Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. dlatego następnym razem osobiście pofatyguję się po olej (taki żarcik) polecam zakupy u kolegi
  2. ojciec na umowie musi być już współwłaścicielem, wtedy w urzędzie komunikacji w dowód wbijają ojca jako właściciela i ciebie jako współ, potem w ubezpieczalni nie masz problemów
  3. mech15 odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    wymień termostat, temp skoczy do góry, a spalanie ci spadnie
  4. Te wszystkie tematy "przeciw e-papierosom" w mediach są sponsorowane przez największe koncerny tytoniowe, bo w końcu znalazł się rywal dla nich... też mam takie wrażenie, od razu przypomina mi się to: Who Killed the Electric Car : Trailer
  5. od świąt mam termostat od tego gościa, czyli nie długo, na razie OK
  6. Kultowy filmik dokładnie, klasyka
  7. też pisałem, wróci, to na pewno się odezwie
  8. podłącz vaga, N109 może ci powrócić w najmniej oczekiwanym momencie(gdzieś daleko w trasie) nie pojedziesz za szybko i spali ci w cholere, kupiłem sobie nowego od boscha(ok200pln) i spokój, vag pokaże ci być może więcej ciekawych rzeczy, daj znać co dalej pozdr
  9. te niebieskie cienkie wężyki to sam docinałeś na miarę?? i z czego?? sylikonowe wężyki SAMCO 5mm spoko, kupujesz i docinasz na miarę?? i podłączasz tak jak oryginalne??
  10. te niebieskie cienkie wężyki to sam docinałeś na miarę?? i z czego??
  11. chyba jednak troche im szkoda
  12. jak cię niespecjalnie ciągnie do szwajcarii, to kieruj się wskazówkami OLO_GDA , najlepiej do działu warsztat-zrób to sam pozdr
  13. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  14. niestety takie trzeba mieć podejście
  15. w brukseli masz fajne muzeum lotnictwa i motoryzacji w jednym miejscu, niedaleko konsulat polski, ogólnie jest na co popatrzeć, w pobliżu waterloo, jeśli lubisz historię. W wakacje ale nie pamiętam dokładnie kiedy w Antwerpii jest nawet spora wystawa samochodów, dużo amerykańców, jeśli jedziesz bez dziewczyny to możesz wieczorkiem skoczyć na Falcon Plaatz(albo jakoś podobnie)-aleje czerwonych witryn "sklepowych". Jak oglądałeś film "In Brugge" z Colninem od curuś, to tez warto zawinąć, w Gent jest festiwal piwa na wakacjach, też nie pamiętam już kiedy dokładnie, belgię możesz przejechać drogą wzdłuż wybrzeża. We Francji to sam pewnie dobrze wiesz, ze duuużo oglądania, w niemcowni do Inglostat, [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________ o widzisz. To już widze że na pewno Bruksela też w planie będzie:) końcówki do gazu takie same?? powinni mieć na stacjach adaptery, na wszelki wypadek zabierz 1 własny
  16. to teraz zobacz jakie sa koszta kupienia rurki i zrobienia flansz i zobaczysz z jakiego materialu sa zrobione te "zamienniki" i po jakim czasie sie rozleci/wygnie/odpadnie... Ten syf jest robiony ze zwykłej stali, który za moment skoroduje i się rozleci... no to jakiego materiału użyć jeśli chodzi o rurę zamiast kata
  17. widzę że bronisz tych policjantów jak możesz W komentarzach dotyczących pijanych kierowców powodujących wypadki, też się zawsze znajdzie jakiś inteligent, który pisze np. na pewno każdy z was min. raz w życiu jechał po alkoholu, albo wy też przekraczacie prędkość. To, że inni są źli i większość robi źle to nie znaczy, że tak ma być powszechnie przyjęte za poprawne. stop. nie wplątujmy tutaj nietrzeźwych kierujących bo to przestępstwo i tego nie popieram ale to zupełnie inny temat.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 16:52_________________________________________________uwazam tylko ze niestety tak wyglądają polskie przepisy prawne i luki które nieuczciwi wykorzystują jak sie da. rozumiem kolego, że pracujesz w policji, brzydzisz się nieuczciwymi policjantami, znając luki w prawie które mogą wykorzystać ci policjanci od wywinięcia się i umycia rąk od całej sprawy, mógłbyś podpowiedzieć poszkodowanemu koledze, jak ma się na to przygotować i co mogą zrobić ci "policjanci" pozdr
  18. już niektórzy korzystają czyli zrobić coś w tym stylu:http://www.a4-klub.pl/smf/all_wygluszenie_drzwi_i_montaz_glosnika_13cm-t10011.0.html ??
  19. g12++ jest kompatybilny z płynami stosowanymi wcześniej w audi, w aso masz buteleczki po 1L
  20. widzę że bronisz tych policjantów jak możesz
  21. U mnie kolego pali praktycznie od strzala. Świeczki oczywiście grzeja. tej zimy akurat udało sie zaliczyć już troche mrozów po -22 st i więcej (u mnie). dodatków nie stosuje i zawsze palił jak dziecko:) ON zawsze z orlenu, najczesciej zwykły czasem verva on Co do dodatków to ja leje dobre paliwo a nie żadne dodatki. Jednak jak ktoś już musi to bym raczej odżałował te 15 czy 20 PLN i kupił jakiś środek na niewytrącanie się parafiny STP albo LM. u mnie juz były mrozy po - 22st i wiecej. nic nie dolewałem nigdy jeszcze. udało sie bez bo autko paliło jak dziecko:) On leje zazwyczaj normalny z orlen a czasami verva. pozdr! u mnie po wymianie świec pali z pół obrotu, sprawdź czy dochodzi ci prad do swieczek
  22. tych 2 policjantów też pewnie pomyślało sobie, że to pierdoła, a poza tym kolega no to oni się nie zajmują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.