Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko chłopaki podczytuje was, bo w rzeszowskim d*pa blada i cisza jak makiem zasiał, z postami to lecicie równo prawie jak miron do piwnicy mam nadzieję że nie uraziłem
-
[ALL] "Dziennik Samochodu"
tutaj możesz się zalogować: http://www.motostat.pl/ możesz dodawać wydatki, porównywać swoje auto z innymi podobnymi, no i dołączyć do naszego klubu bo jest zrobiony profil
-
[B6 BFC] Brak mocy, klekocze, kopci, dużo pali
no widzę, że ogarnąłeś auto Czyli to nie mechanika pompy padła?? wrzuć logi do działu diagnostyka
-
[B5 AFN] Swap AFN na co
da się wow, to mnie zaciekawiło!! seba, powiedz mi: gdyby twoje auto w bazie miało AFN+Q, to wrzucałbyś AWX+chip?? chyba przemyślę zakup takiego AVG+Q z końcówki produkcji
-
[B5 AJM] Wysokie spalanie, niska temperatura silnika
przeczytaj uważnie poprzednią str kolego
-
[ALL B5] Carbon
kliknij na "odpowiedz" na dole strony, w nowo otwartej str masz rozbudowaną odpowiedź, zaraz nad polem tekstowym masz przycisk "dodaj zdjęcie", klikasz wybierasz z dysku, zaznaczasz ze nie porno i OK
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to chyba coś nie tak z twoją motorownią!!
-
ALIANZ - NIE POLECAM!!!
"zrobiłem niezły raban" możesz to lepiej opisać??
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
witam ta pucha w zamienniku od Gruchota to co to jest? jakieś wygłuszenie? z czego to jest zrobione? Ktoś tu zapodał zdjęcie i tam jakaś "mata" jest w środku?? Pan Andrzej może coś więcej naświetlić??
-
[B5 AJM] Wysokie spalanie, niska temperatura silnika
niedobrze, za mało-dlatego tyle ci pali, poszukaj na forum o termostacie
-
Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
a głosowałeś u nas?? pomożemy :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.yanosik.org/nieoznakowani/listapojazdow/podkarpackie jeszcze tu nie ma żadnych info strach się bać
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
egr dobra rzecz na mrozie, auto się szybciej dogrzewa, no chyba, że się pieprzy -w PD często ciekną ja mam plan na turbo awx, więc flansza, a za egr płakał nie będę-ekologia mnie drażni :>
-
[B5 AFN] Centralny zamek sam sie zamyka
tak, wisi w piance
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
- [ALL B7] 1.9 TDI BRB bez DPF-a?
normy są kompatybilne wstecz o ile się nie mylę, więc możesz spać spokojnie pomyśl nad doposażeniem, bo kiedyś nie wpuszczą cię do centrum białegostoku :polew: pozdr- F1, Rajdy i Motorsport
chyba nie mógł trafić lepiej- [ALL B7] 1.9 TDI BRB bez DPF-a?
http://www.eupload.pl/files/0WBJHYQD/tmp.fpi.pdf o dziwo nie ma żadnego z tych 2 kodów, ale w etce DPF występuje jako zestaw do doposażenia więc wydaje mi się, że wyjechał z fabryki bez, ale możesz sobie doposażyć- [ALL B7] 1.9 TDI BRB bez DPF-a?
wrzuć VIN to ci go rozgryzę całego i będziesz miał wszystkie kody- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
saperka i piasek do bagażnika [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 08:50_________________________________________________ wybiera się ktoś na box w sobotę?? http://www.eventim.pl/portal/pl/sport/inne_sportowe/wojak_boxing_night_rzeszow/65853/- [INNE] Audi A6 Avant
ta buda urzeka mnie do dzisiaj- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
witam chyba tu nie było tego, te poczynania klubowego kolegi może was zainteresują :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam z 30 razy oglądałem ten filmik- YouTube - filmy warte obejrzenia
o żesz k*rwa, zaj*biste i z jakim rozmachem :polew:- [ALL B6] Wygłuszenie i wytłumienie tunelu środkowego - jakie części
dzwoń do aso powiedz co potrzebujesz to może szybko ci potwierdzą - [ALL B7] 1.9 TDI BRB bez DPF-a?