Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
- [B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?
Przepływomierza się nie adoptuje :gwizdanie: Tacy właśnie są niektórzy "Elektrycy Samochodowi" - płacisz nie wiadomo za co- [B5 ABC] Nieoryginalna chłodnica klimatyzacji
To po co zmieniać/kombinować ??? Zostaw tak jak jest.- [B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?
A podpiąłeś w końcu ten VAG ? Niestety wróżki na forum nie znajdziesz- [B5 AHL] Problem z obrotami, potrafi nawet zgasnąć na postoju
Wykasuj błędy i zobaczysz czy się pojawią znowu. Reszta było wiele razy... przepływka i sonda Sonda może być uszkodzona właśnie przez źle działający lmm lub przez instalację LPG- [B5 AHL] Problem z obrotami, potrafi nawet zgasnąć na postoju
U mnie ma coś ok. 40cm- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum PS.Popraw profil bo w 1996r. nie było jeszcze silnika [AVV]- [B5 AHL] Problem z obrotami, potrafi nawet zgasnąć na postoju
Najpierw wymień wszystkie wężyki od podciśnienia to nie jest wielki koszt (wężyk kupisz na metry), a ten o którym mówisz idzie z przepustnicy do regulatora ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej- [B5 AFN] Pedał gazu - czy podejdzie?
Data produkcji 24.02.1998r rok modelowy 1998- [ALL] Zna ktoś oleje PETRONAS ??
Zapytaj Roberta Kubicę- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [B5 ADP] Czujnik temperatury silnika
Kolego najpierw wymień termostat na ORI lub Wahler, a potem możemy pogadać dalej...- [ALL B5]Ślizgi przedniego zderzaka a4, przedliftowe-potrzebny numer
Chyba chodzi Ci o to : W "Sklep Gajos" 23 PLN- Kody climatronika Audi A4 B5
A co ma błąd wałka rozrządu (przypuszczam, że to błąd czujnika HALLA) do klimatyzacji ??? Albo inaczej, co ma piernik do wiatraka ???- [B5 ADR] Poduszki silnika
Z przodu to tzw "odbijak"- [B5 ANA] Brak podwyższonych obrotów po odpaleniu zimnego silnika
Zauważyłem to niedawno, ale dziś się upewniłem na 100%. Jeżeli zgaszę silnik i odpalę go po 2-3 godzinach "ssanie" jest obroty wynoszą 1200RPM, natomiast jak auto postoi już 8-10 godzin nie ma "ssania" obroty wynoszą ~900RPM (Wiem, że nie mam ssania tylko sterownik określa dawkę paliwa ale piszę tak żeby było wiadomo o co chodzi) Co polecacie jeszcze sprawdzić ?- [B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
To wiem, ale chyba tylko ten Ciebie endriuu chyba nie uraziłem Wkur... mnie gadka, że po przejściu z semi na full będą się działy takie cuda albo że "silnik wybuchnie"- [B6 AKE] Pytanie o zderzak przedni
Podróba nie spasuje tak jak ori. Będą nierówne szczeliny, z jednej strony będzie więcej odstawał z drugiej mniej ...- [B6 AYM] Płyn do układu wspomagania-można mieszać?
Nie wolno mieszać. Jak najszybciej rób wymianę bo będą kłopoty :gwizdanie: Zielony mineralny, czerwony syntetyk Kup 2 litry FEBI 6162- [B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
Całe pierdzielenie o tym, że silnik się rozszczelni, zacznie brać olej w niewiadomych ilościach po zmianie na syntetyk to STARE MITY. Oczywiście chyba, że ktoś jeździł od nowości autem na mineralnym i jeszcze wymiany robił co 30kkm, wtedy na bank będą kłopoty. Najważniejsze dla autora wątku jest spełnienie normy VW 502.00, a żaden półsyntetyk jej nie spełnia Sorry jak kogoś "uraziłem"- [B5 ADP] Filtr węglowy
Tak 058 133 517, ale sprawdź bo to różnie bywa Zam. BOSCH 0280 142 300 - 271.16 PLN Tu możesz sprawdzić ile kosztuje ori http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ ~370 PLN (jest tam też za 140PLN ale z B na końcu)- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum PS. Sprzedaj paska i kup- [ALL B5] Filtr oleju firmy BUGUS??!!
Polecam KNECHT, MANN, BOSCH (w tym ostatnim łatwo trafić na podróbkę)- [B5 ADR] Zmiana oleju na syntetyczny
Głupoty gadasz Nie znasz się Pierdzielisz- [B5 ANB] Odma-nr części
Popraw bo w temacie jest [ALG] Data produkcji 16.11.1999r. rok modelowy 2000r. Następnym razem VIN na PW - [B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?