Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. spoko chłopaki podczytuje was, bo w rzeszowskim d*pa blada i cisza jak makiem zasiał, z postami to lecicie równo prawie jak miron do piwnicy mam nadzieję że nie uraziłem
  2. tutaj możesz się zalogować: http://www.motostat.pl/ możesz dodawać wydatki, porównywać swoje auto z innymi podobnymi, no i dołączyć do naszego klubu bo jest zrobiony profil
  3. no widzę, że ogarnąłeś auto Czyli to nie mechanika pompy padła?? wrzuć logi do działu diagnostyka
  4. mech15 odpowiedział(a) na narty_jezusa temat w 1.9TDI
    da się wow, to mnie zaciekawiło!! seba, powiedz mi: gdyby twoje auto w bazie miało AFN+Q, to wrzucałbyś AWX+chip?? chyba przemyślę zakup takiego AVG+Q z końcówki produkcji
  5. przeczytaj uważnie poprzednią str kolego
  6. mech15 odpowiedział(a) na biahh11 temat w Audi A4 B5
    kliknij na "odpowiedz" na dole strony, w nowo otwartej str masz rozbudowaną odpowiedź, zaraz nad polem tekstowym masz przycisk "dodaj zdjęcie", klikasz wybierasz z dysku, zaznaczasz ze nie porno i OK
  7. to chyba coś nie tak z twoją motorownią!!
  8. "zrobiłem niezły raban" możesz to lepiej opisać??
  9. witam ta pucha w zamienniku od Gruchota to co to jest? jakieś wygłuszenie? z czego to jest zrobione? Ktoś tu zapodał zdjęcie i tam jakaś "mata" jest w środku?? Pan Andrzej może coś więcej naświetlić??
  10. niedobrze, za mało-dlatego tyle ci pali, poszukaj na forum o termostacie
  11. a głosowałeś u nas?? pomożemy :>
  12. http://www.yanosik.org/nieoznakowani/listapojazdow/podkarpackie jeszcze tu nie ma żadnych info strach się bać
  13. egr dobra rzecz na mrozie, auto się szybciej dogrzewa, no chyba, że się pieprzy -w PD często ciekną ja mam plan na turbo awx, więc flansza, a za egr płakał nie będę-ekologia mnie drażni :>
  14. tak, wisi w piance
  15. normy są kompatybilne wstecz o ile się nie mylę, więc możesz spać spokojnie pomyśl nad doposażeniem, bo kiedyś nie wpuszczą cię do centrum białegostoku :polew: pozdr
  16. chyba nie mógł trafić lepiej
  17. http://www.eupload.pl/files/0WBJHYQD/tmp.fpi.pdf o dziwo nie ma żadnego z tych 2 kodów, ale w etce DPF występuje jako zestaw do doposażenia więc wydaje mi się, że wyjechał z fabryki bez, ale możesz sobie doposażyć
  18. wrzuć VIN to ci go rozgryzę całego i będziesz miał wszystkie kody
  19. saperka i piasek do bagażnika [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 08:50_________________________________________________ wybiera się ktoś na box w sobotę?? http://www.eventim.pl/portal/pl/sport/inne_sportowe/wojak_boxing_night_rzeszow/65853/
  20. ta buda urzeka mnie do dzisiaj
  21. witam chyba tu nie było tego, te poczynania klubowego kolegi może was zainteresują :>
  22. witam z 30 razy oglądałem ten filmik
  23. o żesz k*rwa, zaj*biste i z jakim rozmachem :polew:
  24. dzwoń do aso powiedz co potrzebujesz to może szybko ci potwierdzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.