Treść opublikowana przez Daimos
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
najlepiej raz w roku, przed zimą
-
[ALL B5] Hałasuje maska
dokładnie, musisz wyregulować gumowe ograniczniki w masce tak żeby opierały się po zamknięciu na przednim pasie
-
[ALL B5] szyba w przednich drzwiach sedan/avant
szyby są takie same
-
[B5 AJM] Odgłosy przepływu płynu pod przednią szybą ?
sprawdź pompę wody oraz nagrzewnicę czy nie jest zapchana
-
[B5 ADR] Pytanie o nagrzewnicę
elektrozaworu nie ma, nagrzewnica jest cały czas zasilana cieczą, przepłucz jak koledzy radzą
-
[ALL B6] Problem ze skrzynią
wygląda to na kończące się sprzęgło ewentualnie problem z wysprzęglikiem (nie rozłącza sprzęgła całkowicie)
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
dostał trybunę ludu do poczytania to od razu zaskoczył a tak poważnie to sprawdź co jest w filtrze paliwa
-
[B6 AVF] Nie odpalił od pierwszego ...
Aku wymieniany w tym roku i wczoraj przy -20 musiałem go dłużej pokręcić ale aku bez problemu dał radę. nie widze problemu, przy -20 nie zapali od dotyku, to w końcu diesel
-
[B5 AFN] Czy Varta nic nie warta?
sprawdź połączenia masy, może problem tkwi w rozruszniku?
-
[B6 AVB] Brak rozruchu
pewnie bendix w rozruszniku się zacina, trzeba rozebrać, wyczyścić, przesmarować i powinno być ok, przy okazji można sprawdzić szczotki
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
do sprawdzenia, filtr, świece, akumulator to na początek paliwa nie podejrzewałbym bo też tankuje dieselgold i jeszcze nikt nie narzekał na jakość, cysterna zawsze przyjeżdża na stacje bezpośrednio z lotosu
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem na zimnym
nie oczekuj, że przy -15 zapali od dotyku, sprawdź świece czy grzeją oraz czy dochodzi do nich napięcie, stan akumulatora i rozrusznika też jest bardzo ważny u siebie przy - 15 podgrzewam świece 2 razy i dopiero jak przekaźnik je rozłączy to przekręcam kluczyk i po 4 obrotach zapala, 2 sekundy poelepie i dalej pracuje ok, to w końcu diesel
-
[B5 ADP] Amortyzatory Delphi
niech mechanik sprawdzi jeszcze tuleje tylnej belki, czy nie ma luzów
-
[B5 AJM] Tiptronic i szarpnięcia
raczej masz skrzynie tiptronic od razu powinieneś wymienić olej
-
[B5 1Z] Ułamana fajka od świec żarowych
powinno być ok, mogłeś ten kawałek dokleić do fajki
-
[B6 AKN] Problem z obrotami na mrozie
jeżdżę na BERU już drugą zimę i jest ok z odpalaniem na mrozie
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu. Pełnego prezentów Mikołaja powozu, a poza tym dużo zdrowia i aby po sylwestrze nie bolała głowa
-
[ALL B5] Zaparowane szyby :(
ubytek płynu 1cm na 1,5 miesiąca to dużo i wszystko wskazuje na nieszczelną nagrzewnicę
-
[B5 AFN] Szyba zamarza od środka
u mnie też tak szyba zamarzała od środka podczas zeszłej zimy jak jeździłem z welurowymi dywanikami latem auto porządnie wysuszyłem na działce, teraz dywaniki na zimę gumowe i
-
[ALL B7] Głuchy stuk przy zmianie biegów
może poduszka skrzyni jest uszkodzona/niedokręcona
-
[ALL B6] Jaki przegub zewnętrzny Lobro czy Spidan
dokładnie, ten sam producent tylko inna marka, poszukajcie dobrze w necie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja posiadam już rok czasu bosh'a S5, ma wymiary 278x175x190mm, pojemność 77Ah i gorąco polecam
-
[B7 BLB] Dziwny dźwięk na wolnych obrotach
mogło się coś poluzować, może coś obcierać, chyba jak nie ściągniesz zderzaka to ciężko będzie znaleźć przyczynę
-
[B6 AKN] Problem z obrotami na mrozie
polecam BERU
-
[B7 BKE] Jakie świece żarowe ?
potwierdzam, sprawdzony sprzedawca, kupowałem od niego komplecik BERU