Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojna głowa nie do audi jak skończę budowę to wpadnę na spota to sami obloookacie [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:51_________________________________________________ nie jeździłeś nigdy polonezem albo dużym f. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też taka zysyryry?? nom [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 16:25_________________________________________________właśnie zakupiłem http://www.allegro.pl/item621807770_kierownica_sportowa_32cm_promocja.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema- wpadaj na spoty warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wisiał bramkarz na bramce jedną ręką trzymał się poprzeczki a drugą łapał piłki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze się do kaczek strzelało [teraz była by to polityczna gra] w piłkę grało i była formuła jeden
-
SPOTY RADOMSKIE
e to jeszcze nie tak źle sąsiad dostał termin na maj..... 2010 -nie wie czy dotrzyma do tych badań
-
Spotkania na drodze
z tego co widziałem to Suli założył ramki klubowe także te srebrne to chyba nie aktualne :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mu dam posiedzieć i nie musi być od razu krowa - ostatnio małpeczki są w modzie także jedna małpka wystarczy
-
SPOTY RADOMSKIE
Wsiadaj na komara i przyjeżdżaj prędko. Musisz się wyrobić przed 8 maja... no i ok, umówcie jeszcze4 przy okazji spota, to może namówię Korzen_ia i polecimy na hulajnogach do was
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie pamiętajcie o rolkach dla mnie na jutro dziękuję
-
SPOTY RADOMSKIE
ja tylko nie wiem kiedy będę w Radomiu.....
-
[ALL B5] Słabe oświetlenie tablicy zegarów
regulacja intensywności podświetlania działa poprawnie ?
-
Spoty LRY - odwołane
który tak zadymił przelatywałem dziś przez Ryki i widoczność bardzo mała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
my też na dobre zaczęliśmy sezon Ułęż
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MRoger a tak to się zaczyna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krótko i na temat Krzyniek spawa, szlifuje, wierci i jak poskłada wszystko w całość to pokażę sprzęt Krzyniu witamy znowu w rióżiu a dzień dobry podobno jakiś "dzikibeduin" był przeciwny mojej kandydaturze dlatego tak długo to trwało :polew:
-
Garwolin i okolice spot........
kiedyś tak bo jak na razie to jest kiepsko z frekwencją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krótko i na temat Krzyniek spawa, szlifuje, wierci i jak poskłada wszystko w całość to pokażę sprzęt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie, zamawiał ktoś z ekipy "warszafskiej" kalendarzyki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to się rozumie ps. " Witek... jedna rata i gotówka" :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Mam trzy syreny
a tu jest trochę niejasności bo z tego http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_aeb_wymiana_klaksonu-t71484.0.html;msg792048#msg792048miało by wychodzić że przed liftem była jedna syrena klaksonu a po liftaci dwie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszego ups pan niepijący :gwizdanie: [nie mamy jakiegoś emota z napojem ?? ]
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza mruga po otwarciu drzwi
w zamku drzwi