Treść opublikowana przez T-żółw
-
Bixenon Xenon od A do Z
ono a to że jest bixenon to nie znaczy, że właśnie również długie masz xenon, a zwykły xenon to tylko światał mijania :?: chyba, że w bixenonie miga sie jeszcze inną zarówką :?: nie mówię o Twoich skrętnych bixenonach, bo do nich do ksiażke obsługi trzeba mieć :razz:
-
Strefa Śmiechu
Konferencja właścicieli browarów, a po jej skończeniu wspomniani szefowie wybieraja sie do baru. Szef browaru Okocim podchodzi i mówi: - Proszę najlepsze piwo świata - oczywiście Okocim. Kolejny szef zamawia: - Poproszę najlepsze polskie piwo- Warka Strong (i nie ma mocnych...) Kolej na szefa Lecha, zamawia: - Lej pan najlepsze piwo - Lecha oczywiście... Na koniec podchodzi szef Zywca: - Poproszę Colę.. Barman jest troche zdziwiony, ale podaje colę. Pozostali szefowie patrzą jednak na tego z Żywca i pytają: - Dlaczego wziąłeś colę??? - Skoro wy nie pijecie piwa i ja nie będe [ Dodano: 2006-07-09, 18:12 ] :mrgreen: Wpadły zwierzęta w jamę wykopaną w ziemi. Siedzą. Nagle zając groźnie: - Kto pierdnął?! Lew jeszcze groźniej: - Ja. A co? Zając, z zachwytem podnosząc kciuka: - Zapach - zajebiozka!
-
Zlot Mazury Lipiec
Bladyrs...na pewno coś sie wykombinuje, we wtorek obgadamy to dokładnie na spociku...jak masz mozliwść to wpadnij...dowiesz sie szczegółów na żywo
-
Moja druga miłosć ;) hehe
fiu fiu ładny egzemplarz kolego :!: jak widzisz koledzy lubią sobie "porzeżbić " troszkę :mrgreen:.....takie niespokojne dusze :razz:
-
Moje A4 z okolic Opola
Murzynek a kto napisał, że są akceptowalne :?: :?: :mrgreen: a te felgi to nie jest taki sam wzór jak ma ono w B7 :?:
-
Moje A4 z okolic Opola
fiu fiu niezła...nawet bojler z klapy tak nie razi :mrgreen: a kolorek to mojemu tacie niesamowice by się spodobał. jest fanem bordowych i wiśniowych :!:
-
blenda
ja się nawet nie udzielam (staram się nie udzielać) w wątkach tjuningowych bo mi się praktycznie nic z tych wynalazków nie podoba :twisted: :?: kwestia gustu :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie chcę krakać ale cienko to widzę...wyjazd mam na myśli a kolega piurko2 zabukował już coś i kobieta czeka na wpłatę spadam oglać meczyk :!:
-
[ALL] Śruby do felg aluminiowych
widocznie to przypadłosć franzuzów bo w megane coupe tez miałem fo stalówek jeden komplet do alu OZ :twisted: drugi dłuzszy komplecik ja widać Audi zadowala sie do standadowych rozmiarów felg jednym zestawem śrubek :razz:
-
[ALL] Śruby do felg aluminiowych
ja ze stalówek zimówek przekładam śruby do letnich takich jak na 2 fotce bez problemu...kolejny sezon z rzędu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak widać sezon ogórkowy górą, nawet na naszych spocikach :razz:
-
A4 avant
ładne fele, ładne lampy generalnie ładne kąbi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
obowiazkowa a mnie nie ma :razz: już wspominałem, że jest półfinał 20:00 :!: chyba, że ok 17 macie czas to zrobimy wcześniej tak do 19:45 :roll: , jak nie to do następnego razu chłopaki :!:
-
A4 - wreszcie fotki;)
Bardzo ładny avant :!: z fotek to bardziej pod mój kolor podchodzi ale gra światłą robi swoje i może bratpit masz rację :smile:
-
A4 Assistance
a ja nic nie dostałem jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miłego urlopowania stary :!: i mam nadzieję, że się zobaczymy na letnim wypadzie :razz:
-
Moje OOOO
bardzo fajny, niech zostanie taki jaki jest wpadnij na naszego warszawskiego spocika..posłuchamy jak V6 bulgocze :!:
-
Strefa Śmiechu
:mrgreen: Co to jest: małe, zielone i stoi pod latarnia: - Kur*a nie z tej ziemi. W czasie wojny rosyjski zolnierz melduje przelozonemu: Panie generale, panska corka kocha sie z Niemcami! Wiem. To nasza najlepsza bron bakteriologiczna! Jaka jest prawdziwa kobieta? Nigdy nie ma czasu, pieniedzy i w co sie ubrac.Zawsze ma racje genialne dzieci i meza idiote.Z niczego potrafi zrobic salatke,kapelusz i scene malzenska. Kto wynalazl triathlon? Wiadomo, Polak. Poszedl na piechote na basen i wrocil z powrotem na rowerze. Co mówi kobieta po wyjsciu z lazienki? - Ladnie wygladam? Co mówi mezczyzna po wyjsciu z lazienki? - Na razie tam nie wchodz! Dlaczego kobiety ogladaja filmy porno do końca? bo mysla, że na końcu będzie slub. :mrgreen:
-
co mi powiecie na temat audi a4 1.8 turbo
ja od razu miałem takie skojarzenie, ale niech sie autor okresłenia wypowie :razz: sorry za OT
-
Które felgi byście wybrali?
a to ma być do Twojej fury :?: jak tak, to ja bym stawiał na BBS + szczoteczka do zębów do ich czyszczenia :razz: te drugie, wyglądają na strasznie "ciężkie" ..takie do fury co ma minimum 200-250 KM
-
Strefa Śmiechu
atrakcje Bukaresztu :mrgreen: :mrgreen:
-
A4 Assistance
"to świetny pomysł, pycha" :mrgreen: :razz: :mrgreen: oczywiście przyłączam się :!:
-
TDI - Benzyna
śnił to mi sie po nocach dzwięk turbiny i blow off'a u Kazika w RS2, co nie hhacek :twisted: wrazenie robi na mnie 3.0 tdi q, które ma ono jak uzbierma kilka świnek-skarbonek to moze zainwestuje w taki sprzęt :mrgreen: mieliśmy na weeknd nową ok 20 tys km Octawię kombmi z TDI 110, nie powaliła mnie
-
TDI - Benzyna
przepraszam, że się wtrącam ale....co to jest TDI :shock: :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :razz: :mrgreen:
-
Moja niunia :)
dobrze ujęte, leniwie zacytowałem :razz: ps. nie zazdroszczę czyszenia felg :smile: