Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. Pozdro dla Kierowcy otrabianej ciemnej B6 avant na zjezdzie z S8 na krakowską okolo 8:30, nie zdazylem zauwazyc tablic ani kierowcy, jcwp?
  2. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Może nie śmieszne ale ciekawe: http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/babciu-po-co-ci-taki-samochod-ech-ty-dupku-zoledny,193762.html
  3. po poludniu ciemne B6 avant z ramkami na Jana Kazimierza pozdro!
  4. http://www.sklepikmotocyklowy.pl/ ja tutaj, sklep stacjonarny maja na połczyńskiej w wawie
  5. Pozdro dla kierowcy czarnej B6 w sedanie widzianej kolo 14:30 na czerwca 89 roku
  6. Pozdro dla Kierowcy ciemnej B5 z ramkami na WU... spotkanego dziś rano na alei czerwca '89 roku
  7. tego chyba nikt Ci nie powie:) z jednej strony szczepionka skojarzona jest fajna bo tylko raz się maluszka kłuje, a z drugiej strony dostaje od razu spora dawke roznego rodzaju wirusow i przy okazji swoje trzeba zaplacic. przy pojedynczych szczepionkach masz to rozlozone w czasie, chyba wszystkie sa za free ale maluszka trzeba kluc kilka razy. My na pierwsze wybralismy skojarzona 6 w jednym, coreczka bardzo dobrze to zniosla ale syn troche mniej. po szczepieniu plakal przez kilka godzin i nie mogl sie uspokoic, dopiero poznym wieczorem zasnal. po szczepieniu zaobserwowalismy ze sie zaczal wyginac do tylu, polecono nam konstultacje z neurologiem, neurolog stwierdzil ze moze miec to zwiazek wlasnie z silnym stezeniem szczepionki, dostalismy skierowanie na regabilitacje i po rehabilitacji byla poprawa. postanowilismy to jeszcze skonsultowac w poradni szczepiennej u lekarza ktory jest "ekspertem" medialnym on stwierdzil ze raczej nie ma to zwiazku ze szczepionka (to wyginanie sie) a jedynie ten placz byl reakcja na bol jakiego synek doznal przez to ze szczepionka byla bardzo skondensowana. rozpisal nam indywidualny kalendarz szczepien ze szczepianiami pojedynczymi (jeszcze nie zrobilismy ich bo maluchy troche chorowaly). Kilka dni temu bylismy jeszcze u Pana Zawitkowskiego, fizjoterapeuta, kolejny guru od pielegnacji dzieci (zupelnie w innym temacie) ale przy okazji poruszylismy i ten i on stwierdzil ze to byla po prostu reakcja na ból wynikajacy z wklucia a nie z tego ze dawka byla skondesowana wiec on mimo wszystko poleca skojarzona bo tylko raz bedzie maly kluty, a jesli bedzie kilka razy to reakacja pewnie bedzie podobna przy kazdym szczepieniu...to tak po krotce wyglada u nas:) także sam musisz zdecydować....
  8. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Skąd masz zdjęcie gosposi mojego plebana ? Właśnie! skąd masz zdjęcie mojej gosposi?
  9. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedy takiej szukałem to ciężko było trafić na wersję z białą nicią a kiedy już znalazłem to kosztowały w okolicy 250 zeta. wiec kupilem zwykła i mi reggi obszył tak jak chciałem:)
  10. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zmiane biegow lopatkami przy kierownicy widzialem...ale zmiane galka przy kierownicy...? Chyba w trabancie byla...? z biała nicia moze byc drozej, ale troche zmeczona juz
  11. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki Panowie, jesli jutro mnie ten komunikat nie przywita to podjade i sprawdze o co chodzi
  12. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, przejezdzajac dzis przez jedna brame zahaczylem spodem z przodu o wystajacy z ziemi jakis metalowy slupek sluzacy do jej zamykania, uderzenie nie bylo zbyt mocne, za szybko najechalem. wyjezdzajac przejechalem powoli i juz nie zaczepilem. nie mniej jednak sprawdzelem teraz (jakos po godzinie) i oslona jest nieco mokra w oleju, ale plam pod autem nie widac, poswiecilem tez z gory od strony silnika i tez widac ze jest troche mokra. myslicie ze moglem uszkodzic miske? jesli tak to w takiej sytuacji olej nie powinien szybko zejsc? dwa czy trzy tygodnie temu zmieniali mi olej w warsztacie, moze po prostu rozlali i od tego jest mokra oslona? co myslicie?
  13. na TVP w sobote lecial calkiem niezly
  14. mlodyabc, co to za baniak z tylu stoi w pokoju dziecka?:P u mnie zaczelo sie zabkowanie;)
  15. Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego avanta B6 na ZS.999.. widzianego u mnie na dzielni na Jana Kazimierza koło 12:00
  16. Moj kumpel ma patent ze jedzi po zwinietych recznikach udajac rurbulencje i tez dziala:D a z ciekawostek to ostatnio poszlismy do pediatry a nas w przychodni mamy pediatre murzynke, jak ja mala zobaczyla to patrzyla na nia jakby diabla zobaczyla zawsze do wszystkich sie usmiecha a tutaj grobowa mina
  17. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy coś na podobieństwo turbo dziury przy dynamicznym przyspieszeniu i zmianie biegów na niskich obrotach to objaw padajcego sprzegla? Wygląda to tak jakby było opóźnienie na pedal gazu i po chwili jest doładowanie dopiero. Co myslicie? Oczywiście wcześniej tak nie było.
  18. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. Jak zawsze - staram się wjeżdżać na trasę o 8, zależy też jak mi się w szkole zejdzie rano ze starszą córą Dziś np. utknąłem chwilę na Lazurowej, bo miałem jakiś dziwny pomysł żeby wjechać z Górczewskiej, ale jak zobaczyłem że od Człuchowskiej wszystko stoi to się zawinąłem na Połczyńską, pewnie 8:10-15 byłem na Morach. Jutro plan taki sam Muszę ~8.30 jeszcze kumpla po drodze z Raszyna zgarnąć od Karola bo zostawia swoje B8 na robotę... Pozdro! a czemu nie jezdzisz nowolazurowa? ja od kiedy ja otworzyli to z 10 minut wczesniej jestem w pracy na ursynowie no chyba ze trafie na korek przy zjezdzie na aleje to juz gorzej Seba obtrąbiony dziś rano na lewoskręcie w Nowolazurową... Pozdro! Dzięki dzięki! nie zauważyłem Cie na początku bo dzieci nie dały dziś pospać i trochę byłem nieprzytomny z samego rana:D i również pozdrawiam:)
  20. ale od seriali też mamy oddzielny temat;)
  21. sebek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ten co krecił też na mandacik zasłużył
  22. Mnie też się Pakt podoba;)
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi tempomat montowal kumpel z a3 clubu, moge go zapytać czy Ci ogarnie;)
  24. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukaj sobie takiej galki, podobna Tylko ze ta jest do manuala a kolega do automatu potrzebuje
  25. fajną ZX12R ciężko dostać niestety;) Kumpel ustrzelił na śląsku w tamtym roku bardzo fajny egzemplarz;) wracałem nim połowę drogi do wawy i kiedy przesiadłem się na moją F4i to czułem się jakbym na zabawce usiadł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.