Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. :shocked: dobrze, że za nóż na końcu nie chwyciła...był w zasięgu jak widać nie każdy umie się bawić
  2. dawaj fotę porównamy karwa, żeby moja żona miała taki porządek w swoich gratch, muszę jej pokazac zdjęcia
  3. :shocked: :shocked: :polew: u nas ja trzymam kota bez żadnych rękawic , żona obcina pazurki, trzeba szybko, zdecydowanie i delikatnie ja kot nerwus to lepiej do weterynarza pójść a nie się szarpać i wkarwiać, powodzenia
  4. biała fala wygląda OK ale na Imprezie z 2000r
  5. szału nie ma, raz zagrałem i wywaliłem
  6. moicz pszech
  7. Wawa dwa dni temu Neste ON 4.79
  8. spadłem z fotela...klijęt, tranwaje, bilbort itp, itd :polew: :polew: :polew:
  9. Pablo na razie popularny, żeby nie powiedzieć masowy to kolor czarny aut na forum, a nie Rotory, co drugie czarne aaaa sam miałem czarne A4
  10. Malik taką fele widzę na Twoim TT Uploaded with ImageShack.us
  11. Chrome rulez od dłuższego czasu :shocked:
  12. Edition 100 (z okazji 100-lecia Opla) a nie 100 KM
  13. no własnie można kilkukrotnie wygrać i dostać kasę za 1 miejsce w sezonowych karwa ja mam kasy prawie 20 mln to nie m sensu nabijać no dobra rozpocząłem zdobywanie trofea z 1000 aut w garażu wiec kasa się przyda
  14. nie wiem ile, po prostu porównuje spalanie do swojego 3.0 CR na tak krótkich odcinkach mam z BC 10.8/10.9, a średnie z motostatu widać. aaaaa ja mam automat i cięższe auto więc jestem zadowolony z mojego spalania
  15. Cuber przy okazji spalanie 10.3/10.4 w mieście dla 2.0 tdi to chyba nie jest ekonomiczne auto
  16. płacę tylko za gry bo brat mi przywozi kupuje się np tu http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/ps3/elysium.search?search=&searchFilters=UFMzI2RlcGFydG1lbnQ6Z2FtZXMvcGxhdGZvcm1zL3BzMyohJiMxNjM7NS4wMCAtICYjMTYzOzEwLjAwI2h1dF9HQlBfcHJpY2U6WzUgVE8gOS45OV0hUFMzI3Byb2R1Y3RUeXBlOjM4IQ==
  17. 75% mojej kolekcji to gry z UK własnie zamówiłem Prince of Persia, Resistance 2 i Assasin I same nowości ale nówki i wszystko poniżej 45 zł
  18. jako ciekwostka w UK obecnie pierwszy tytuł nówka za ok 35 zł, drugi 45 zł
  19. ja znajdę czas to zagramy
  20. ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących Ja stety mam dużą navi, więc schowek pod radiem/klimą odpadł, a w popielniczce siedzi obecnie grucha od CB. ja też mam navi i właśnie miejsce po popielniczce to jedyne miejsce oprócz podłokietnika , gdzie mogę położyć fona
  21. ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących
  22. przeca tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0 masz wszystkie dane
  23. z chęcią, teraz mam dużo wolnego czasu tylko z brajdolem nie mogę się styknąc żeby pograć online, to nie wiem jak to się uda w kilka osób ale jakby co to jestem chętny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.