Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    N I E
  2. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Po huk się udzielasz jak nie wiesz o co chodzi??
  3. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Suli, Ty to bez pytania możesz podjeżdżać. :th: Krzyniek, a Ty... a niech tam, Ciebie też zapraszam. "łen"???
  4. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Suliszka&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.93155,24.082031&ie=UTF8&ll=51.303145,21.18782&spn=0.3151,0.752563&z=11 :mysli: :mysli: Nie wiedziałem, że mam tam jakieś włości :kox: :kox: To może i ja Was odwiedzę :gwizdanie: a TY co im posty nabijasz .... wracaj na swoje :gwizdanie:
  5. Rozumiem, że liczy się data przelewu, a nie zaksięgowania..? :gwizdanie: Ty akurat napisałeś co i jak więc nie ma problemu a reszta obudzi się w sobotę z ręką w nocniku :gwizdanie:
  6. http://odsiebie.com/pokaz/2952478---c000.html i coś na ochłodę http://odsiebie.com/pokaz/2956978---1645.html :polew:
  7. wahadełka 3h to się do Częstochowy jedzie
  8. rowniez ... i moja też
  9. ..nerwów ile dokładnie, dobrze że wytrzymał i się nie poddał
  10. zajrzyj na spoty warszawskie, jest tam właśnie mowa o takim kluczyku
  11. specu ... ? z tego co wiem to on coś rezał z alternatorem [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 10:17_________________________________________________ Ty masz wersję skandynawską i tak jak chłopaki piszą masz +30
  12. siemka :> pytania w odpowiednim dziale
  13. jest, mikrostycznik jest w zamku drzwi
  14. i z innej perspektywy
  15. no z niedzielą to chyba będzie problem bo szykuje nam się wypad jednośladami do Kazimierza [więcej info u Korzenia]
  16. film instruktażowy dla "nowych" przyjeżdżających pierwszy raz na spota http://www.youtube.com/watch?v=GutezNGVQDY
  17. co w tym jest śmiesznego ?? może nie ten link skopiował
  18. krzyniek odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    to oznacza że masz pedał gazu z modułem elektronicznym, czyli dołożenie tempomatu jest bajecznie proste: wymiana manetki i podłączenie się z wiązką od tempomatu pod białą kostkę (tak jak u mnie w dieslu)
  19. dla wielu to najlepszy byłby z gumy :gwizdanie:
  20. lepiej przyznaj od razu że czekasz na wrażenia jak to jest z kolczykiem :gwizdanie:
  21. siemka :> zapraszamy na spociki warszawskie
  22. ta jest lepsza http://www.youtube.com/watch?v=Gm-MJ9dH_zs
  23. Ragga ty czubie dobrze że nie napisałeś TY mintaju :gwizdanie:
  24. kupiłem, przeczytałem i co.... i nic wszystko już było na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.