Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dobrze mówili Barca gra jutro
  2. no miśki/misie bezpiecznej podróży na zlot[także drogi powrotnej] i zajedwabistego imprezowania
  3. tak właśnie podejrzewałem że to TY skąd ja to wiem :gwizdanie:
  4. pany przyznać się któremu interes zamknęli :polew: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,CBS-zlikwidowalo-najwieksza-plantacje-konopi-w-Polsce,wid,11307866,wiadomosc.html
  5. kolego zluzuj poślady ja do Garwolina mam 20km, a spoty to tak jak piszesz próbuję organizować od dwóch lat przy tessco z racji tego że przejezdni (kowi & spółka i inni ) mają łatwo trafić a że miejscowi co mają te 5km nie raczą się pofatygować to już nie moja wina, także Twoje uwagi są nie na miejscu. tak wal na wawę tylko żebyś się nie zdziwił :polew:
  6. kolego spoty jak są to masz w pierwszym poście napisane gdzie [nie będziemy stać na drodze żeby nam ktoś w doopsko wjechał itp ] jedyne co możesz proponować to termin niech zgadnę skąd taka lokalizacja hmm .... tam masz bliżej niż pod tessco na drugą stronę Garwolina.
  7. z takim pytaniem to udałbym się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_wroclawskie-t9570.795.html
  8. dobrze CI się wydaje ` podłącz vaga i spr błędy
  9. kolega wiózł z uk do pl gsx 750 w beemce kombi : wyjęte przednie koło motocykla i opuszczona kanapa,błotnik itp na tylne koło w aucie to zamontowane w ten sposób że wstawiony został przez bagażnik i wyjęte zostało koło zapasowe z wnęki a w to miejsce trafiło tylne koło motocykla, moto przypięty na stojąco pasami i przykry coby się nie rzucał w oczy
  10. dariodario ja u siebie po wymianie rozrządu sprawdzałem (polecono mi sprawdzić) Odczyt bloku wartości mierzonych w bloku 00 temp. min. 80 1. Obroty 39 - 43 2. Rozpoczęcie wtrysku 120 ... 132 jest ok 3. Pozycja pedału gazu 0 ( nie naciskasz ) 4. Dawka wtrysku 13...40 ok 5. 6. ....... dalsze nas nie interesuą Jeżeli wartość 2 mieści się w podanej tolerancji sprawa zamknięta Jeśli wychodzi poza tolerancje sprawdzasz : Blok wartości kanał 04 Obroty 800 ..900 Rozpoczęcie wtrysku 4 stopnie przed OT... do 2 stopnie po OT ( ATDC i BTDC ) więcej niż 2 po OT może świadczyć o niskiej temp. silnika Czas trwania wtrysku 3....8.5 KW o.k Kąt synchronizacji -3..... +3 KW o.k
  11. te logi duza mowia w jakim jestes stanie ... OT: spanky to TY chyba nie widziałeś jakie one były na początku korzeń czyli dobrze radziłem żebyś poprawiał
  12. czyli ze spontana nici ...
  13. uwaga dziś spot spontan ok 16-stej
  14. Michał ciekawe strony przeglądasz :gwizdanie: DOSTAŁEM OD KOLEGI Z KLUBU pewnie to jakiś zboczuch [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 12:02_________________________________________________ będzie BMW? to już wole rowerem jeździc pewnie a6 2.7....
  15. Michał ciekawe strony przeglądasz :gwizdanie:
  16. dobry wątek ja nie za bardzo mam czas, może któryś z chłopaków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.