Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Używamy opcji a pozatym spójrz sobie na tabele i wszystko powinieneś wiedzieć http://www.a4-klub.pl/smf/opony_a_szerokosc_felgi_tabela_jakie_opony_do_jakiej_felgi-t25894.0.html
  2. Nie wiem czy ET będzie pasować,ale zawsze możesz spróbować chociaż powinno być ok.
  3. Ja za dorobienie kluczyka z imobilajzerem zapłaciłem 80zł więc lepiej się opłaca niż w ASO
  4. U mnie także mokro tylko z tyłu za pasażerem i nie wiem co może być tego przyczyną
  5. Pozostałbym przy seryjnym wyglądzie auta bez zakładania lotki.
  6. musti odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    Mokro mam tylko za fotelem pasażera jaka przyczyna tego może być ?
  7. Wiadomo,że w soczewce lepiej będzie świeciło niż w starej lustrzance
  8. Opcja numer 2 w zupełności,bo 3 to za bardzo ciemna i nie pasuje
  9. 17' to max chyba jak na nasze drogi .Ja również na lato myślę o jakieś siedemnastce,ale zobaczy się jak narazie zwykła 15'.
  10. Dibo a jaka jest cena tego zawiasa 1BE ? Fele 17' bo 16 to potem będzie się żałować,że małe te 16.
  11. storm37 zrób ankietę to najlepsze rozwiązanie.Według mnie fotka number two.
  12. Dokładnie jak wyżej być może jest to wina spowodowana przez zakamienioną nagrzewnicę.Użyj opcji szukaj bo raczej coś o tym już było wcześniej.
  13. Orientuje się ktoś ile taki zawias kosztuje ?
  14. Eleganckie bardzo ładnie zadbane autko
  15. Dokładnie nie ma co szaleć przy 1.6 bo i tak guzik z tego byłby.Poszukaj 1,8T i będziesz zadowolony 150 kucy Ci powinno wystarczyć. Małe OT: Moskal nie ma problemu spotować się zawsze można
  16. Jak dla mnie to najlepszym wyborem były by te felgi http://moto.allegro.pl/item545582156_felgi_17_orginalne_audi_5x112_opony_letnie.html .Nawet ładnie utrzymane i przystępna cena pomyśl o nich
  17. Ja także myślałem nad czym do 1,6 , ale postanowiłem dozbierać floty i kupić z czasem A4 2002/3r,a narazie będę mykał tym co jest
  18. Jeśli jest gwarancja to oddawaj do regeneracji a jeśli nie ma to czeka Cie zakup nówki
  19. Ksenon w aucie fajna sprawa tylko orginalne lampy ksenonowe ze spryskami w zderzaku,a nie tanie żarniki z przetwornicami z allegro,które zakłócają radio oraz cb.Wiadome jest to iż lampy orginalne są troszkę drogie i dlatego każdy kupuje żarówki na allegro.Najgorsze jest to,że jadąc mijasz z przeciwka oślepiającego Cię np malucha z żarnikami z aukcji a wiadome jest,że do malczara nie produkują ksenonów:>.
  20. Nie ma takiego czuja w ADP
  21. musti odpowiedział(a) na Guwer temat w Audi A4 B5
    Sprawdź bo to mogła być uszczelka pod głowicą , a pozatym użyj opcji Szukaj bo o tym stukaniu już coś dawniej było
  22. Dokładnie:).Ja również korzystam z opcji AUTO i nie odczuwam niepokojących zmian podczas nawiewu
  23. Polecam książkę naprawdę dużo można się z niej dowiedzieć
  24. Ten po II lifcie jest troszkę droższy ale efekt bez porównania
  25. Popieram kolegów wyżej bierz 225/45/17 dobry wybór

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.