Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konrad_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konrad_A4

  1. po VINie - widac na screenshotach z ETKI
  2. sprawdz ust. rozrzadu, btw - robiles na blokadach ?
  3. chyba za krotka, albo za delikatna jazda
  4. spoko, jezeli jeszcze raz sie przepali to dokladnie przesledz przewod czy sie czasem nigdzie do masy nie przyciera
  5. do wszystkich tych zaworow/czujnikow dochodzi jedno zasilanie (12V) z bocznej skrzynki bezpiecznikow, sprawdz czy na zaworach masz napiecie po zaplonie (15) oczywscie bezpieczniki masz sprawdzone
  6. jak palcem nie byles w stanie ruszyc sztangi to tym bardziej jak podcisnienie mialo by ja sterowac - moim zdaniem grucha do wymiany, tylko uprzednio przed wyjeciem pomierzyl bym jej dokladna pozycje
  7. odkrecasz sruby (sa pewno typu Spline) na flanszy, nie trzeba spuszczac zadnego oleju i to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie, wziasc polos umocowac w imadle i dobrze uderzyc w wew. czesc przegubu. Moze w 2.5 polos ma przekrój rury, a nie pelnego preta i w tym przypadku sciaganie poprzez wkrecanie sruby raczej zawodzi
  8. ta u gory to od nastawnika pompy wtrysk.
  9. mozna np. sprawdzic zaworek odcinajacy paliwo N109
  10. sprawdz rozrzad czy sie nie rozjechal (tak jak piszesz propo klina), jak ok, to nastepnie jak juz ktos wyzej wsopmnial sprawdzilbym czy pompa podaje paliwo, poluzuj rurki od wtryskow, zakrec i sprawdz czy leci paliwo do wtryskiwaczy
  11. >Tutaj< wjezdzasz do srodka i w prawo jak na cpn o ile jeszcze tam jest za rogiem bedziesz widzial pewnie jakis szyld
  12. albo wkład katalizatora został spieniężony przez porzedniego właściciela
  13. A moze niekoniecznie DPF jest zapchany ?.? Moze czujnik roznicy cisnien świruje, a sygnal z niego jest jednym z wazniejszych informacji dla ECU o stopniu zapchania DPF'a A z meeting'ów tudziez innych szkoleń
  14. jak palą się trzy kontrolki i ECU jest w awaryjnym - tylko VAS pomoze w duzym skrocie objasnienie w jak wyglada proces regeneracji filtra
  15. to prawda ? tak
  16. pewny jestes, ze nie puszcza cisnienia na zewnatrz pod obciazeniem pomiedzy turbo - zawory dolotowe ?
  17. rzecz normalna pracy zaworu EGR na b. jałowym - poobserwuj grupe 3 w blokach pomiarowych
  18. albo zegar zakodowany na 4 cyl. dlatego na wolnych stoi na 1100... tez mnie sie tak wydaje
  19. niektore A6 C5 tez mialy takie cos na tylnej osi
  20. konrad_A4 odpowiedział(a) na rob_rob temat w Audi A4 B5
    owszem jest, tylko, jezeli silnik wyposazony jest w DPF
  21. Ja mam KW variant I i bardzo polubilem to zawieszenie
  22. konrad_A4 odpowiedział(a) na Sebo_ temat w Audi A4 B5
    małe fakty dla rozwiania wątpliwosci:
  23. mi to wyglada na problem z kierownicami, badz ze sztanga - za maly skok jak reka sie nie dociagnie sztangi do ogranicznika to osobiscie odrazu rwałbym turbo
  24. konrad_A4 odpowiedział(a) na Sebo_ temat w Audi A4 B5
    ja sie nie zgodze i powiem, ze jak padnie czujnik z walka to odpali biarac sygnal z walu korb. - dluzej zakreci, zeby wylapac faze w ktorej sie znajduje (wnikam narazie tylko w TDI)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.