Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Jak to jest z tą zmianą tego sprzęgła, bo są sprzeczne opinie. Jest grono osób co twierdzi, że wszystko pasuje p&p a część, że jednak nie, bo np. dwumasa z awx nie pasuje i trzeba mieć jednak dwumasę z 1.8t. Sam zauważyłem różnicę w kole dwumasowym, to z bexa ma w środku pierścień, natomiast to z awx nie. Kolejna sprawa to łożysko, które w bexie jest zakończone gumową uszczelką a w awx blachą i tuleja, która z awx jest większa niż w bexie. Czy to będzie działało ?
  2. Witam, będę zakładał kompletne sprzęgło od awx. Tylko jak patrzę na koła dwumasowe to to moje ma jeszcze tak jakby jakieś łożysko w środku, natomiast to z awx nie ma przez co otwór jest większy. Czy zakładać bez tego łożyska czy musi ono być. Jeśli tak to jak to się dokładnie nazywa?
  3. Czyli, gdzie kupione orurowanie ?
  4. No jednak jest inny skoro o to pytałem. Bak mam z 1.8t bex quattro. Już sobie poradziłem. drugi wężyk podpiąłem prosto do przewodu w aucie i jak na razie działa i jeździ auto.
  5. Jak ogarnęliście zmianę pompy abs, jej odpowietrzenie i kodowanie ?
  6. Jak ogarnąłeś temat pompy ? Czeka mnie to samo.
  7. I jeszcze jedno, gdzie trzeba wejść aby zmienić kodowanie licznika ? W kanał 17 i 07? Co zrobić z dwoma blachami, które w fwd jakby łączyły tunel, po założeniu wydechu z quattro nie idzie ich założyć bo wydech przeszkadza.
  8. Jak ogarnęliście przewody paliwowe, tzn. się filtr paliwa. W obecnym napędzie filtr miał dwa wloty i wyloty. Natomiast w quattro jest dwa wloty i jeden wylot. Co zrobić z drugim przewodem, gdzie go wpiąć ?
  9. Dokładnie, ja jestem po wymianie tulei w tylnym zawieszeniu, przed założeniem quattro. Koszt też jest nie mały jednak jak mam wszystko wyciągnięte to lepiej to zrobić i mieć spokój na kilkanaście lat mam nadzieję.
  10. r7adek odpowiedział(a) na VRGOOD temat w 1.8T
    Ruszyło się coś w sprawie modyfikacji ? Też mam zamiar coś podziałać i widzę, że mniej więcej to samo planujesz. Jestem ciekaw jak ci poszło.
  11. r7adek odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    Czy podałby mi ktoś numer kompletnego (tarcza wraz z kołem) sprzęgła z LUKa awx do bexa quattro ?
  12. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    No tego nie wziąłem pod uwagę aby nowe obić kevlarem.
  13. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    W takim razie lepiej dołożyć i włożyć z avf dla pewności.
  14. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli nowe sprzęgło z dwumasą z awx obsłuży moc 280 - 290 KM w bexie ?
  15. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    AWX jest też 5 biegowy? Znajomy ma ale 6 biegów.
  16. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Dlatego myślę nad avf, bo większe sprzęgło. Poza tym mam skrzynie luźną bo przygotowuje zestaw pod quattro więc zrobiłbym od razu. Tylko nie wiem za bardzo co tam trzeba ogarnąć przy takiej zmianie.
  17. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Też stoję przed dylematem na jakie zmienić gdyż w niedługim czasie plan jest 280-290KM. Gdzieś natknąłem się na temat sprzęgła tu na forum i polecał zmienić na avf. Tylko pewnie trzeba by było trochę pomodzić.
  18. r7adek odpowiedział(a) na rafal12331 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam, w b6 wszystko działa to myślę, że w b7 tym bardziej.
  19. r7adek odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Nowe K04 to koszt 4000.
  20. Czym zabezpieczyć felgi po renowacji, są jakieś specjalne woski ?
  21. Jeździ ktoś na barum bravuris 5hm lub firestone roadhawk w rozmiarze 225/40/18 jakieś opinie na ich temat?
  22. Nie znam się na tym dlatego pytam żeby nie wydać kasy na darmo. A coś na temat opon do tych felg byś podpowiedział?
  23. A co z et i szerokością, pierścienie to wiem. Czy to nie za szeroka felga i gdzieś będzie obcierać?
  24. Czy felgi o takim oznaczeniu: 8.5x18 et 29, otwór centrujacy 66,6 będą odpowiednie, czy jednak będzie trzeba zastosować dystanse ? Jeżeli tak to jakie ? I ewentualnie jaki rozmiar opon pod takie felgi, żeby nic nie obcierało przy zawieszeniu 1BV.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.