Treść opublikowana przez marewel
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
Jakbyś był mechanikiem i przyszło by Ci naprawiać forda i np. vaga to możne by przemówiło. Do mnie poronione rozwiązania forda nie przemawiają,masters już od dawna żadnego forda za bramę nie wpuszcza,rogal widzę to samo.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Duzo za duzo z ich przesyłka za 80zl zapłaciłem w sumie 920zl.Teraz wolałbym kupić nowe,wtedy nie były dostępne.
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w Multitroniku - która śruba?
Febi jest to dokładnie to samo co oryginał tylko inne nalepki,butelki są takie same.
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w Multitroniku - która śruba?
Kup olej może być febi 27975,do tego filtr odpowiedni.Procedurę wymiany masz na forum. Nie wypowiem sie sam w kwestii wymiany bo bo tego nie robiłem,obcykany mam tylko tiptronic.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Ja mam kolo od nich,narazie jeździ.
-
Jaki płyn do wspomagania kierownicy wlewano w fabryce do Audi A4 B6 i B7?
Nic nie przytrze,robilem tak nie raz i wszystko lata jak należy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jest spot VW pod zamkiem 03.20 wiec jak ktos chce to zapraszamy.
-
[B5 AJM] Jakie tarcze
Ja założyłem raz 4dnimax wentyle do hondy chyba nic się nie działo.Lite spokojnie można zakładać ale wymieniać raczej z klockami. Jak chcesz coś lepszego to będę za tydzień w lublinie na spocie mogę coś podrzucić.
-
[ALL] "TDI zapala z trudem" - porada z Motor Nr 10/2011
Tu chodzi o ochrone dwumasy,bo zaczeli wkladac tam jakies repcie co siadaly bardzo szybko.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Odpusc lej valvoline lub liqy moly
-
Jaki płyn do wspomagania kierownicy wlewano w fabryce do Audi A4 B6 i B7?
W danych katalogowych mam.
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
Wywalone szklanki słychać z daleka,motor klekocze jak stary traktor.
-
[ALL] "TDI zapala z trudem" - porada z Motor Nr 10/2011
To jest prawda ale nie dotyczy afn,bo w nim start dawki ustawiony jest wcześniej niż na 250obr,trzeba spanka spytać.
-
Jaki płyn do wspomagania kierownicy wlewano w fabryce do Audi A4 B6 i B7?
Na febi 6161 jak i na ory skodowskim jest norma VW TL 52146
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Coma jest niezła,ale ostatnio podrożała.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak silnik cieknie to sie go uszczelnia,a nie zabija gorszym olejem.
-
[B6 AVF] Ile km na "dotarcie" silnika po remoncie?
Nic nie musisz docierać.
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą
Pokaz mi ta co ma i ta co nie ma
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą
Te otwory są specjalnie zasłonięte żeby ograniczyć krążenie płynu w głowicy.
-
[B5 AFN] Stukanie na niskich obrotach
Pomyliło i im się z 2.5tdi.
-
[ALL] Sterownik Geco G-403 po2
Jaki masz piec z podajnikiem?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bo nie spróbowali niczego innego.
-
[ALL] SDI czy da się podnieść moc ?
Dołóż turbinę nawet od AAZ i będzie to jakoś jeździć po reampie.
-
[B5 AFN] Stukanie na niskich obrotach
Olej z odmy nie koniecznie odklada sie rowno na kazdym kanale.Stukanie to jakby popychacz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ja myślałem ze wraz z kolegami co tez maja nie za wiele postów i chwalą oleje prosto z usa dbają o kieszeń dystrybutora. Przypadki chodzą po ludziach a zbiegi po okolicznościach.