Treść opublikowana przez marcys
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
jak kupiłem 121 teraz 162 tyś w rok i jest oki.w aso powieszieli że ładny egzemplaż ale ma jedną wade,nic jeszcze nie było robione,czego moge się teraz spodziewać :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
pozdrowionka dla kierownika srebrnego sedana b6,zuważyłem tylko ramki klubowe,jadącego najprawdopodobniej nad morze mijaliśmy się w szczecinku na wiadukcie kolejowym,miłego wypoczynku,pozdro
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
ja dolewa castrola 2T w większych ilosciach i nic się niedzieje, jedyne co zauważylem to motorek ciszej chodi, korekcji niesprawdzałem
-
Spotkania na drodze
pozdrowionka dla srebrnej b5 avant stoi w cossw kalisz niedaleko stołówki.ujawnij się.też tam jestem
-
[B6 AVF] filtr paliwa firmy UFI
http://www.motofakty.pl/artykul/ufi_8211_oryginal_w_vag.html coś znalazłem
-
[B6 AVF] filtr paliwa firmy UFI
pytanko.zamówiłem w serwisie filtry paliwa powietrza i oleju.powietrza i oleju dali mi knechta, ale paliwa UFI,słyszał ktoś o takiej firmie.
-
[B6 AVF] Ile mam wentylatorów ?
Pawlo, u Ciebie jest jeden wentylator - zamiast drugiego są żaluzje: jakie żaluzje zamiast drugiego wentylatora[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 17:43_________________________________________________bo też mam jeden wentylator
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
mówi się,że człowiek cieszy się dwa razy jak kupuje i sprzedaje auto, w tym wypadku trzy razy jak odzyskuje.huraaaaa :>
-
trzęsący golf
niby ok.paru mechaników stawia na przegów wew. ale nie na 100%
-
trzęsący golf
koledzy mam pytanko z innej beczki,posiadam oprócz audiany golfa 2, śmigam nim po mieście i do roboty.chodzi mi o to że jak skręcam tylko w lewo to dostaje mocnych wibracji rzęsie całą budą,pod obciążeniem pełnym jest jeszcze gożej.co to może być.a byłem na trzech stacjach diagnostycznych u paru magików i co co fachura to inna diagnoza.zawieszenie oki.
-
[ALL B5] Jaka jest różnica , pomiędzy AVG a AFN ??
http://www.a4-klub.pl/smf/afn_vs_avg_ktory_lepszy-t7403.0.html;
-
[B6 AVF] Mrowienie pedału sprzęgła
niewiem ale wydaje mi się
-
[B6 AVF] Mrowienie pedału sprzęgła
jak przełączam z jedynki na dwójke to tego niema tylko na wyższych biegach,co do przebiegu to raczej jestem pewien przebiegu,jeden właściciel, cały czas wpisy były z jednego serwisu z magdeburga z tamtąd był niemiec, i sprawdziłem w aso w polsce, to wszystko zgadzało się co do kilometra. [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 19:58_________________________________________________mam 145 tyś
-
[B6 AVF] Mrowienie pedału sprzęgła
raczej nie miałem niejednego tdi,i nic takiego nie bylo,a nawet ostatnio jechałem podobną tylko 2003 i tak nie było.
-
[B6 AVF] Mrowienie pedału sprzęgła
wiem wiem że temat był wałkowany, sam pisałem podobnego posta,ale łapy opadają.tak jak w temacie jak zmieniam biegi to czuje pod butem takie mrowienie pedału sprzęgla.bierze normalnie w połowie,choć zauważyłem ostatnio że przy spokojnej jeździe tzn. spokojne przyspieszanie,niewystepuje ten objaw tylko jak daje w pedał ostro to wtedy czuć te mrowienie.byłem w aso piła,poznań i w innych warsztatach i każdy mówi że to nie dwumas ale niepotafą powiedziec co................. :wallbash:coć bym chciał zrobić to niewien co.
-
[B6 AVF] czym się różnią te oleje, który lepszy
rezygnuje z castrola.zamuwiłem dziś motula specific 505.01 5w 40 z intercarsu.chyba dobrze
-
[B6 AVF] czym się różnią te oleje, który lepszy
http://kasmar.pl/o_01_13.html http://kasmar.pl/o_01_05.html zdecyduje sie na castrola ponieważ jutro będe miał jeden z nich do wyboru tylko niewiem który wybrać.te dwa będą przywiezione z nimcowni.z góry dzięki za odp.
-
[B6 AVF] Drżenie pedału sprzęgła
koledzy zauważyłem jeszcze że w monencie przyspieszania a aucie robi się głośniej,to też można podpiąć pod dwumasa
-
[B6 AVF] Mały dymek przy odpalaniu....hmm...
diesel zawsze zarzuci brykietem
-
[B6 AVF] Drżenie pedału sprzęgła
oprócz tego pedału drżącego zauważyłem że po odpaleniu auta minimalnie trzęsie budą ale to przez 5 sekud i ustaje, ten objaw też można podpiąć pod dwumasa
-
[B6 AVF] czy silnik AVF powinien byc wyposazony w wisko?
a które rozwiązanie było lepsze z viskiem czy bez.zawsze to dodatkowe chłodzenie było.
-
[B6 AVF] czy silnik AVF powinien byc wyposazony w wisko?
dzięki
-
[B6 AVF] czy silnik AVF powinien byc wyposazony w wisko?
Koledzy wczoraj sprowadziłem auto z niemcowni takie jak w profilu.mój kuzyn ma takie samo tylko z 2002r.ma tam dwa wiatraki jeden od chłodzenia i klimy i visko które kręci się cały czas, a w moim tego wiska niema............mam nadzieje że niebyło nic rzeźbione.
-
[B6 AVF] Drżenie pedału sprzęgła
koledzy wczoraj przyprowadziłem auto z niemiec i tak w połowie drogi zauwarzyłem że jak zmieniam bieg i puszczam sprzęgło to pedał tak dziwnie chrobocze.czuć takie lekkie wibracje niewiem czy jestem przewrażliwiony czy co ale stało to się tak w połowie drogi.
-
[B5 AFN] Głośna praca silnika przy przyspieszaniu
poduszki wymieniłem jakieś pół roku temu.łapy opadają.a jeśli chodzi o ten przegób to zauważyłem że guma na jednym przegubie jest spocona.