Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Autko klasa, pytanie jak z widocznością w nocy na takich przyciemnianych kloszach, jest jakaś różnica?
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Operuje bo mu za to płacą :gwizdanie:
-
Felgi - czy się opłaca ?
15" to troszkę mało, aby polepszyć felunek
-
[ALL B6] Wyposażenie wnętrza.
5MA - Zestaw ozdobny deski rozdz konsoli środk tapicerki i drzwi
-
[B5 1Z] Jaka temperatura paliwa?
może być
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodzącego - pytanie
owszem, nigdy nie spuścisz do końca płynu. Coś tam zawsze zostanie. Możesz próbować przedmuchać tak jak wyżej radził wesz82
-
[ALL] Problem z monitorem LCD
Podmień kabel na inny i sprawdź
-
[ALL B6] ORI dojazdówka - czy będzie pasować do kół?
Nie wiem jak dokładnie ten do Audi klej działa Ale kleiłem już kiedyś takim sprzętem oponkę i śmiga dalej, także myślę, że raczej będzie się nadawała dalej do użycia
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą silnika
Może ze standardami to i tak jest.... Ale ja nie słyszałem, żeby ktos miał problemy z termostatami Wahlera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.tvn24.pl/-1,1607262,0,1,cessna-mogla-byc-przeciazona,wiadomosc.html ona ledwo się oderwała od ziemi
-
[B8 CAH] Mrowienie w kierownicy
może jeszcze być maglownica
-
[B5 AFN] Identyfikacja pojazdu
po VIN Data produkcji to nie to samo co rok modelowy
-
Czy przy 130tkm przebiegu warto wycinać katalizator w A4 B5 1.6?
Ja bym go nie ruszał
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Elegancko się prezentuje. Gratulacje
-
[B8 CAH] Mrowienie w kierownicy
Ja obstawiam pompę wspomagania
-
[B5 AEB] Problem z licznikiem
Panowie, kolega wesz82 napisał co na wstępie trzeba zrobić. Więc podpinajcie i jak nie pomoże to dajcie znać
-
RNS-E Navigation A4 po kradzieży
Miałem okazję raz podpinać i obyło się bez VAGa
-
[B7 BPW] Nieszczelność w układzie chłodzenia - znikajacy płyn chłodzący
Możliwość jest, ale trzeba dokładnie najpierw wszystko oblukać, żeby postawić diagnozę
-
[B6 AVF] CB-Radio przy podkręcaniu głośności trzeszczy w głośnikach
No to mu poleciłes tanie radyjko dobre jest, nie powiem Nikt nie mówił, że ma być tanie tylko dobre :gwizdanie:
-
[ALL] Ubezpieczenie od gradu
Ja też zostaję w MTU. Najlepsze jest to, że nawet po "10" podwyżkach umowy przedłużasz na zasadach z dnia podpisania pierwszej umowy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja od Reuvilla wolałbym już założyć FEBI
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą silnika
Ale ktoś robi dla Audi i tylko daje pieczątkę Audi... I można kupić na rynku czujnik tego kogoś bez znaczka Audi. Cena niższa a masz to samo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To dzisiaj ja rozpalam Bry
-
[B5 AFN] Wymiana z Castrola na Motul półsyntetyk
ja jeżdżę na półsyntetyku MOTULa 6100 i nie narzekam. Żadnych stuków itp.
-
[B5 ADR] Wycieka płyn chłodzący zbiorniczkiem
Nie ma żadnych śladów wycieku? Zagrzej go podjedź na postój i lukaj czy nie kapie spod niego