Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. nie powinny wydobywać się jakiekolwiek dźwięki, jeżeli coś słyszysz to pewnie hałasuje silniczek wewnętrznego czujnika temperatury, trzeba rozebrać i przedmuchać
  2. Wymiana samej tylko tulei jest bez sensu bo i tak zawsze najczęściej leci sworzeń
  3. Daimos odpowiedział(a) na gawey temat w Audi A4 B5
    może masz wyząbkowane opony, tzn te na tylnej osi
  4. To trochę za duża temperatura Przyczyną może być zacięty termostat (sprawdź czy węże od chłodnicy są gorące przy mocno rozgrzanym silniku) lub awaria pompy wody, tzn urwane łopatki od wirnika
  5. jest też troszkę inne przetłoczenie
  6. Na bank czujniki abs do sprawdzenia, tzn czy dobrze są dociśnięte do tarczek z wycięciami oraz do sprawdzenia same tarczki.
  7. W rolce, a konkretnie w łożysku rolki powinien być obowiązkowo smar. Inaczej za długo nie pochodzi takie łożysko.
  8. Daimos odpowiedział(a) na Stokrotka temat w 1.9TDI
    Być może woda dostała się do obudowy komputera sprawdziłbym jej szczelność oraz drożność otworów odwadniających podszybie
  9. http://sport.onet.pl/0,0,130133,21,0,0,1,fotoreportaz.html
  10. Daimos odpowiedział(a) na robku1974 temat w 1.9TDI
    przyczyn może być wiele dwumas, plecionka, pompowtryski, dziadowskie paliwo... itp
  11. http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5fc030121ec.0.html :oklaski:
  12. dławik 4B0 820 177
  13. Napięcie akumulatora w stanie spoczynku to 2,1V x 6 = 12,6V A koledze w końcu chodzi o napięcie czy prąd ładowania? Jakiś problem z ładowaniem?
  14. Jak nie wymienisz plecionki to nie przekonasz się czy była uszkodzona :gwizdanie: Normalnie może wyglądać jak nówka a po wymianie na nową drgania znikną
  15. przy pompie to raczej nic nie mogli popsuć sprawdziłbym czujniki abs w przednich kołach czy są dobrze osadzone i podłączone
  16. w takim razie masz coś uszkodzone we wskaźnikach, na Twoim miejscu zaniósłbym je do specjalisty który się zajmuję tego typu rzeczami
  17. Daimos odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6/B7
    Wymień przed zimą aku bo będziesz miał problemy. W wyniku nadmiernego spadku napięcia może dojść do uszkodzenia sterownika.
  18. mam działkę na wsi gdzie akurat występują te stworzenia i nic mi jeszcze nie przegryzły :> ...za to myszy już dały się we znaki nie raz a swoją drogą, na jakiej zasadzie działa to urządzonko??
  19. chyba tylko występowało jako doposażenie auta w ogóle po co straszyć kuny i łasice
  20. sprawdź filtr http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_klima_znow_dziala_jak_powinna-t42738.0.html
  21. Jak odkręciłeś wkręt to dodatkowo któreś mocowanie (są trzy) posiada coś w rodzaju zatrzasku, musisz go odbezpieczyć i dopiero obrócić wentylatorem.
  22. Sprawdź stan tulei tylnej belki, jak mają luz to potrafi nieźle walić w aucie.
  23. Bez rozbierania nie stwierdzisz. A poziom oleju w skrzyni prawidłowy??
  24. ciężko tak na odległość postawić diagnozę, szczególnie jak nie słyszy się tego dźwięku Może jakieś nagranie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.