Treść opublikowana przez r7adek
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Czyli świeci Ci ESP. Nie zgasło po przejechaniu kilku metrów? Czyli świeci Ci ESP. Nie zgasło po przejechaniu kilku metrów? Na razie nie jechałem bo podłączam fotochrom. Tylko dlaczego nie mogę połączyć się z tym kanałem ? Czyli świeci Ci ESP. Nie zgasło po przejechaniu kilku metrów? Czyli świeci Ci ESP. Nie zgasło po przejechaniu kilku metrów? Na razie nie jechałem bo podłączam fotochrom. Tylko dlaczego nie mogę połączyć się z tym kanałem ? Kontrolka zgasła. Ale cyrk mam ze światłami. Nie mam długich, nie mam podświetlenia auto, za to świeci mi ze mam włączone przeciwmgielne chociaż nie mogę ich włączyć. Czy może to być wina, że brak jest przy uczenia VIN ? Dodam że wszystko mam podłączone jak na schemacie. Doszło jeszcze, że nie mogę zamknąć auta z pilota. Po zamknięciu z kluczyka w środku wciąż świeci się podświetlenie przycisku lusterka oraz włącznik świateł i mruga podświetlenie włączenia przeciwmgielnych.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Wymieniłem moduł z E na F i tak nie mogę wejść w kanał 081 żeby go zaadoptować (mam vcds) i zaczęła świecić mi żółta kontrolka trójkąta w kółku ze strzałką co może być nie tak ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Olej z pewnego zródła? Nie sadze ze plukanka ma cos wspólnego z tym...Zakupiony od kolegi dzik.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a na forum panuje przekonanie, że płukanka nie zaszkodzi. Jest raczej na plus dla silnika itd. Ciekawe czemu u Ciebie poszło w drugą stronę.... Dlatego np. ja jeszcze nie zrobiłem płukanki, bo jakoś nie mogę do końca nabrać przekonania, że nie ma możliwości żeby zaszkodziła. Zawsze może to być zbieg okoliczności. W b5 robiłem i nic się nie działo. A sama płukanka powiem że jest na plus, przejechałem prawie 3000 km i olej nadal złotawy.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja mam podobnie tylko u mnie to do 2-3 sekund trwa i nie za każdym razem. I zaczęło się gdy zrobiłem płukankę i wymieniłem olej na LM 5W40. Czyli powoli mogę też szykować się na wymianę łańcucha. A powiedzcie czy najlepiej to załatwić od razu przy wymianie rozrządu ?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
I po raz kolejny błyskawiczna dostawa.
-
dokładka zderzaka tyl sline do a4 b6
Ja będę miał dokładkę zderzaka tylnego tylko nie s-line - jak uda mi się ją ściągnąć, tylko nie wiem czy to się czymś różni, bo wizualnie to nie zauważyłem.
-
Muzyka w naszych autkach
- Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Lustro 8E0 857 511 kolor 4PK -czarny, soul. Możesz szukać też z audi a3 tylko tam osłonka jest krótsza o 0,5 cm i pewnie szybciej znajdziesz niż z b6. A poza tym poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/ Wystarczy pierwszy post ogarnąć.- Montaż włącznika auto, lusterka fotochrom i czujnika zmierzchu.
Nie, chyba, że dokładasz też DRL... Jak rezać to wszystko.- Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Czy zielony przewód z modułu DRL można podłączyć do gniazda B (23 pin) w pin nr 22 lub 23 i wtedy będą gasły po włączeniu świateł mijania ? Bo z tego schematu widać, że gasną po włączeniu światła postojowego. Dobrze rozumuje to ?- Montaż włącznika auto, lusterka fotochrom i czujnika zmierzchu.
Rozumie, że ten schemat jest nie aktualny, trzeba posiłkować się tym zawartym w temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301862-schemat-instalacji-clh-drl-h7-w-a4-b6/#entry4296594- Ciekawe filmy warte obejrzenia
pooglądałem ,, The Drop'' jak dla mnie nic ciekawego, ale są gusta i guściki.- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To teraz wiadomo już wszystko co i jak z montażem dzięki aktualizacji postu pierwszego.- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wczoraj zamówiłem, dziś dostałem a odległość spora. Dzięki.- Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
No nie wiem w jakim ASO kupowaliście, że tylko 200 zł wyszło. Ja napisałem do kilku i wszędzie wychodzi około 400 zł za wszystko co jest w pierwszym poście.- [B7 AVANT] podgrzewanie szyb bocznych bagaznika
Też mi się wydaje, że to antena radiowa a nie ogrzewanie. Tak jest u mnie przynajmniej.- Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzięki.- Jaki olej silnikowy do Audi?
Muszę wyminic olej po zakupie audi. Mam przejechane około 210 000. Co byście polecili ? Nie wiem co było zalane poprzednio.- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Pytanko odnośnie 6 pinu w lusterku. Na pierwszej stronie jest napisane, że: pin 6 = sygnał z czujnika światła oraz rozłączenie fotochromu w przypadku włączenia lampki w podsufitce (do MCE, kostka 32-pin/19 – w drodze do MCE przechodzi przez panel świateł pin 1 -> pin 11 a następnie przez pomarańczowy 17-pinowy konektor – pin 13 – w lewym dolnym słupku A) [brązowo/czarny – od lusterka do lampki, biało/fioletowy – od lampki do MCE] Czyli nie prowadzę go bezpośrednio do lampki podsufitki do biało/fioletowego przewodu, tylko do pinu 13 pomarańczowego konektora w słupku A ? Drugie, czy od tego pinu prowadzę dwa oddzielne przewody do panelu świateł: pin 1 i 11, czy jednym wbijam się do 1 pinu i łącze z 11 i do słupka ?- Kilka błędów o co w nich chodzi ?
Witam, dwukrotnie pojawiły mi się te same błędy: 1696 Nie znany kod błędu, zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY 1331 Moduł sterujący drzwi kierowcy-J386, magistrala CAN brak sygnału - BŁĄD SPORADYCZNY 1705 Nie znany kod błędu, nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY 1560 Drzwi pasażera nie otwarte/zamknięte, nie autoryzowane - BŁĄD SPORADYCZNY Co mam posprawdzać, żeby się nie pojawiały ?- Montaż ori haka
Witam, czy ma ktoś aktualne linki do w/w tematów bo za każdym razem wyskakuje mi: No input file specified.- Dodatkowe osłony silnika
Podpinam się pod temat, potrzebne mi nr nakładki, osłony filtra oraz osłony zbiorniczków do 1.8 T - chyba że są to te same ? Tu widzę że nie ma nr osłony zbiorniczków.- Kodowanie vin w klimatronicu i w MCE.
MCE 09 ---> Adaptation 10 ---> Kanał 081: Aby rozpocząć proces Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) zapisać 46992 jako nową wartość. Tylko ja mam polskiego vaga 4.9 (win7 64bit - nie mogę nic innego zainstalować) i mam tak: centralna elektryka i później są: adaptacja lub przekodowanie. To w które wejść i tam już wiem że trzeba wpisać kanał 81- Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jak różnica jest tylko 100 zł to brałbym z ASO. Mnie też czeka taki zakup, bo jak auto kupiłem antenki nie było, po około 2 tyg. się pojawiła i ostatnio znowu zniknęła. Jeszcze muszę zobaczyć czy czasem nie jest to wynik że coś tam nie łączy bo może być tak, że w wyniku zamykania klapy uderzeń rozłącza się. Może orientujesz się czy w B6 wszytkie miały taki nr tego modułu ? - Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6