Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja bym widzial taki atak Vucinic-Dzeko/Higuan-Jovetic/Lavezzi Hulk to marzenie,strasznie lubie jak gra i jest silny fizycznie,pasuje do serie a no ale niestety gra w porto a za jakie kwoty kupuje sie z porto przekonal sie real i atletico madryt placac za Pepe 30mln czy atletico 40 za Falcao
  2. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    3 gwiazdki to bylo by cos jak nie w tym sezonie to mysle ze w nast bedziemy faworytem,potrzeba 2 napastnikow swiatowej klasy i moze jakis dobry lewy obronca-Kolarov z City
  3. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    milan gra z fiorentina ale u siebie a ta fiorentina jest tak slaba ze przegrala ostatnio u siebie z chievo wiec nie ma szans nawet na remis z milanem,Ibra pewnie strzeli albo asysta i bedzie po meczu,ewentualnie karny Skyliner ja chcialbym mistrzostwa w tym roku ale realnie patrzac to predzej juve straci punkty z cieniakami niz milan,juve stracilo mistrzostwo remisujac z jakies 6-8 meczy z leszczami
  4. czarny sedan z Q potencjal jest ja ostatnio coraz bardziej zaluje ze nie mam turbo benzyny z Q...no ale na stacji przynajmniej lzej
  5. jest gleba nareszcie zrob lepsza fote a nie jak na krawezniku jest,bo nie wiem czy jest rowno czy jak to bywa u audi i vw przod jest wyzej
  6. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    fani Juve beda sie cieszyc jak wygramy z Napoli i odrobimy 2 pkt,no ale mistrzem i tak bedzie Milan... ciesza dzisiejsze wyniki City i Arsenalu
  7. no ja wlasnie mysle nad b7 2.0 TFSI Q plus Tip i lopatki tez widzialem ze bajk zrobil program i mial 260ps a to juz ladnie mysle ze by mi to wystarczylo,prawie 100ps wiecej niz mam teraz,a diesla narazie nie chce dzieki na info
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mozna dawac felgi z et 52 do b6?
  9. a jak oceniasz ten silnik 2.0 tfsi? w porownaniu do 1.8T? duzo to pali? miales z Q?
  10. seves Ty miales wczesniej b7 2.0 TFSI?
  11. 2 grille i listwa w tylnej klapie i mowie Ci ze bedzie lepiej,reszte mozesz zostawic
  12. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca bedzie grala u siebie a Camp Nou chyba jest wiekszym boiskiem niz San Siro wiec bedzie wiecej przestrzeni,ja typuje pewne zwyciestwo Barcy,a Tiago Silva chyba na rewanz nie wroci?
  13. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no to wyglada na to ze znamy juz pary polfinalow LM,jeszcze nie wiadomo Barca-Milan ale nie sadze ze Milan wygra,chyba ze w karnych,brawo do Bayernu,LM pokazala ze Borussia to jedynie druzyna na lige,Bayern mimo ze ligi nie wygral to w Europie radzi sobie dobrze,ciekawy bedzie polfinal Bayern-Real,wkoncu Real zagra w LM z kims mocnym
  14. ja juz Ci wczesniej pisalem-shadow line
  15. jest dobrze ale mogloby byc jeszcze lepiej
  16. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wydaje mi sie ze to te same opony co Nexen,na necie maja dobre opinie
  17. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktos z was mial u siebie opony Roadstone N3000? ciezko na forum znalezc opinie bo mi wywala caly watek "jakie opony letnie" a tam jest masa stron
  18. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    f*ck Tv w aucie,tv oglada sie w domu sprzedaj tuner i kup springi albo dokladke s-line
  19. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    sedan i czarny ja proponuje Ci glebe z przodu,wywalic chrom i przod s-line i bedzie git,srodek jest juz cacy
  20. ja nie znam,ile zawolali za polerke?
  21. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    normlanie rece opadaja,roma tak dala d*py milan gral slabo no ale jak to sie mowi w Italii masz Ibre masz Scudetto
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Milan przegrywa po pierwszej polowie z Roma Liverpool przegral znowu,co sie dzieje z tym klubem nie lubie ich ale wole ich niz Arsenal na 3 miejscu
  23. ale ogolnie bardzo drogie sa ledy do b7,do b6 kosztuja polowe tego,mi osobicie ori lampy w b7 sie strasznie nie podobaja
  24. a roadstone to te same opony co Nexen? chodzi mi o opony z tej aukcji http://allegro.pl/225-40r18-roadstone-nexen-n3000-lato-xl-rant-i2211155727.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.