV i przepływka sprawne, kwestia czy zimówki już założone, ale dzisiaj to chyba jeszcze na letnich.
-
Poniżej 5 stopni wariuje licznik
Rocznik 2000? Licznik Jeager? Z białym tyłem? Do wymiany procesor.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bur... znaczy się bałagan Człowiek ciągle się potyka o jakieś fotele i plastikowe skrzynki z kablami, powymiataj w końcu te komforty, bo dzwonili z Autorudu że chcieli coś zamówić na stock, ale ktoś im podkupił i muszą czekać.
-
montaż wskaźnika doładowania + w stacyjce
Czarny przewód.
-
Światła dzienne....
W biksenonie się da.
-
Czy wszystko w porządku z Immobilizerem?
Wpiszcie sobie w tłumacza napis "Bitte adresse 17 eingeben" :grin::grin: :facepalm::facepalm::facepalm:
-
Dobrzy chiptunerzy
W Wielkopolsce to Goodhope.