Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka ps. wpadnij na spota warszawskiego to pogadamy
-
[B5 1Z] Problem z oświetleniem wnętrza przy otwieranych drzwiach
w bagażniku, w schowku po prawej stronie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
i pouczać takich też nie polecam bo wtedy to tak jakbyś wsadził kij w mrowisko....
-
[B5 AFN] Wyswietla strzałkę !!
klikasz u dołu na Free, potem czekasz chwile i na nowej stronce przepisujesz kod i enter. to co Ci kolega podał (instrukcja jak ustawić tą prędkość) to musisz sobie ściągnąć na dysk.
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
1LB - tarcze hamulcowe , przód (było już!) 1G3- zapasowe koło ze stopów (było) 0G1 - gearshift lever dźwignia zmiany biegów (było) 5RQ = zewnętrzne prawe lusterko: wypukłe (było) T1R = czesci dla podstawowego silnika, jednostka 028.R (było)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i to chyba większa niż za czasów PRL-u
-
[B5 1Z] Problem z oświetleniem wnętrza przy otwieranych drzwiach
bo nie dostają sygnału od czujnika otwarcia drzwi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i filmów,,..... nie no już piją, odrobimy na letnim :gwizdanie:
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
dla nie pracujących też jest ok, ja nie ukrywam właśnie z pracy się przyzwyczaiłem do cb i w prywatnym aucie czegoś mi brakowało więc kupiłem i jestem bardzo zadowolony. :cwaniak1:
-
[B6 AYM] Problem z kontrolka AIR BAG
biega o jakiś błąd, więc trzeba podłączyć pod vag_a i będzie wiadomo więcej o co chodzi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siedział i polewał :gwizdanie:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
tu np. są 36 mm http://allegro.pl/item322911019_led_zarowka_rurkowa_36mm_super_flux_oryginal_ss.html
-
[B5 AFN] Brak 3 bezpieczników
a masz w tych miejscach co brakuje Ci tych bezpieczników o których piszesz w ogóle blaszki w gniazdach ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Strefa Śmiechu
sam hak daje dużo podczas stłuczki no ale ten patent to już full wypas
-
[ALL B5] Nie działają kierunki
wydaje mi się że umiera przerywacz, lub styki we włączniku od awaryjnych
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy do czynnego udziału na forum i na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawdopodobnie.....
-
Wybór CB radia :)
wymiary nie są zbyt dokładne bo ten schowek nie jest idealnym "pudełkiem" o idealnych kształtach. tak pi razy drzwi to tak wygląda (bo zależy jeszcze do których krawędzi mierzymy ) a i sorka za jakość zdjęcia i wymiarowanie :gwizdanie:
-
[1,9 tdi 115 km ] jakie ma oznaczenie silnika?
Na naklejce we wnęce koła zapasowego masz nadrukowany kod silnika. lub na obudowie paska rozrządu.
-
[B5 AFN] Wyrwane kabelki od kostki podłaczenia komutera
ale jakie to kolorki kabelków to nie pamiętam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie