Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. te boczki na siedzisku i oparciu sporo pracują więc się nie dziwmy :decayed: Czy ktoś wie, co to za miejsce gdzie była zrobiona sesja zdjęciowa tego RS4??
  2. widziałem ją miesiąc temu na "obwodnicy" za zaporą, jechała w str tesco. Myślałem że jakiś forumowicz ze śląska, ale nie pytałem na forum. Powiem tak: jebnięcie w palnik ma i przy ostrym slalomie między autami drogi trzyma się zaje....ie. Kierowca chętnie korzystał z możliwości auta A najlepsze było na światłach, gdzie z obwodnicy zjeżdżał na Tyczyn Quattro+moc i widok jak ze star-treka: zero poślizgu i próbujesz dogonić wzrokiem rozmyte światła, hehehe jednym słowem Z szaty ogłoszenia wynika, że to ten koleś co ściąga z DE dużo A4 poleasingowych, na allegro trochę tego ma. Nie znam nikogo kto kupił u niego auto, ale ma ładne fury.
  3. Witam Koledzy Nie mam ALT, ale łącze się z wami w bólu. Gdzieś wcześniej ktoś wspominał o czyszczeniu/wymiany smoka oleju. Próbował tego ktoś z was, jakie efekty???
  4. N109 ??
  5. A ja mam taką prośbę żeby ktoś z podobnym silnikiem wrzucił filmik z poprawnym odpaleniem z tej samej pozycji???
  6. Gdzie to k..... VAG pokazuje???
  7. mech15 odpowiedział(a) na hadson81 temat w 1.9TDI
    Doczytasz na pierwszej stronie
  8. no to sorki koledzy, byłem przekonany, że BPW to jakiś bliźniak BLB
  9. w jakiej maszynce montuje się takie silniki?
  10. OK, czyli pompa tandemowa spełnia 2 zadania: pompuje paliwo i wytwarza podciśnienie sterujące - stąd jej nazwa???????
  11. Sory, ze taki szczegół nie związany z tematem, ale jak już coś to nie V8, tylko 8V, a u ciebie to na bank 16V. Bo na starcie czytania przecierałem oczy
  12. Kto na ostatnim spociku miał w kufrze zawiechę w gwincie??
  13. Pamiętaj, że wszystko zależy od dostrojenia. Jeśli antenę masz na stałe i w dodatku dostrojoną to lepiej niż jak miałbyś ją stawiać np. na dach. antenka na stałe: w sensie że uchwyt do relingów jest na stałe w jednym miejscu+strojenie??
  14. Czy ktoś już może podać jakieś wymierzone wartości? Ile oleju po jakim przebiegu zebrał OCT??
  15. no kolego goldik!!!!!! W tym miejscu się należy ostrzeżenie!!!! Miałeś napisać jak się sprawuje ten termostat za 4 dychy od skodexauto. A tu cisza w tym temacie. Powinieneś złożyć samokrytykę!! :decayed:
  16. A ja mam pytanko: jak sprawują się antenki na tych uchwytach do relingów. Można porównać jakość odbioru do montażu stricte w dachu? Czy to nie ma znaczenia??
  17. Mercedesa nie przebije tym noktowizorem http://www.youtube.com/profile?user=autospies#p/u/55/c63bO4omCD4 Najbardziej mi się podoba ten kokpit dla pasażerów z tyłu
  18. Z moich obserwacji wynika, że kanał 51 po rozgrzaniu zawsze pokazuje 90oC więc nie warto się nim sugerować, liczy się wartość z 49. Jeśli pokazuje ci w okolicach 80 to masz deczko za mało. kolega Wihajster podał odpowiednie źródło wiedzy. Pozdr
  19. Odnośnie przewodów paliwowych to nr 8D0201544DL http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ Chyba są rozłączane w 80 kiedyś mi sparciały te pod spodem auta i tak "na chwilę" zamontowałem przeźroczystą, zbrojoną rurkę PCV o podobnym przekroju i skręciłem obrączkami skręcanymi śrubokrętem i tak jeździ w niej do dziś Przewód hamulcowy przy kole: nr 9 na rysunku (chyba o ten ci chodzi) nr 8d0611707b cena nieduża P.S. Powinieneś pomyśleć nad doposażeniem auta w zestaw opcjonalny do odstraszania kun i łasic (najlepiej org. Audi) Pozdr
  20. no współczuje. Po czymś takim bezpowrotnie stracił bym jakiekolwiek pozytywne uczucie do tych psów. Sory, za takie pitolenie, ale poruszuło mnie to To może ci pomoże: Pozdr
  21. no bajer!!! coś takiego mnie interesuje, zaglądnij na spota na podpromie, chętnie pomacam łapskami
  22. mech15 odpowiedział(a) na K.F. temat w 1.9TDI
    a kiedy czyściłeś??
  23. rodzinę powiększasz?? :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.