Treść opublikowana przez domelq
-
Problem z kunami
Sa do kupienia elektroniczne urzadzenia co emituja sygnał dźwiekowy na bardzo wysokich falach niesłyszalnych dla ludzi. Mój szwagier kupił to do domu i kuny znikły. Były też wersje na 12V do aut
-
[B5 AFN] Problem ze wspomaganiem
najpierw dobrze zdiagnozuj, ale dla mnie to może to coś być związane z pompą
-
[ALL] Pomóżcie Wybrac Jakie Aluski Kupic
Jak masz jakiś KLASYK bez modów to typ 1, ale jeśli coś kombinujesz z autkiem na jakąś wersję SPORT to wtedy brałbym 2.
-
[ALL B5] JAK ROZKODOWAC RADIO ?????????
nie mam innej propozycji jak ASO
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
czyżby mój mały znowu był najmłodszy W razie czego to ja się wybieram z moim brzdącem, który formalnie ma się na dniach rodzić, więc... Twój może nie będzie taki najmłodszy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Chłopaki, nie chcę się chwalić, ale ten nowy budynek to mój szwagier zaprojektował . Muszę mu puścić linka z fotkami z Waszej wizyty to poobdziera swoje dzieło bo chyba ostatnio to je widział jak było na papierze
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja powienienm się pokazać, takze grupa Krakowska będzie +1. Tylko ja raczej bez noclegu bo w końcu przez "łąki" do Bukowiny mam nie więcej niż 5 km. Jarko nie orientujesz sie jak to cenowo bedzie wyglądało bez noclegów? Byłbym na kolacyjkach w piątek i sobotę, no i na przejeździe w niedzielę oczywiście obowiązkowo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najpierw luknij tutaj www.zadowolenie.pl to internetowy oddział MIx Elektronix a mozna odebrać osobiście w Krakowie
-
[B6 AVF] Mechanik uszkodził obudowę turbosprężarki
To czy dobrze bedzie chodzić to nigdy nie wiadomo dopóki nie sprawdzisz. Co do kosztów to chyba oczywiste, że naprawa powinna być na koszt mechanika.
-
[B6 ALT] Wymiana akumulatora
Czemu ma się źle skończyć?? Chyba, że nie masz kodów do radia itp. to wtedy można pomyśleć o rezerwowym, ale takto??? Normalnie wypiąłbym i wstawił nowy...
-
[INNE] Las Vegas
Ja rozumiem, że to co jest w Polsce wymaga troszkę czasu, ale pieniędzy?? Pieniędzy to trzeba na wesele, na ślub to możesz dać na fiarę 5 PLN. I nie uważam, że ślub w Polsce to "cały chłam". Ale nic bo odbiegam od tematu. Fajnie, że dałeś cynk to może ktos skorzysta...
-
[B6 AVF] Jak zmienić pióra wycieraczek ?
To zależy jakie masz systemy czy Bosch czy Valeo. Jesli Bosch to ciężko bo tajm zbrojenie gumy jest w jej środku Jesli Valeo to jak się przyjrzysz to masz na zewnątrz 2 blaszki konstrukcyjny i gumę. Jest kilka takich punktów, gdzie jest podgięta blaszka na wycieraczce i podtrzymuje usztywnioną gumę. Ogólnie te gumy się wyciąga z wycieraczki ciągnąc w kierunku wzdłużnym. Trzeba troszkę więcej siły użyć w momencie jak traficz na te zagięcie. Ale zasada jest taka, że się po prostu ciągnie tą gumę z tymi blaszkami
-
[B5 AKN] Glosniejsza praca na zimnym silinku
0,5 l specyfiku na 600 l ON?? Może na 60 l...
-
Nowe wachacze
Nie wiem nic konkretnie o tyvh wahaczach co Ty ppiszesz. Ale poczytaj wypowiedzi chłopaków. Zaoszczędzili na wahaczach i co?? po 10000 km musieli je zmienić bo się rozsypywały...
-
[ALL B5] wahacze sachs ?
O sprzęgle to słyszłem SACHS, ale o wahaczach nie. Ale to o niczym nie świadczy, w końcu nie jestem szpecem. Wiem, że jedne z lepszych wahaczy to LEMFORDER.
-
[ALL] Znakowanie rocznika na szybach w Audi A4
Takie lusterka to norma - tym akurat bym się cieszył
-
[B5 AKN] Glosniejsza praca na zimnym silinku
Moja również działa głośno na zimnym silniku. Ale jak na spotkojnie się rozgrzeje to chodzi jak pszczółka...
-
[B5 ADR] Spryskiwacz tylnej szyby
Problem w tym, że jemu nie cieknie do środka auta... A skąd wiesz, że masz czystą dyszę. Ściągnij ją i zobacz czy wtedy Ci psika, jak tak to masz prblem z dyszą. A jak nadal sucho dłubaj dalej, popatrz czy jest płyn w przewodach...
-
Nowe wachacze
Lemforder i nie będziesz żałował
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlaczego tak ostro ?? naturalna selekcja, z pociągu nikt nie ucierpi a im mniej kretynów tym lepiej !!!!A poważnie to banda idiotów !!!!! I w takim przypadku byłbym za tym żeby film nakręcony przez kogokolwiek nawet telefonem był podstawą do ukarania mandatem. Panowie w Myślenicach mają nowa Vectrę C tablice KR... z wideorejestratorem (przód, tył) kolor czarny, uważajcie na nią bo wczoraj mnie podpuszczali, niestety brakuje im rejestratora z boku :decayed: , co dziwne łapali do ok 22, a zawsze wydawało mi się że tylko w dzień jeżdżą. Swoją drogą za to podpuszczanie to powinni baty dostać bo oni maja zapobiegać, działać prewencyjnie a nie tworzyć przestępców. :thumbdown: Witam Panowie z Myslenic mają 2 VECTRY. Czarną i granatową. Rejestracja jednej z nich to KMY 4066.. coś takiego. Trzepią nimi codziennie od 3 tygodni. Potrafią się nią wypuścić nawet do samego Zakopanego. Także uwaga!!! Widuję sie z nimi codziennie jak wracam z pracy (~16:30) i czasami rano (~7:15). Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jakiej firmy łożysko ?
SKF, Ruville
-
[B6 AWX]co to jest za urzadzenie
To raczej na pewno moduł do instalacji telefonu komórkowego...
-
[B5 AEB] Klimatronik - problem z nawiewem
ale wiesz, manual też chyba tak ma jak np. ustawisz nawiew w odpowiednim kierunku...
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
Dość interesujące Ciekawe ile krzycza kaski za to?
-
[B5 AHU] Płyn do spryskiwaczy leje do środka - strona kierowcy
A więc tak, przerabialem ten temat z tą wodą koło kierowcy. Nie bedę sie rozpisywał. Tutaj masz opisane krok po kroku http://www.a4-klub.pl/smf/a4_avant_19_tdi_avg_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html;msg35821#msg35821 Moim zdaniem jak to zrobisz to problem zniknie. Chyba, że masz peknięty lub przecięty wężyk