Treść opublikowana przez mech15
-
Strefa Śmiechu
pracownik miesiąca: http://www.sadistic.pl/pomocny-chlopiec-vt45424.htm[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 22:34_________________________________________________<yonger> kocham moja zone <damio>? <yonger> ogladam mecz, ona przychodzi, tak patrzy w telewizor, patrzy i pokazujac na howarda mowi `k**wa, pamietam tego c**ja´
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
00:11 miazga :polew:
-
[B6 AVF] Wymiana łożyska klimy
podobna tematyka, ogromnych rozbieżności nie będzie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_kompresora_klimatyzacji_zexel-t89351.0.html
-
[B6 AVB] A4 1,9 TDi Avant
podgrzewanie miski olejowej -najs atermiczne szybki też fajnie
-
[B5 AFN] Montaż klimatyzacji
poczytaj ten temat, a wyrobisz sobie pojęcie co potrzeba żeby mieć AC i mniej więcej jak to podłączyć http://www.audi80.pl/audi-80-avant-tdi-slovenia-vt5239.htm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no śmigam trochę ostatnio i serce się kraja jak zajeżdżam na stację :thumbdown: może być też opał tutaj bliźniaczy temat: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_gdzie_w_wawie_kupic_pewny_opal-t142472.0.html;new#new
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
takie pytanko - ma ktoś dostęp do taniej ropy?? wszelkie info chętnie przyjmę na PW
-
F1, Rajdy i Motorsport
- [ALL B5] Podgrzewanie foteli
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t29322.0.html;highlight=monta%C5%BC+podgrzewanych+foteli http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/sfinks-u1654.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t86059.0.html;highlight=monta%C5%BC+podgrzewanych+foteli http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_naprawa_podgrzewania_w_fotelach_przednich-t23888.0.html- Potrzebna pomoc klubowiczów - Warszawa
http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskiewtorki_g1900_promenada_poziom_3-t45.60195.html- [B6 BBK] Schemat podcisnienia silnika BBK V8 4.2
- [ALL B7] Dziwny problem z elektrycznymi szybami. Hilfe...:)
przewody w drzwiach po pierwsze- [B5 AFN] Świergoli, warczy itp.
kolego wysil się trochę, a w tym dziale znajdziesz odpowiedzi. Stan czynnika sprawdzisz w serwisie z klimą- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:good:- [ALL B7] Jakie są różnice między navigacjami audi
ale choinkę wrzuciłeś- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:thumbdown: pracujesz w sobotę wieczorem, co ty z tą całą kasą robisz z tej pracy?? :decayed: dzieci to jasna sprawa, że nie zostawisz, ale możesz zabrać ze sobą Jutro F1 o 14, piłka wieczorem więc nic mi nie przeszkodzi żeby przyjechać _________________________________________________ miro, te trzy zdjęcia i już się nie skupisz na tej pracy :decayed: http://img22.imageshack.us/img22/925/66091001.jpg http://img690.imageshack.us/img690/3207/46475356.jpg http://img682.imageshack.us/img682/2460/66980511.jpg- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ty będziesz?? [br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 22:54_________________________________________________miro podglądaczu, a ty będziesz??- Strefa Śmiechu
smart wojskowy- F1, Rajdy i Motorsport
hehe, zdjęcia dnia - z jaką zazdrością i niedowierzaniem patrzą na czerwonego byka :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry ślonzoki przypaliło was cuś?? fajna ta 2,5 TFSI, nie trzeba neona, sama świeci na niebiesko- F1, Rajdy i Motorsport
6 to dobre miejsce, ale przez większą część kwalifikacji zanosiło się, że będzie gdzieś w okolicach 10[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 17:47_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/1,96296,8124347,Formula_1__Kubica__Jestem_zaskoczony_awansem.html- F1, Rajdy i Motorsport
ufff, ale fart, ciekawe co z tym autem się dzieje :thumbdown: najlepszy Alonso na końcu jak się przyglądał Red Bullowi :decayed:- F1, Rajdy i Motorsport
k**wa, żeby na tym 6 już został- F1, Rajdy i Motorsport
coś nie bardzo dzisiaj mu idzie- [ALL B5] Problem chyba z modułem komfortu.
boczek sam sobie ściągniesz, 2 śrubki chyba i podciągnąć do góry - [ALL B5] Podgrzewanie foteli