Treść opublikowana przez szogun0
-
Cziptuning silnika.
Fajny box na zasadzie rezystorka za 20 funtów. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
Trzeba by się jeszcze choć trochę ogarniać w temacie, coby mapy wybierać.
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem błędy 01176 i 17978 .
PIN jest pod zdrapką. Moduł w zasadzie nie ma znaczenia, bo czy diesel czy benz, to to samo. Do adaptacji będziesz potrzebował PIN.
-
[B5 AEB] Wymiana ECU czy Vag niezbedny?
Zapomnieliście, że trzeba immo przyuczyć, chyba że jest usunięte. I do tego VAG się przyda.
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem błędy 01176 i 17978 .
Cewka - 22 Ohm, Puszka - biała z napisem F+G Megamos, niezależnie od numeru (ale raczej będzie ten bez literki na końcu). Doucz klucze od nowa i pewnie pójdzie.
-
[ALL B6] Jak znaleźć zasilanie telefonu - czytanie schematów
Zasilania masz wyrysowane, są tam dwa bezpieczniki (10 i 5 Amper) w schematach VAG oznaczane literką "S". "D" to włącznik zapłony popularnie nazywany stacyjką, więc wiesz już, które jest po zapłonie. Pozioma linia na samym dole to zawsze masa.
-
[ALL B5] Problem z licznikiem
Czemu tak twierdzisz? Nagrać ci filmik komórką?
-
Dobrzy chiptunerzy
Poszukaj Uysy-ego.
-
[INNE] Diagnoza sterownika na stole
No raczej w samochodzie, bo za komunikację odpowiada CAN-Gateway. Podejdź do serwisu Webasto, to ci może zrobią, bo teraz dogrzewacze mają dość rozbudowaną diagnostykę przy pomocy oryginalnego sprzętu.
-
[ALL B5] Problem z zacinającym się Prędkosciomierzem.
Ale sądząc po roczniku w profilu, autor tematu nie ma licznika Jeager. :gwizdanie:
-
Dobrzy chiptunerzy
Elprom w Dębicy należy do Goodhope Team, moim zdaniem lepiej tam niż w At 2000
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
Chyba coś mi się wydaje, że do Głogowa.
-
[ALL B6] Róznica pomiedzy licznikiem RB4 a RB8
Główna różnica nie do przeskoczenia to Immo 3 i Immo 4. Reszta jest do pominięcia.
-
[ALL TDI] TDI tuning mit VAG_COM
Taa, polecaj to komuś, kto to będzie robił pierwszy raz. I nagle się zdziwi jak się mu silnik rozkręci :gwizdanie:
-
[ALL TDI] TDI tuning mit VAG_COM
Tylko nie na odpalonym. Bo sobie możesz kuku zrobić.
-
[ALL B5] Wymiary wyświetlacza FIS
Nie wiem w czym ci to pomoże,ale masz. 55x75mm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cholera, przegapiłem ostatniego spota. W tym roku się poprawię.
-
Dobrzy chiptunerzy
Rob555, podstawka to chyba nie problem? Czytanie i programowanie tej pamięci ogarnia w zasadzie każdy niedrogi programator. Kwesta, aby osoba przed komputerem ogarniała sposób modyfikacji. A w to akurat nie wątpię.
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
Nowsza podaje 180 dla 2.0 TDI.
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
Coś wam kiepsko te elsy podają regulację PD.
-
[B5 APU] Wibracje silnika
Sprawdź dokładnie te boczne poduszki, bo u mnie też były suche a jak miskę uszczelniałem, to się okazało, że jedna jest całkiem urwana.
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
Kwestia czy jest założona tak, że wszystko jest szczelne i czy gniazdo w głowicy jest OK?
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
Szmelc albo nieprawidłowo założona.
-
[B5 ADP] Temperatura zasysanego powietrza ciagle 19.5 stopnia
To pokaż mi ADR Z 1995 r. który posiada IAT A o taki rocznik zapewne pyta założyciel tematu (sądząc po wpisach w profilu).
-
[B5 ADP] Temperatura zasysanego powietrza ciagle 19.5 stopnia
ADP ani ADR nie posiada IAT (intake air temperature sensor) dlatego wartość jest stała.