Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFN] Po wymianie wahaczy kierownica stawia opór
Jakiej firmy masz te wahacze?Sprawa moze byc tego typu ze w nowych sa twardzsze tulejki,zwlaszcza jak sa slabej firmy np.Meyle
-
[B6 AWX] Jaki polecany dobry sprzedawca oleju na allegro ?
Kupowam ktos od tego sprzedawcy,chce sie upewnic czy oryginalny. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3860521&order=pd
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
Lemforder.
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
Ja juz mialem super wzmacniane Meyle naszczecie tylko 2 z czego zostal mi 1.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zareklamowalem Meyle,ale odrzucili co minie nie zdziwilo.
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
Za 600 zloty to zapomnij o porządnym komplecie.
-
[B5 AHH] Czy pasuje skrzynia biegow od VW do audi
Nie fantazjuj,passat i a4 maja te same silniki,zawieszenie przednie i czec plyty podlogowej. Skrzynia powinna pasowac.
-
[B5 ADP] czy silnik jest na pełnym wtrysku ? ? ? ?
Najstarszy silnik w A4 1.6 to ADP a on byl na wielopunkcie.Koniec kropka.
-
[B5 ADP] czy silnik jest na pełnym wtrysku ? ? ? ?
Pojecie "pelny wtrysk" wymyslil Kazio z Mieciem przy flaszcze. Wtrysk jest jednopunktowy lub wielopunktowy.
-
czy realna cena?
Darujcie sobie wszystko poza Lemforderem,ja juz mialem Meyle.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Jedz to rogala mysle ze bedzie taniej :)Do wiekszosci Tdi sa gotowe softy,ewentualnie korygowane pod dany silnik.
-
[B5 ADR] Gość chce oddać samochód
Pozazdroscic znajomych,a tak na popwaznie to niech sie wypcha
-
hybryda SP51 do K04,K03 co o tym myslicie?
Zapytaj Murzyna on mial hybryde
-
[B5 AEB] prosba o wyjasnienie bledów
17978/P1570 - Engine Start Blocked by Immobilizer Z tego co pamietam ten blad sie zapisuje gdy probujesz odpalic auto nie zakodowanym kluczem.
-
[B5 ADR] Jaka jest róznica pomiędzy ADR i ADR z zmienną fazą rozrządu i dolotu?
Moment moze bys taki sam,tylko ze u ciebie moze byc bardziej splaszczony a sam silnik bardziej elastyczny.
-
[B5 ADP] nie ma przeniesienia napędu - ukręcona półoś
Przegub,skrzynia mogla sie posypac i wiele innych.Biegi wchodza normalnie predkosciomierz sie wychyla?
-
[B6 AWA] Potrzebny vag z obsługa CAN
A masz odpowiedni interfejs?
-
Co jest lepsze Toyota albo Mazda
Avensis
-
[B5 AFN] po wymianie tłoka większe zużycie paliwa
Zacznij od tego po co ci tego tloka wymienil,przebieg oryginalny ale jaki?
-
[A6 C5] Kodowanie immo , kluczyki itp.
Login readerem zczytasz pin przeciez tlumaczylem wczesniej,pozniej vagiem podajesz pin i kodujesz kluczyki.
-
[A6 C5] Kodowanie immo , kluczyki itp.
Ja za zczytanie Pinu zaplacilem 80zl ,a login reader mniejwiecej tyle: http://www.allegro.pl/item299353653_login_reader_3_8_oryginal_.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jakis czas temu(dokladnie 7tys temu i 2 mc-e) kupilem sobie 2 wahacze Meyle,ktora to firme bardzo zachwalal sprzedawca i twierdzil ze nie ma zadnych zwtorow(podobno wersja wzmocniona). Niestety osłona sworznia sie skończyła: Tulejka do której mocuje sie amortyzator okazała sie z plasteliny(czyżby Teknorot maczał w niej palce?): Oryginalna 10 letnia wyglada przy niej jak nowa: Niedlugo wszystko rozmotuje i zobaczę czy przypadniem wszystko nie dostalo juz luzów. Edit.Dzisiaj rozmontowalem 2 strony i niestety wahacz Meyle odsylam(sworzeń dostal luzu) do reklamacji,podejrzewam ze ten prosty tez przydalo by sie odeslac,bo tulejka jest na wykonczeniu.Mam jeszcze zamontowane laczniki i tez widze za lata swietnosci maja juz za soba po 7tys przebiegu.Musialem niestety posilic sie czesciami ze szrotu,naszczescie znalazlem w miare ciasny wahacz.Dodam ze druga strona jeszcze wszystko na oryginale i nie ma luzu. Takze Meyle,4Max,Kager jada na jednym wózku.
-
[A6 C5] Kodowanie immo , kluczyki itp.
Musi ci ktos zczytac pin imo,najlepiej uadj sie do kogos kto koryguje licznki a bedzie wiedzial o co biega.
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
Teoretycznie i praktycznie absolutnie nie,czyba ze polowa ci stuka i zawory nie otwieraja sie w pelni.
-
[A6 C5] Kodowanie immo , kluczyki itp.
Musisz zczytac kod z nowego imo,zalogowac sie na imo i i dodac kluczyki,szkola podstawowa