Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 AWX] Gdzie się podpiąć pod centralny zamek ?
w B6 nie ma pneumatyki - było na forum ...
-
[B6 ALT] Informacja SERVICE
jaki serwis ? po 200km ? po 200tys km ? "o 200km?" napisz kiedy ostatni raz serwis, ile przebiegu i co zrobiłeś do tej pory w aucie...
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
a taki kod jest w ogóle możliwy ? Sprawdź to na poprzedniej stronie... Tak, tu się dodaje lub odejmuje
-
[ALL B7] Różnice między 2,0 TDI BRE a BLB ?
no BRE ma jeszcze chyba DPFa, a BLB nie... BRE ma sprężanie 18,5:1 natomiast BLB 18:1 Oba motorki mają normę EUIV
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
nie, w avancie tego nie ma na 100%, tylko opcja dla sedana. I dziwnym trafem częsta w Anglii.....
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
+000004 - podwójne naciśnięcie klamki drzwi otwiera wszystkie pozostałe myślałem, że w tłumaczeniu zostawiłem selektywne
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie, to jest toyota albo nissan .. szukam własnie modelu, normalnie mam dejavu jakbym oglądał to w zeszłym tygodniu....
-
[B6 AVB] Mechanizm Wycieraczek
o matko, człowieku ramienia wycieraczki się nie wykręca !! To wchodzi w ten trzpień, fakt że ciasno to zdjąć, ale da się przy odpowiednim traktowaniu. Teraz to masz do wymiany cały mechanizm, patrz allegro - ceny 200-300zł (nie ma A6B6)
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
selektywne otwieranie drzwi ustaw
-
[B7 BKE] Ile wchodzi oleju ?
takich tematów było sporo, standardowa ilość wchodzi 3,8L Ale se pogadaliśta intelygentnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B6 BDG] Syczenie turbosprężarki
masz błąd czyli masz vag-coma... zrób więc chociaż kilka podstawowych logów, myślę że wtedy ktoś ci bedzie w stanie pomóc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeśli mnie pamięc nie myli, to się jedzie przez trójmiasto.... nie bój ! nie bój ! Znowu się zatrą- [B5 AFN] diagnostyka i vag w okolicy trojmiasta
http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html czasem vag jest na spotach, jeździł regularnie to się może trafi- [ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
{Komfortsystem} Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Alarmfunktion (speziell für Großbritanien) +000002 - Quittierung DWA-Blinken +000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung +000008 - DWA - Aktivierung der DWA +000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) +000064 - Komfortfunktion über Funk +000128 - Rechtslenker +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +008192 - SAFE-Funktion deaktivieren (nur USA) +016384 - Seitenscheiben in Dämmglas {Komfortsystem} Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Funkcja alarmu (Wielka Brytania) nie wiem o co chodzi znalazłem gdzieś, że to otwieranie zdalne bagażnika w sedanie, musi być specjalny mechanizm +000002 - Potwierdzenie uzbrojenia alarmu poprzez błysk kierunkowskazów +000004 - podwójne naciśnięcie klamki drzwi otwiera wszystkie pozostałe +000008 - Aktywacja alarmu +000016 - Pokrywa bagażnika zamykana powyżej 5km/h (sedan) +000032 - Samoczynne zamykanie drzwi auta powyżej 15km/h +000064 - Zdalna funkcja komfortu (czyli otwieranie i zamykanie szyb podchodząc do auta ) +000128 - kierownica po prawej stronie +000256 - Avant +000512 - Potwierdzenie zamknięcia samochodu poprzez błyśnięcie kierunkami +001024 - Potwierdzenie załączenia alarmu poprzez sygnał dźwiękowy +002048 - chyba nie da rady otworzyć szyb po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) (potwierdzenie zdalnego otwarcia auta poprzez błyśnięcie kierunkami) +008192 - Bez funkcji SAFE (tylko USA) +016384 - Boczne szyby podwójne (termiczna osłona)- Co wybrac?
a co znaczy ten "full wypas" w fabii ? Które auto ma więcej poduszek ? szyby elektryczne ? klima ? ASR ? i inne gadżety ?- [ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
no jak.... w miejsce tych x'ów... czyli jak masz 00001 to musisz wpisać 02001, jaki bezpiecznik poszukaj w wątku o rns-e (autor alvaro, w warsztacie)- koledzy podswietlenie nawiewow krotkie pytanie
był już taki temat, mooocno obszernie dyskutowany - nawet kilku kolegów wstawiło sobie podświetlenie. poszukaj tematu W tym przypadku chodzi o to, że nawiewy są przygotowane do podświetlenia, ale nie ma wiązki elektrycznej doprowadzonej- [A4][B7] Moja niunia
nie, albo maskę trzeba podregulować, albo coś innego... Tam są takie "regulatory"... Powinno być idealnie prosto.- [A4][B7] Moja niunia
dziwne spasowanie : (zaznaczone czerwonym kwadratem, kliknąć i otworzy się duży obrazek) To W to kompas : Gratki, baaardzo mało zapłaciłeś za takie auto, mimo że to rocznik 2004- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
amerykaniec jakiś- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
krzyniek, dawaj- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no raczej dość łatwe, choć na początku poszedłem w złym kierunku (ale od razu szukałem włoskiego auta ) To była oczywiście Lancia Flaminia Sport Zagato I nowe:- Nowicjusz - wątek powitalny
hej a moderatorzy śpią- [ALL B6] nawigacja w Polskiej wersji jezykowej
nie, było już wiele razy - [B6 BDG] Syczenie turbosprężarki