Treść opublikowana przez Trezor
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Za stabilizator, końcówki i inne potrzebne pierdoły (gumy, uchwyty, śruby) zapłaciłem (kupowane w ASO) 642zł.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Stabilizator już na samochodzie i pierwsze drobne testy już zrobione. Niestety nie było ich za dużo, bo tylko w mieście, ale już nieco mogę powiedzieć o różnicach. Na pewno samochód się odrobinę mniej przechyla. Te same ronda, skrzyżowania można pokonywać z inną prędkością. Nawet wykonałem test na znanym mi rondzie. Do wczoraj jazda po nim z pewną prędkością skutkowała uciekaniem tyłu i trzeba było kontrować kierownicą by nie zrobić bączka. Teraz przy takiej samej prędkości auto jedzie jak po sznurku, a jej zwiększanie nie powoduje, o dziwo, uciekania tyłu, ale zaczynają uślizgiwać się koła przednie. Z tym za to radzi sobie całkiem dobrze ESP i nawet nie trzeba reagować kierownicą. Zobaczymy jak będzie, jak zmienię opony na letnie i będzie sucho na drodze. Czy nadal przednia oś będzie wyjeżdżać z zakrętu, czy wystarczy przyczepności, by utrzymać samochód do jeszcze wyższych prędkości. Podsumowując. Granica bezpieczeństwa została na pewno przesunięta, ale przy okazji auto nabrało nieco innej charakterystyki. W każdym razie polecam takiego moda, żeby trochę bardziej dokleić auto do drogi. BTW. Jeśli komuś wydaje się, że zmiana stabilizatora 18mm, na 22mm, to żadna równica, bo to tylko 4mm różnicy, to niech uruchomi kalkulator i policzy przekroje, bo z nich wyraźnie wynika, że przekrój jest prawie 1.5 razy większy (1520mm2 do 1017mm2). A to jednak robi różnicę w sztywności.
-
[B7 BRE] Czarna niunia w sukience S-line i broszką S4 :-)
Autko wygląda bardzo fajnie. Tylko listwy walnąłbym w kolor, bo takie matowe dla mnie słabo wyglądają. No na gryyylu podmieniłbym brochę S4 na S-line.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
No miałem pietra, że wciągniesz komplet i będę musiał czekać na następną okazję :decayed: Na razie muszę się z tym pomysłem przespać.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Wziąłeś jednak komplet, a nie osobno?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
A nie a'la RS4? Oryginałów chyba pod tipa nie ma. Czy się mylę?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Wow. Idealna. Chyba trzeba zbierać kasę.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ja mam właśnie gałkę pikowaną, dlatego taka kiera też lepiej by pasowała. Ale ta i tak wygląda pięknie.
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Zawodowo wygląda ta kiera. Tylko rzeczywiście jakoś wzrokowo przyzwyczaiłem się do pikowanej. I nie wiem czy nie byłaby za gruba dla drugiej kierowniczki.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
tralalalal... ja nie wątpie w jego wiedze...ale tak ładnie było "które" ze nie mogłe się powstrzymać i niezapytac jeszcze raz.. p.s. w etce i 20 i 22mm są w B7 do RS4 przyporządkowane ... może i 20mm jest w S4... ja jak zamawiałem to widziałem etke i sprawdzałem i wiem że było rs4 20 i rs4 22mm Ja wziąłem ten o numerze 8E0-511-409-AL, a to na pewno 22mm. Mam nadzieję, że poczuję różnicę.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Nie próbuję z siebie robić omnibusa w dziedzinie a4, ale jak już coś kupuję, to zwykle wiem dobrze, co to będzie. Poza tym, nie rezam takich rzeczy sam, a Patrox "zwykle" wie co zamawia.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Oczywiście, że tył.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Dzięki. Ano mam. Użyję przy kolejnym myciu. Wtedy nie będę musiał już poświęcić tylu godzin, bo mycie i ultimate quick detailer powinien wystarczyć.[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 11:23_________________________________________________W końcu jest o czym napisać. Przyszedł czas na pierwszy krok modyfikacji zawieszenia. Stabilizator od RS4 zamówiony. Następnym krokiem będzie pewnie Eibach Pro System, ale to pewnie dopiero przed latem.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
nie tylko twoje, tyle ze ja pewnie nigdy tego auta nie kupie Eeee... tam nigdy. Trzeba mieć jakiś cel. Ja tam jestem optymistą.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Auto super. Moje marzenie na przyszłość. Oczywiście manual, czy s-tronic, to dyskusja bez końca. Chciałeś manual i będziesz miał. Każdy wybiera jak lubi i nie ma co przekonywać do innych rozwiązań.
-
Spotkania na drodze
Cześć, Przepraszam, ale rozmawiałem przez telefon i czegoś szukałem, zobaczyłem w ostatniej chwili i nie zdążyłem ... Pozdrawiam. Widziałem, że miałeś telefon przy uchu, ale już nie chciałem tego pisać.;-) Jeszcze raz pozdrawiam.
-
[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Nawet nie wiedziałem, że we Wrocku jeździ takie świetne A4. Gratulacje.
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Fajne autko. Ale miron78 ma rację, chrom na klamkach słabo wygląda. Wydech ABT ma niestety taki "urok", już w innym wątku była pogadanka na ten temat.
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Wrocku w okolicach pl. Jana Pawła II, srebrne B5 na Kłodzkich numerach (DKL), z naszymi ramkami. Migałem światłami i machnąłem ręką, ale nie dostałem odpowiedzi. Pozdrawiam.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Super autko. Ono musi stać na 20''. Daj jakieś zdjęcie wnętrza.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
No toś mi teraz zaimponował.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Jeśli chodzi o ASO, to przebieg sprawdzają na podstawie ostatniego wpisu w bazie. Przykład: Ostatni wpis: 10.02.2010 przebieg 140.000 Jedziesz w grudniu patrzą na Twój licznik i widzą 150.000. No to wydaje się być ok. Ale nie masz żadnej gwarancji, że od lutego ktoś nie przejechał kolejnych 100.000 i przekręcił licznik z 240.000 na 150.000. Przykład być może wygląda ekstremalnie, ale ja już widziałem roczne A4 z przebiegiem 180.000.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Jestem pełen podziwu dla Twojego optymizmu. Być może rzeczywiście już za późno żeby się dołować. Ale biorąc pod uwagę jakie przekręty są robione, to jeśli ktoś sfałszował książkę (a to jest pewne), to właściwie wszystkiego innego też można się spodziewać.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
[..] Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca. [..] Na oko to zawieszenie wygląda rzeczywiście raczej jak standardowy S-line. To S4, to fabrycznie montowane, czy sam ktoś grzebał? A co do szyby, to ciszę uzyskuje się szybą typu "aqustic" i to jest inny rodzaj niż atermiczne, które chyba w A4 były właściwie standardem.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Fajne auto. Dołóż jeszcze S-line zewnętrzny i będzie super.