Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet mi śmignąłeś przed oczami, ale nie miałem tel. do Ciebie, a siedziałem już u kumpla w S6. Moje B5 stało pod RTV, bo niestety po 10 min kręcenia puściła osłona pod skrzynią i zacząłem robić za pług
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj, dawaj. B6 pewnie też jakieś będzie.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk ABS'u
Jak chrupie Ci przy mocnym hamowaniu na śliskim, to tak ma być. Jak chrupie Ci przy lekkim hamowaniu na suchym, to masz problem. Użyj , a dowiesz się wwięcej.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk ABS'u
A czy dzisiaj było ślisko? Bardzo ślisko? Śnieżek, lód i te sprawy?!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja po 22 się wybieram, więc o 23 pewnie jeszcze będę kręcił ... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ZAWIADAMIA SIĘ, ŻE WARUNKI DO ŚLIZGANIA POD M1/IKEA/LEROY SĄ NIEZŁE
-
[ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
Ale po wymianie podobno zwiększa się czułość hamulców - szybciej łapią? Prawda to?
-
[ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
Montaż przewodów sobie wyobrażam co i jak. Płyn powiedzmy "rtockiego". Bardziej na myśli mam to, jak wpłynie to na resztę układu - ciśnienie się zwiększy, więc co może dostać po d*pie? Do tego mam zamiar założyć gładkie Zimmermanny + Ferodo Premier (powinno mi starczyć, a na większe zmieniał nie będę).
-
Passat vs A4
To raczej minus bym powiedział. Bo to Passat bazował na sprawdzonych,poprawionych komponentach.
-
[ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
Temat fajny. Od siebie dorzucę (z doświadczenia), że jeśli ktoś ma zamiar kupić "zwykle" klocki ATE, to warto dopłacić jakieś 30-40 złotych do Ferodo Premier - różnica odczuwalna. Nie wiem jak pylą Ferodo, bo nie zwracałem na to uwagi (nie wiedziałem, że mam takie założone). Klocki zrobiły conajmniej 50 tyś. (normalnej eksploatacji) pode mną i nie wiem ile u poprzedniego właściciela. Odradzę napewno klocki Meyle (nie wiem, czy wogóle robią do Audi) - kiedyś na szybko kupiłem i ... never again. 2-3 mocniejsze hamowania przed światłami w mieście i już hamulce robią się miękkie. A może ktoś będzie potrafił powiedzieć jak się ma montaż przewodów w stalowym oplocie (+ odpowiedni płyn oczywiście DOT 5 chyba ???) do reszty układu hamulcowego w 10-letnim aucie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Japońce są OK ale toż to przecież nie ma Kfattro... Co z tego, że tam będzie 280 klaczy, jak się tego nie da wykorzystać... Już bym chyba wolał przeznaczyć kasę na zrobienie 280 KM w obecnej B5.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Niektórym to się całkowicie w głowach zaczyna pier**lić ...
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
grafit odpada, nie będzie pasował do niczego.. chcesz powiedzieć, że grafitowe felgi nie pasują do czarnego? kur... I dajesz wuju lustra w grafit i i ... wszystko gra.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI - gratulacje. PS Teraz mnie też możesz podziękować
-
Zima kontra nasze niunie:)
Radzę wymienić ten napinacz jak najszybciej. Ja się mu też przyglądałem, ale dopiero jak mi drugi raz pasek zwaliło . 500 KM z od domu (dobrze, że nie 1500 tydzień wcześniej).
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
Daj wszystkie chromy na czarno i wtedy felgi będą git - ja jestem miłośnikiem srerbnego cienkiego paseczka na rancie, więc ... zrób paseczek . Ożywi trochę samochód.
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
tarq - TO BYŁ NAJWIĘKSZY BŁĄD W TWOIM ŻYCIU !!! Jakbyś chciał, żeby jeszcze bardziej Cię pocieszyć , to daj znać
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Moim zdaniem czarne, białe i srebrne nie powinny brać udziały w konursie - za bardzo widać brud Na moim szaraku już 1cm ubitego syfu i kur... nic nie widać
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Jak się przesiadać z Audi to tylko na bumkę. A tak ogólnie to przyjemny samochodzik...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga GRATULACJE
-
Zima kontra nasze niunie:)
A sprawdziłeś napinacz, rolki i sprzęgiełko/łożysko alternatora? U mnie było pieprznięte sprzegiełko, które rozpieprzyło napinacz, który dwa razy puścił pasek w ciągu miesiąca (pieprzone mechaniki )
-
[ALL B5] Skrzypiące siedzenie kierowcy
A jesteś pewien, że to sprężyny w oparciu? Faktycznie skrzypi jak się mocniej opierasz, ale wydaje mi się, że to szyna fotela. Przynajmniej u mnie od czasu do czasu coś takiego występuje. Poruszyłem siedzieniem przód-tył i ustało. Zobaczymy na jak długo.
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
A skąd Ty? Dawaj na spociki warszawskie -> TUTAJ Jedna uwaga - weź sporą poprawkę na to, co tam piszą.
-
[ALL B5] Dokładka A4 B5 Co to jest ? (foto)
Leon Cupra...
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
Fajna buuumka. Białe kierunki + zderzak z emki i poprostu byłby KOX. Szkoda ;( Mi cały czas chodzi po głowie taki driftowóz...