Treść opublikowana przez andi_a4
-
Mandaciki panowie mandaciki
droga Mysłowice-Mikołów ,ogr.do 40 a ja firmowym paskiem 2.8 Q lece sobie 110 i złapali mnie na suszarke, wg taryf. 10 pkt. i 500zł ale po ciekawej wymianie argumetów wzieli 50 zł.
-
[A4 B5 1.6 ADP] Jaka instalacja do 1.6 ADP i u kogo ???
no to panowie przekonalicie mnie waszymi odp. i zabieram sie do szukania dobrego gazownika na śląsku - czekam na podpowiedzi. pozdrawiam.
-
[AEB 1,8T] czy założył ktoś instalacje STAG 300 ?
no to w jakiej cenie znalazłes ?
-
Światła - włączenie ich na stałe
tu jest to opisane: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7797&highlight=automat+za%B3anczanie+%B6wiate%B3
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
zawsze będzie się prezentować-nigdy się nie znudzi.
-
Na jakich felgach jeździmy
16"
-
co sadzicie o tych alumach?!
205/55/R16 za 1000 zł kupiłem -na profilu widać i avatarze :smile:
-
[A4 B5] Boczne kierunki po lifcie... brak gniazd
a to zapytam sie znajomego elektryka gdze cos takiego mozna kupic i odpisze. elekt. powiedzal mi że najlepiej podjechać na warsztat elekt. i jeśli nie ori gniazda to mozna to przerobic
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
jak większość w wyszukiwarce.
-
[A4 B5] Boczne kierunki po lifcie... brak gniazd
kup sobie nowe: http://moto.allegro.pl/item186306372_kierunkowskazy_migacze_skoda_octavia_audi_a4_nowe.html http://moto.allegro.pl/item183956545_migacz_kierunkowskaz_boczne_audi_a3_a4_a8_zolte.html http://moto.allegro.pl/item183220670_kierunkowskazy_boczne_audi_a4_a3_a6_clear_.html http://moto.allegro.pl/item185655919_kierunkowskazy_boczne_biale_audi_a2_a3_a4_a6_a8.html
-
dziwne napisy na wyświetlaczu
to sa inform. otym ze należy wymienić olej lub zrobić przeglad
-
Historia naszych nicków
A u mie to poprostu dla wszystkich Andi od Andrzej a a4 dodałem po kupnie
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
wato regenerować ale z umiarem , chodzi mi oto że fele nie doznały bardzo poważnych obrażeń, ja takie mam. :smile:
-
Co sadzicie to tych felgach.
extra są te nie założone z pierwszego zdjęcia :smile:
-
Mycie auta
Ja jeżdżę na prof. myjnie i normalnie extra maja wszystko gabki ,rekawice , do opornych plam i zabrudzen stosuja srodek '' timer'' albo jakos tak oprócz tego kercher i na sucho specjalne szmatki mocno wpijajace nazwy nie znam. A wszystko kosztuje od osobówki 20 zł a + srodek to kompleksowe mycie z woskiem 33 zł.
-
Jakie lampy: chrome vs black
czyli do 96 da sie je zamontowac?
-
katalizator
Ja swój wywaliłem bo tak jak tobie sie rozleciał w środku i te resztki kata przytkały wydech no i autko osłabło ,ale po wyczyszczeniu chodzi jak dawniej :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i gratuluje wyboru tego forum
-
Naklejki?
cos takiego było modne jakies 10 lat temu na maluchu albo polonezie ale jest raczej powaznym wozem na naklejki tego typu. Zrobisz jak zechcesz.
-
Ile pali Wam gazu?
czyli nie potrzeba do 1.6 wkładac sekwencji?
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
przyglądam się z zainteresowaniem temu tematowi bo jest to super pomysł, ale poczekam na efekty tego cuda i sie odezwę.
-
Ile pali Wam gazu?
a koszt instalki ile wyniósł , bo tez się zastanawiam nad gazem do mojej [ Dodano: 28-03-2007, 16:55 ] i mowisz że się spisuje bez zarzutów ?
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
ja mam podobny objaw - mój panel klimy raz świeci raz nie a czasem miga jak na dyskotece ale jak popukam wokoło panelu to na jakiś czas się oświeca :exclaim: i co radzicie?
-
Audi iceman - Kille !!
no poprostu pięknie reszta komentarza jest zbyteczna
-
Czyżby koniec katalizatora?
po wywaleniu resztek z kata mam taki sam efekt.