Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Febi to nie jest zadna wysoka pulka,nawet powiem ze raczej niska i przereklamowana.I piszcie sobie co chcecie ja mam na co dzień do czynienia z ta firma i co nieco wiem. Dolozyc 400-600zl i kupic Lemfordera-najlepsze rozwiazanie.
  2. Mam jakiegos Samsunga ale 26'' i ma jedyna wade czyli slaby dzwiek wrecz beznadziejny,planowalem zakup 40'' ale jeszcze poczekam. Zalezy co rozumiesz pod pojeciem "oplacalne" bo za rok najnowszy model bedzie pare stowek tanszy.Mysle ze Samsung to jednak niezly wybór.
  3. Marewel jeździłeś kiedyś z wskaźnikiem EGT? Nie
  4. Musisz odkrecic poduszki silnika i uniesc go dosyc sporo do gory.Silikon nie wystarczy,oryginalnie idzie metalowa uszczelka koszt okolo 100zl.
  5. 98 na pewno nie szkodzi,ale tez nie pomaga.
  6. Wiecej oktan czyli wyzsza odpornosc na samozaplon.Co za tym idze mozna podnieść stopień sprezania dla uzyskania wiekszej mocy,stosuje sie takie zabiegi w sporcie gdzie paliwko ma okolo 110 oktan.Nie wiem co to ma wspolnego z kalorycznością.
  7. Po kiego ci strumienica?Nie dosc ze nic nie daje to u mnie powodowala dziwne drzenie które doprowadzalo mnie to pasji.
  8. www.rozrzad.pl
  9. Ta jest z Paska b6 a on ma silnik poprzecznie wiec napewno podejdzie? W pasku b5 z silnika AFN jest taka sama.
  10. Moj byly 126p troszkę podkręcony,był strasznie uczulony na paliwo które kupowałem.Musiałem jeździć na 98,co prawda w całym mieście byly tylko 2 stacje które miały faktycznie 98,a reszta to tylko napis 98-wiec tu sie poniekąd zgadzam.
  11. Musisz miec napewno jarzmo czyli to cos do ktorego przykreca sie zacisk.
  12. 180Km robisz samym softem,nic nie musisz zmieniac.
  13. Moze to byc dwumas.
  14. Plyn kagera dostepny w Focie do mycia felg ewentualnie mozna zastosowac plyn do mycia silnika rowniez kagera,tylko zaden inny.
  15. Z twojej relacji wynika ze masz za malo tego oleju,ile ten mechanior ci go wlał? Na pewno nic ci sie jeszcze nie rozszczelnilo bo jezdzisz dopiero 3 dni.
  16. Taki zestaw jest juz wyregulowany po to te sprezynki i podkladki,co nie zmienia faktu ze musi to zalozyc doświadczona osoba,a nie w domu przy uzyciu mlotka i przecinaka. Widze ze jesteś zawzięty i ostro mieszasz w temacie.
  17. Sa komplety naprawcze czyli koncowki+sprezynki+podkladki zakladasz i jedziesz.
  18. Najważniejsze jest aby ciśnienie bylo równe na wszystkich cylindrach,a ile ma tego cienienia to nigdy nie wiadomo po przyrządy czasem przekłamują.
  19. Poczytaj troche na temat tej bzdury: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=75&start=0
  20. Zrob jakies zdjecia i podaj na forum.
  21. Dalej zaklada/drutuj ryjki mordki i sie później dziw ze cos ci pada powodzenia. :thumbdown:
  22. Probuj dokręcać,bo to ze jest luz nie koniecznie jest wina łożysk.
  23. Nie ma korektora mechanicznego,jest za to elektroniczny zintegrowany z ABS.
  24. Czy to ma bys odpowiedz na to czym sie roznia te silniki? AKN to podobno nowsza jednostka i spelnia nowsze normy euro niz AFB,bylo juz kiedys na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.