Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Autko klasa, pytanie jak z widocznością w nocy na takich przyciemnianych kloszach, jest jakaś różnica?
  2. Operuje bo mu za to płacą :gwizdanie:
  3. 15" to troszkę mało, aby polepszyć felunek
  4. 5MA - Zestaw ozdobny deski rozdz konsoli środk tapicerki i drzwi
  5. owszem, nigdy nie spuścisz do końca płynu. Coś tam zawsze zostanie. Możesz próbować przedmuchać tak jak wyżej radził wesz82
  6. Podmień kabel na inny i sprawdź
  7. Nie wiem jak dokładnie ten do Audi klej działa Ale kleiłem już kiedyś takim sprzętem oponkę i śmiga dalej, także myślę, że raczej będzie się nadawała dalej do użycia
  8. Może ze standardami to i tak jest.... Ale ja nie słyszałem, żeby ktos miał problemy z termostatami Wahlera
  9. http://www.tvn24.pl/-1,1607262,0,1,cessna-mogla-byc-przeciazona,wiadomosc.html ona ledwo się oderwała od ziemi
  10. może jeszcze być maglownica
  11. po VIN Data produkcji to nie to samo co rok modelowy
  12. Elegancko się prezentuje. Gratulacje
  13. Ja obstawiam pompę wspomagania
  14. Panowie, kolega wesz82 napisał co na wstępie trzeba zrobić. Więc podpinajcie i jak nie pomoże to dajcie znać
  15. Miałem okazję raz podpinać i obyło się bez VAGa
  16. Możliwość jest, ale trzeba dokładnie najpierw wszystko oblukać, żeby postawić diagnozę
  17. No to mu poleciłes tanie radyjko dobre jest, nie powiem Nikt nie mówił, że ma być tanie tylko dobre :gwizdanie:
  18. Ja też zostaję w MTU. Najlepsze jest to, że nawet po "10" podwyżkach umowy przedłużasz na zasadach z dnia podpisania pierwszej umowy
  19. Ja od Reuvilla wolałbym już założyć FEBI
  20. Ale ktoś robi dla Audi i tylko daje pieczątkę Audi... I można kupić na rynku czujnik tego kogoś bez znaczka Audi. Cena niższa a masz to samo
  21. To dzisiaj ja rozpalam Bry
  22. ja jeżdżę na półsyntetyku MOTULa 6100 i nie narzekam. Żadnych stuków itp.
  23. Nie ma żadnych śladów wycieku? Zagrzej go podjedź na postój i lukaj czy nie kapie spod niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.