Treść opublikowana przez Daimos
-
F1, Rajdy i Motorsport
trza talerz odkurzyć i na rtl zapodać
-
[ALL B5] Klapa bagażnika avant
regulujesz na zawiasach oraz na ogranicznikach wkręconych w klapę, jak podwiniesz gumową osłonkę ogranicznika to luzujesz nakrętkę kluczem 13 i wkręcasz/wykręcasz ogranicznik w zależności od potrzeb
-
[B5 AHU] Nie wchodzi 5 bieg
sprawdź poziom oleju na początek
-
[ALL B5] Coś strzela (trajkoce)
jak terkocze na skręconych kołach przy dodawanie gazu to obstawiam przegub
-
[B5 1Z] Czy to sprzęgło??
przyczyną oprócz sprzęgła mogą też być przeguby wewnętrzne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bez problemu pasuje
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
raczej nie
-
[B5 AHU] Wiatrak klimatronik - jak zdemontować
właśnie kolego pasa nie demontujesz, wiatrak trzyma jeden wkręt, jak go odkręcisz to na jednym z trzem mocowań wciskasz zabezpieczenie i obracasz wiatrakiem aż wyjdzie, wcześniej musisz wypiąć wiązkę elektryczną z mocowań, dostęp kiepski ale na spokojnie da się ze wszystkim radę
-
[ALL] Moc vs Moment.
nieprawda, im większa średnica koła tym gorsze przyspieszenie ale większa prędkość max
-
[B5 AFB] Stuki w okolicy skrzyni biegów
sprawdź poduszki pod skrzynią
-
[B5 AFN] Problem nie mogę zgasić świateł
szukałbym przyczyny we włączniku świateł
-
[B5 AJM] Jak napiąć rolkę napinająca pasek rozrządu
wystarczy, że wkręcisz nową
-
[B6 AVF] Wytrzymałość katalizatora?
zamów sobie rurkę z plecionką od pana gruchota, najtaniej cię to wyniesie
-
Jakie mogą być przyczyny i skutki ładowania napięciem pow. 15V
napraw usterkę jak najszybciej, ojciec w wyniku za wysokiego napięcia ładowania (padł regulator) zagotował akumulator i spalił się komp od gazu
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=16000 http://www.f1ultra.pl/index.php/humor-z-toru/119082-gp.html
-
[B5 AHL] Do czego jest ta wtyczka?
dostaniesz się od spodu jak odkręcisz osłonę
-
[B5 AHL] Do czego jest ta wtyczka?
wtyczka rozłączona jest od wentylatora elektrycznego przy chłodnicy, a widoczna wtyczka obok z 4 kablami to wtyczka od włącznika termicznego tego samego wentylatora
-
[ALL B5] Listwa szyby przedniej
nie da rady
-
[B5 AHL] Do czego jest ta wtyczka?
wtyczka jest od włącznika termicznego wentylatora który znajduje się na dole przy chłodnicy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
termostat do wymiany, wygląda to wszystko na źle wykonaną wymianę uszczelki głowicy, pytanie czy głowica była planowana i sprawdzana na szczelność??
-
[INNE] Audi A6 c4 2.5tdi 115ps - Kto pomoże w rozgryzeniu tematu doładowania....
sprawdziłbym dolot pod kątem szczelności
-
F1, Rajdy i Motorsport
Szkoda tylko, że nie spadł deszcz :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Tylne amortyzatory
jedź do mechanika z reklamacją, musiał coś źle zmontować
-
[B5 1Z] Plecionka wydechu-trzęsie budą
wymień plecionkę i będzie ok
-
[INNE] Nissan patrol Y61 GR2, pedał hamulca wpada mi w podłogę
ja obstawiam pompę hamulcową