Treść opublikowana przez marewel
-
[1.8T] proszę o opinie:)
Troche przeceniles mozliwosci 1.8T Ale ogolnie silniczek jeden z lepszych w stosunku spalanie/koszty/przyjemnosc Mam swiadka
-
[1.8T] proszę o opinie:)
Paliwa wssysa tyle co 1.6 no chyba ze go palujesz to wessa wiecej.Ogolnie to fajny silniczek,jedynie co mnie delikatnie drażni turbo dziura która czasem daje sie we znaki.Wtedy pozostaje redukcja i 2.8 w A6 zostaje połknięte
-
[ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6
Zaden chip nie da ci w tym silniku 20KM.Chiptunning wolnossakow to mit. Tunning mechaniczny czyli: Obrobka glowicy,wydech walki dal by przyrost okolo 10-15KM i jezdzilo by sie jak Honda.
-
[B5 AEB] Jaka pojemność akumulatora w tym silniku ?
Jzdzac tylko po miescie lepiej zalozyc mniejszy,wiecej w trasie moze byc wiekszy.
-
Mój Niemiecki Zabójca...Czyli A4 we własnej osobie<<WWO>>
Silnik AWT cz AEB?
-
[B5 AEB] Jaka pojemność akumulatora w tym silniku ?
Ja tez mialem 44Ah,i dzisiaj bezczelnie sie rozladowal w srodku miasta.Pojechalem to pewnej firmy i polecili mi 55Ah.
-
[B5 AJL] moc turbiny
Cisnienie turbiny da sie sprawdzic w silniku AWT,i podobno w silnikach kolo roku 1999-2000.
-
[Zamość] SPEC
W sumie,jeszcze u nich nie bylem ale po rozmowie telefonicznej mam mieszane odczucia.Nie dosc ze cena z kosmosu,to jeszcze koles twierdzi ze mam VAGa zepsutego,bo kupilem go przez internet.Ponadto wmawial mi ze takim interfejsem to tylko można popsuć auto co pewnie zrobiłem.Ponadto zanim sie obejrzalem naliczyl mi 300zl i tak naprawdę to nie wiem za co.Podobono jest specem od imo, a nie wiedzial ze jak odpale auto zakodowanym kluczem i jak je zaraz zgasze to moge je zaraz odpalic kluczem nie zakodowanym,tylko twierdzil ze mam zepsuty imobilajzer.Podejrzewam ze jakbym tam pojechal to na 500zl by sie skonczylo zakodowanie kluczyka,co mozna zrobic za 100zl.
-
[B5 ADP] drazek reakcyjny
Na tym zdjeciu doskonale widac zarowno drazek reakcyjny,jak i sabilizatora.A skoro dla ciebie to jednio i to samo to niech juz tak pozostanie,widocznie jestes madrzejszy i wiesz lepiej.
-
[B5 ADR] (1,8 B+G)Grzanie się silnika!Brak juz sił...... prosze o szybka pomoc
Temp normalna na klimatroniku podczas jazdy to 95-100,wiec nie bylo czym sie przejmowac.100 stopni to zadne grzanie.Ale co niektórym nie wytłumaczysz.
-
[B5 ADP] rozdzielacz zapłonu
Najpierw zdejmujesz przewody,kopulke i masz palec.
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
Raczej nie slychac.
-
[B5 AEB] Silnik drga na wolnych obrotach, problemy z porannym rozruchem - logi
Rzucę podejrzenia na pompe paliwa.
-
[B5 AFN] Regulacja zaworow w dieslu ?
Przy hydraulice to normalne z rana,nawet w instrukcji obslugi pisza o tym.
-
[B5 1Z] Przegub - który muszę wymienić?
Zewnetrzny.
-
(1,8T AEB 1997) Pytanie do praktyków o odczuwalne różnice w świecach
Jak wam peknie izolator i zrobi balagan w cylindrze to szybko zmienicie zdanie na temat NGK. A co do roznic to kiedys zalozylem do 126p Bosch super4 i roznica byla dosyc duza,no ale wiadomo ze nie ma co porównywać.
-
(1,8T AEB 1997) Pytanie do praktyków o odczuwalne różnice w świecach
Pracuje jako mechanik,i z NGK mialem same problemy kazdemu odradzam.100 razy lepsze sa polskie Iskry.
-
PS3 vs XBOX360
PS3 o ile sie orientuje jest bardziej zaawansowany technicznie,za X360 przemawia fakt ze jest wiecej gier,ale mial premiere jakis rok przed PS3.Ja wybralbym PS3,wczesniej mialem PSX i PS2.
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
Czy wo gole ktos odwazyl sie nie przyjac mandatu,i jak to wszystko wyglada w sadzie grodzkim?
-
[B5 ADP] drazek reakcyjny
Ten pret to drazek stabilizatora.
-
[B5 ADP] drazek reakcyjny
Na tym zdjeciu widac drazek reakcyjny(okragly pret),czego w A4 nie widzialem.
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
Masz kata?Moze przytkal sie ze staosci.
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem po odpaleniu
Odrazu mozesz wrzucic fotki z wymiany.Cena czujnika okolo 40zl.
-
[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał
Mialem b4 z klima i panel byl identyczny z ten z A4.
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
Ad1.Kayaba moga byc,te drozsze pewnie sa gazowe i takie bym kupil. Ad2.Sprzeglo bierze u gory ten typ tak ma,a ze stuka to pewnie dwumas sie odzywa.Najlepiej wymienic komplet+kolo dwumasowe Z logow wynika ze turbinaka pompuje za malo.