Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. T-żółw odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ono a to że jest bixenon to nie znaczy, że właśnie również długie masz xenon, a zwykły xenon to tylko światał mijania :?: chyba, że w bixenonie miga sie jeszcze inną zarówką :?: nie mówię o Twoich skrętnych bixenonach, bo do nich do ksiażke obsługi trzeba mieć :razz:
  2. Konferencja właścicieli browarów, a po jej skończeniu wspomniani szefowie wybieraja sie do baru. Szef browaru Okocim podchodzi i mówi: - Proszę najlepsze piwo świata - oczywiście Okocim. Kolejny szef zamawia: - Poproszę najlepsze polskie piwo- Warka Strong (i nie ma mocnych...) Kolej na szefa Lecha, zamawia: - Lej pan najlepsze piwo - Lecha oczywiście... Na koniec podchodzi szef Zywca: - Poproszę Colę.. Barman jest troche zdziwiony, ale podaje colę. Pozostali szefowie patrzą jednak na tego z Żywca i pytają: - Dlaczego wziąłeś colę??? - Skoro wy nie pijecie piwa i ja nie będe [ Dodano: 2006-07-09, 18:12 ] :mrgreen: Wpadły zwierzęta w jamę wykopaną w ziemi. Siedzą. Nagle zając groźnie: - Kto pierdnął?! Lew jeszcze groźniej: - Ja. A co? Zając, z zachwytem podnosząc kciuka: - Zapach - zajebiozka!
  3. Bladyrs...na pewno coś sie wykombinuje, we wtorek obgadamy to dokładnie na spociku...jak masz mozliwść to wpadnij...dowiesz sie szczegółów na żywo
  4. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fiu fiu ładny egzemplarz kolego :!: jak widzisz koledzy lubią sobie "porzeżbić " troszkę :mrgreen:.....takie niespokojne dusze :razz:
  5. Murzynek a kto napisał, że są akceptowalne :?: :?: :mrgreen: a te felgi to nie jest taki sam wzór jak ma ono w B7 :?:
  6. fiu fiu niezła...nawet bojler z klapy tak nie razi :mrgreen: a kolorek to mojemu tacie niesamowice by się spodobał. jest fanem bordowych i wiśniowych :!:
  7. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja się nawet nie udzielam (staram się nie udzielać) w wątkach tjuningowych bo mi się praktycznie nic z tych wynalazków nie podoba :twisted: :?: kwestia gustu :razz:
  8. nie chcę krakać ale cienko to widzę...wyjazd mam na myśli a kolega piurko2 zabukował już coś i kobieta czeka na wpłatę spadam oglać meczyk :!:
  9. widocznie to przypadłosć franzuzów bo w megane coupe tez miałem fo stalówek jeden komplet do alu OZ :twisted: drugi dłuzszy komplecik ja widać Audi zadowala sie do standadowych rozmiarów felg jednym zestawem śrubek :razz:
  10. ja ze stalówek zimówek przekładam śruby do letnich takich jak na 2 fotce bez problemu...kolejny sezon z rzędu
  11. jak widać sezon ogórkowy górą, nawet na naszych spocikach :razz:
  12. T-żółw odpowiedział(a) na moogio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne fele, ładne lampy generalnie ładne kąbi
  13. obowiazkowa a mnie nie ma :razz: już wspominałem, że jest półfinał 20:00 :!: chyba, że ok 17 macie czas to zrobimy wcześniej tak do 19:45 :roll: , jak nie to do następnego razu chłopaki :!:
  14. Bardzo ładny avant :!: z fotek to bardziej pod mój kolor podchodzi ale gra światłą robi swoje i może bratpit masz rację :smile:
  15. a ja nic nie dostałem jeszcze
  16. miłego urlopowania stary :!: i mam nadzieję, że się zobaczymy na letnim wypadzie :razz:
  17. T-żółw odpowiedział(a) na oizdog temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo fajny, niech zostanie taki jaki jest wpadnij na naszego warszawskiego spocika..posłuchamy jak V6 bulgocze :!:
  18. :mrgreen: Co to jest: małe, zielone i stoi pod latarnia: - Kur*a nie z tej ziemi. W czasie wojny rosyjski zolnierz melduje przelozonemu: Panie generale, panska corka kocha sie z Niemcami! Wiem. To nasza najlepsza bron bakteriologiczna! Jaka jest prawdziwa kobieta? Nigdy nie ma czasu, pieniedzy i w co sie ubrac.Zawsze ma racje genialne dzieci i meza idiote.Z niczego potrafi zrobic salatke,kapelusz i scene malzenska. Kto wynalazl triathlon? Wiadomo, Polak. Poszedl na piechote na basen i wrocil z powrotem na rowerze. Co mówi kobieta po wyjsciu z lazienki? - Ladnie wygladam? Co mówi mezczyzna po wyjsciu z lazienki? - Na razie tam nie wchodz! Dlaczego kobiety ogladaja filmy porno do końca? bo mysla, że na końcu będzie slub. :mrgreen:
  19. ja od razu miałem takie skojarzenie, ale niech sie autor okresłenia wypowie :razz: sorry za OT
  20. a to ma być do Twojej fury :?: jak tak, to ja bym stawiał na BBS + szczoteczka do zębów do ich czyszczenia :razz: te drugie, wyglądają na strasznie "ciężkie" ..takie do fury co ma minimum 200-250 KM
  21. atrakcje Bukaresztu :mrgreen: :mrgreen:
  22. "to świetny pomysł, pycha" :mrgreen: :razz: :mrgreen: oczywiście przyłączam się :!:
  23. śnił to mi sie po nocach dzwięk turbiny i blow off'a u Kazika w RS2, co nie hhacek :twisted: wrazenie robi na mnie 3.0 tdi q, które ma ono jak uzbierma kilka świnek-skarbonek to moze zainwestuje w taki sprzęt :mrgreen: mieliśmy na weeknd nową ok 20 tys km Octawię kombmi z TDI 110, nie powaliła mnie
  24. przepraszam, że się wtrącam ale....co to jest TDI :shock: :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :razz: :mrgreen:
  25. dobrze ujęte, leniwie zacytowałem :razz: ps. nie zazdroszczę czyszenia felg :smile:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.