Treść opublikowana przez mech15
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
dlatego następnym razem osobiście pofatyguję się po olej (taki żarcik) polecam zakupy u kolegi
-
[ALL B6] Proszę o pomoc ?!?!
ojciec na umowie musi być już współwłaścicielem, wtedy w urzędzie komunikacji w dowód wbijają ojca jako właściciela i ciebie jako współ, potem w ubezpieczalni nie masz problemów
-
[B5 AFN] Słabo sie nagrzewa
wymień termostat, temp skoczy do góry, a spalanie ci spadnie
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
Te wszystkie tematy "przeciw e-papierosom" w mediach są sponsorowane przez największe koncerny tytoniowe, bo w końcu znalazł się rywal dla nich... też mam takie wrażenie, od razu przypomina mi się to: Who Killed the Electric Car : Trailer
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
od świąt mam termostat od tego gościa, czyli nie długo, na razie OK
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
Kultowy filmik dokładnie, klasyka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
też pisałem, wróci, to na pewno się odezwie
-
[B5 AFN] Brak doładowania - co się mogło stać?
podłącz vaga, N109 może ci powrócić w najmniej oczekiwanym momencie(gdzieś daleko w trasie) nie pojedziesz za szybko i spali ci w cholere, kupiłem sobie nowego od boscha(ok200pln) i spokój, vag pokaże ci być może więcej ciekawych rzeczy, daj znać co dalej pozdr
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny po przekroczeniu prędkości 110 km/h.
te niebieskie cienkie wężyki to sam docinałeś na miarę?? i z czego?? sylikonowe wężyki SAMCO 5mm spoko, kupujesz i docinasz na miarę?? i podłączasz tak jak oryginalne??
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny po przekroczeniu prędkości 110 km/h.
te niebieskie cienkie wężyki to sam docinałeś na miarę?? i z czego??
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
chyba jednak troche im szkoda
-
Tournée po Europie
jak cię niespecjalnie ciągnie do szwajcarii, to kieruj się wskazówkami OLO_GDA , najlepiej do działu warsztat-zrób to sam pozdr
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
niestety takie trzeba mieć podejście
-
Tournée po Europie
w brukseli masz fajne muzeum lotnictwa i motoryzacji w jednym miejscu, niedaleko konsulat polski, ogólnie jest na co popatrzeć, w pobliżu waterloo, jeśli lubisz historię. W wakacje ale nie pamiętam dokładnie kiedy w Antwerpii jest nawet spora wystawa samochodów, dużo amerykańców, jeśli jedziesz bez dziewczyny to możesz wieczorkiem skoczyć na Falcon Plaatz(albo jakoś podobnie)-aleje czerwonych witryn "sklepowych". Jak oglądałeś film "In Brugge" z Colninem od curuś, to tez warto zawinąć, w Gent jest festiwal piwa na wakacjach, też nie pamiętam już kiedy dokładnie, belgię możesz przejechać drogą wzdłuż wybrzeża. We Francji to sam pewnie dobrze wiesz, ze duuużo oglądania, w niemcowni do Inglostat, [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:08_________________________________________________ o widzisz. To już widze że na pewno Bruksela też w planie będzie:) końcówki do gazu takie same?? powinni mieć na stacjach adaptery, na wszelki wypadek zabierz 1 własny
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
to teraz zobacz jakie sa koszta kupienia rurki i zrobienia flansz i zobaczysz z jakiego materialu sa zrobione te "zamienniki" i po jakim czasie sie rozleci/wygnie/odpadnie... Ten syf jest robiony ze zwykłej stali, który za moment skoroduje i się rozleci... no to jakiego materiału użyć jeśli chodzi o rurę zamiast kata
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
widzę że bronisz tych policjantów jak możesz W komentarzach dotyczących pijanych kierowców powodujących wypadki, też się zawsze znajdzie jakiś inteligent, który pisze np. na pewno każdy z was min. raz w życiu jechał po alkoholu, albo wy też przekraczacie prędkość. To, że inni są źli i większość robi źle to nie znaczy, że tak ma być powszechnie przyjęte za poprawne. stop. nie wplątujmy tutaj nietrzeźwych kierujących bo to przestępstwo i tego nie popieram ale to zupełnie inny temat.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 16:52_________________________________________________uwazam tylko ze niestety tak wyglądają polskie przepisy prawne i luki które nieuczciwi wykorzystują jak sie da. rozumiem kolego, że pracujesz w policji, brzydzisz się nieuczciwymi policjantami, znając luki w prawie które mogą wykorzystać ci policjanci od wywinięcia się i umycia rąk od całej sprawy, mógłbyś podpowiedzieć poszkodowanemu koledze, jak ma się na to przygotować i co mogą zrobić ci "policjanci" pozdr
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
dobre
-
[ALL B5] Wybór głośników do A4-przód
już niektórzy korzystają czyli zrobić coś w tym stylu:http://www.a4-klub.pl/smf/all_wygluszenie_drzwi_i_montaz_glosnika_13cm-t10011.0.html ??
-
[ALL B5] 3 paski w audi -do czego slużą???
tak
-
[B5 AHU] Jaki płyn do chłodnicy
g12++ jest kompatybilny z płynami stosowanymi wcześniej w audi, w aso masz buteleczki po 1L
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
widzę że bronisz tych policjantów jak możesz
-
[S4 B5] Półoś przednia prawa- czy istnieje zamiennik?
- [ALL] Dodatek do paliwa
U mnie kolego pali praktycznie od strzala. Świeczki oczywiście grzeja. tej zimy akurat udało sie zaliczyć już troche mrozów po -22 st i więcej (u mnie). dodatków nie stosuje i zawsze palił jak dziecko:) ON zawsze z orlenu, najczesciej zwykły czasem verva on Co do dodatków to ja leje dobre paliwo a nie żadne dodatki. Jednak jak ktoś już musi to bym raczej odżałował te 15 czy 20 PLN i kupił jakiś środek na niewytrącanie się parafiny STP albo LM. u mnie juz były mrozy po - 22st i wiecej. nic nie dolewałem nigdy jeszcze. udało sie bez bo autko paliło jak dziecko:) On leje zazwyczaj normalny z orlen a czasami verva. pozdr! u mnie po wymianie świec pali z pół obrotu, sprawdź czy dochodzi ci prad do swieczek- [ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
tych 2 policjantów też pewnie pomyślało sobie, że to pierdoła, a poza tym kolega no to oni się nie zajmują - [ALL] Dodatek do paliwa