Treść opublikowana przez David
-
Piłka nożna
ja bym widzial taki atak Vucinic-Dzeko/Higuan-Jovetic/Lavezzi Hulk to marzenie,strasznie lubie jak gra i jest silny fizycznie,pasuje do serie a no ale niestety gra w porto a za jakie kwoty kupuje sie z porto przekonal sie real i atletico madryt placac za Pepe 30mln czy atletico 40 za Falcao
-
Piłka nożna
3 gwiazdki to bylo by cos jak nie w tym sezonie to mysle ze w nast bedziemy faworytem,potrzeba 2 napastnikow swiatowej klasy i moze jakis dobry lewy obronca-Kolarov z City
-
Piłka nożna
milan gra z fiorentina ale u siebie a ta fiorentina jest tak slaba ze przegrala ostatnio u siebie z chievo wiec nie ma szans nawet na remis z milanem,Ibra pewnie strzeli albo asysta i bedzie po meczu,ewentualnie karny Skyliner ja chcialbym mistrzostwa w tym roku ale realnie patrzac to predzej juve straci punkty z cieniakami niz milan,juve stracilo mistrzostwo remisujac z jakies 6-8 meczy z leszczami
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
czarny sedan z Q potencjal jest ja ostatnio coraz bardziej zaluje ze nie mam turbo benzyny z Q...no ale na stacji przynajmniej lzej
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mlody pewnie dowali kola w pomarancz i fotele
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
jest gleba nareszcie zrob lepsza fote a nie jak na krawezniku jest,bo nie wiem czy jest rowno czy jak to bywa u audi i vw przod jest wyzej
-
Piłka nożna
fani Juve beda sie cieszyc jak wygramy z Napoli i odrobimy 2 pkt,no ale mistrzem i tak bedzie Milan... ciesza dzisiejsze wyniki City i Arsenalu
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
no ja wlasnie mysle nad b7 2.0 TFSI Q plus Tip i lopatki tez widzialem ze bajk zrobil program i mial 260ps a to juz ladnie mysle ze by mi to wystarczylo,prawie 100ps wiecej niz mam teraz,a diesla narazie nie chce dzieki na info
-
B6 DIVISION
mozna dawac felgi z et 52 do b6?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
a jak oceniasz ten silnik 2.0 tfsi? w porownaniu do 1.8T? duzo to pali? miales z Q?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
seves Ty miales wczesniej b7 2.0 TFSI?
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
2 grille i listwa w tylnej klapie i mowie Ci ze bedzie lepiej,reszte mozesz zostawic
-
Piłka nożna
Barca bedzie grala u siebie a Camp Nou chyba jest wiekszym boiskiem niz San Siro wiec bedzie wiecej przestrzeni,ja typuje pewne zwyciestwo Barcy,a Tiago Silva chyba na rewanz nie wroci?
-
Piłka nożna
no to wyglada na to ze znamy juz pary polfinalow LM,jeszcze nie wiadomo Barca-Milan ale nie sadze ze Milan wygra,chyba ze w karnych,brawo do Bayernu,LM pokazala ze Borussia to jedynie druzyna na lige,Bayern mimo ze ligi nie wygral to w Europie radzi sobie dobrze,ciekawy bedzie polfinal Bayern-Real,wkoncu Real zagra w LM z kims mocnym
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
ja juz Ci wczesniej pisalem-shadow line
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
jest dobrze ale mogloby byc jeszcze lepiej
-
B6 DIVISION
wydaje mi sie ze to te same opony co Nexen,na necie maja dobre opinie
-
B6 DIVISION
ktos z was mial u siebie opony Roadstone N3000? ciezko na forum znalezc opinie bo mi wywala caly watek "jakie opony letnie" a tam jest masa stron
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
f*ck Tv w aucie,tv oglada sie w domu sprzedaj tuner i kup springi albo dokladke s-line
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
sedan i czarny ja proponuje Ci glebe z przodu,wywalic chrom i przod s-line i bedzie git,srodek jest juz cacy
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
ja nie znam,ile zawolali za polerke?
-
Piłka nożna
normlanie rece opadaja,roma tak dala d*py milan gral slabo no ale jak to sie mowi w Italii masz Ibre masz Scudetto
-
Piłka nożna
Milan przegrywa po pierwszej polowie z Roma Liverpool przegral znowu,co sie dzieje z tym klubem nie lubie ich ale wole ich niz Arsenal na 3 miejscu
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
ale ogolnie bardzo drogie sa ledy do b7,do b6 kosztuja polowe tego,mi osobicie ori lampy w b7 sie strasznie nie podobaja
-
[ALL B5] opony Riken maystorm 2 b2 ewentualnie nexen n3000 opinie
a roadstone to te same opony co Nexen? chodzi mi o opony z tej aukcji http://allegro.pl/225-40r18-roadstone-nexen-n3000-lato-xl-rant-i2211155727.html