Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacz
Zawsze mozesz oddac do regeneracji w nadarzynie.
-
[INNE] [A6 C6 3.0TDI ASB] Brak mocy (słaby dół)
Tyle czasu na forum i dalej nie wie co to logi,myśli ze ktoś mu z fusów wywróży.
-
[B7 BRD] Czy to jest padniety pompowtryskiwacz?
Raczej nie polecam,piezoelktryk musi dostać impuls zamknięcia i otwarcia zaworka,jak nie dostanie zamknięcia może lać paliwo pełną para do cylindra ale szczerze to nie wiem czy sprawa dotyczy pompowtryskow. Wyglada na to ze pompa paliwa pobiera olej z silnika.
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
Czyli?
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
160 jakieś. 1-2 delikatnie poszedł do przodu,ale przy 3 biegu nagle zniknął. Wiec stare 2.0 napewno nie jest szybsze niz 1.9
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Dzisiaj na kresce z 320D + chip od mastersa jakos nie dal rady mojej trumnie AVF + chip.
-
[B7 BRD] Czy to jest padniety pompowtryskiwacz?
Ale odpali jak odepniesz uszkodzona.
-
[B7 BRD] Czy to jest padniety pompowtryskiwacz?
Odpinaj po kolei pompki sprawdzisz która kaput.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów.Nastawnik cos jeszcze?
Znaczy on sie nie zna,ale ja dodm ze auto sie popsulo.
-
Spociki Chełmskie
Jedzcie jutro pod tesco o 17
-
[B6 AVF] Wirus w EVOLUTIONmotorSPORT we Wrocławiu???
Bezapelacyjnie i z czystym sumieniem TAK
-
[B6 AVF] Wirus w EVOLUTIONmotorSPORT we Wrocławiu???
Znam troche czlowieka po jego modach na golfie,i moge powiedziec ze ma pojecie.
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
W 2.5 raczej nie ma tych uszczelek.
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
Silnik?
-
[ALL B6] Problem z amorem
Ostatnio slyszalem opinie ze bilstein to wielkie G. Po założeniu KYB znajomy mówi ze więcej niczego innego nie założy. Bilstein stukały odrazu tak twierdził.
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
Pisałem ze robiłem wiec nie opowiadaj basni. Wsadziłeś ajm a mogłeś w tej samej kasie miec awx/avf/asz
-
[B5 AJM] Pytanie o swap na AWX
Miales duzo podpowiedzi ale nie skozystales,i wasdziles to co wsadziles.
-
[INNE] Pytanie z AEB na AGU
Nie wiem,trzeba poprostu sprawdzic.
-
[INNE] Pytanie z AEB na AGU
Nie kumam a co to ma do tego? AGU to poprzeczniak,moga byc problemy bo ma pompę wody na pasku rozrzadu i czesc mocowań może nie pasować.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Pasek dayco (conti sa rumunskie czy jakos tak) Rolki co tansze evr ina skf,pompa hepu graf.
-
[INNE] Problem z PD-kami - POMOCY PASSAT B5 FL AVF
Moze zwykla uszczelka pod pompka puszcza mialem pare takich przypadków.
-
Polecane opony zimowe
Na maborach ktos jezdzi? Marka continentala oponki made in germany dobra cena wzor tez ciekawy.
-
[B5 1Z] Przerywanie, szarpanie przy przyspieszaniu. Logi dynamiczne
Ja Ci powiem ze walczyłem z takim tematem i uszkodzony byl przepływomierz,w logach nic nie widziałem. Auto od czasu do czasu szarpalo i gaslo nawet.
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Nie dygaj.
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Planujesz glowice a uszczelke zakladasz taka jak byla.