Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Nawet mi śmignąłeś przed oczami, ale nie miałem tel. do Ciebie, a siedziałem już u kumpla w S6. Moje B5 stało pod RTV, bo niestety po 10 min kręcenia puściła osłona pod skrzynią i zacząłem robić za pług
  2. Dawaj, dawaj. B6 pewnie też jakieś będzie.
  3. Jak chrupie Ci przy mocnym hamowaniu na śliskim, to tak ma być. Jak chrupie Ci przy lekkim hamowaniu na suchym, to masz problem. Użyj , a dowiesz się wwięcej.
  4. A czy dzisiaj było ślisko? Bardzo ślisko? Śnieżek, lód i te sprawy?!
  5. Ja po 22 się wybieram, więc o 23 pewnie jeszcze będę kręcił ... :gwizdanie:
  6. ZAWIADAMIA SIĘ, ŻE WARUNKI DO ŚLIZGANIA POD M1/IKEA/LEROY SĄ NIEZŁE
  7. Ale po wymianie podobno zwiększa się czułość hamulców - szybciej łapią? Prawda to?
  8. Montaż przewodów sobie wyobrażam co i jak. Płyn powiedzmy "rtockiego". Bardziej na myśli mam to, jak wpłynie to na resztę układu - ciśnienie się zwiększy, więc co może dostać po d*pie? Do tego mam zamiar założyć gładkie Zimmermanny + Ferodo Premier (powinno mi starczyć, a na większe zmieniał nie będę).
  9. To raczej minus bym powiedział. Bo to Passat bazował na sprawdzonych,poprawionych komponentach.
  10. Temat fajny. Od siebie dorzucę (z doświadczenia), że jeśli ktoś ma zamiar kupić "zwykle" klocki ATE, to warto dopłacić jakieś 30-40 złotych do Ferodo Premier - różnica odczuwalna. Nie wiem jak pylą Ferodo, bo nie zwracałem na to uwagi (nie wiedziałem, że mam takie założone). Klocki zrobiły conajmniej 50 tyś. (normalnej eksploatacji) pode mną i nie wiem ile u poprzedniego właściciela. Odradzę napewno klocki Meyle (nie wiem, czy wogóle robią do Audi) - kiedyś na szybko kupiłem i ... never again. 2-3 mocniejsze hamowania przed światłami w mieście i już hamulce robią się miękkie. A może ktoś będzie potrafił powiedzieć jak się ma montaż przewodów w stalowym oplocie (+ odpowiedni płyn oczywiście DOT 5 chyba ???) do reszty układu hamulcowego w 10-letnim aucie
  11. Japońce są OK ale toż to przecież nie ma Kfattro... Co z tego, że tam będzie 280 klaczy, jak się tego nie da wykorzystać... Już bym chyba wolał przeznaczyć kasę na zrobienie 280 KM w obecnej B5.
  12. Niektórym to się całkowicie w głowach zaczyna pier**lić ...
  13. grafit odpada, nie będzie pasował do niczego.. chcesz powiedzieć, że grafitowe felgi nie pasują do czarnego? kur... I dajesz wuju lustra w grafit i i ... wszystko gra.
  14. PIXI - gratulacje. PS Teraz mnie też możesz podziękować
  15. Radzę wymienić ten napinacz jak najszybciej. Ja się mu też przyglądałem, ale dopiero jak mi drugi raz pasek zwaliło . 500 KM z od domu (dobrze, że nie 1500 tydzień wcześniej).
  16. Daj wszystkie chromy na czarno i wtedy felgi będą git - ja jestem miłośnikiem srerbnego cienkiego paseczka na rancie, więc ... zrób paseczek . Ożywi trochę samochód.
  17. tarq - TO BYŁ NAJWIĘKSZY BŁĄD W TWOIM ŻYCIU !!! Jakbyś chciał, żeby jeszcze bardziej Cię pocieszyć , to daj znać
  18. Moim zdaniem czarne, białe i srebrne nie powinny brać udziały w konursie - za bardzo widać brud Na moim szaraku już 1cm ubitego syfu i kur... nic nie widać
  19. Jak się przesiadać z Audi to tylko na bumkę. A tak ogólnie to przyjemny samochodzik...
  20. ragga GRATULACJE
  21. A sprawdziłeś napinacz, rolki i sprzęgiełko/łożysko alternatora? U mnie było pieprznięte sprzegiełko, które rozpieprzyło napinacz, który dwa razy puścił pasek w ciągu miesiąca (pieprzone mechaniki )
  22. A jesteś pewien, że to sprężyny w oparciu? Faktycznie skrzypi jak się mocniej opierasz, ale wydaje mi się, że to szyna fotela. Przynajmniej u mnie od czasu do czasu coś takiego występuje. Poruszyłem siedzieniem przód-tył i ustało. Zobaczymy na jak długo.
  23. A skąd Ty? Dawaj na spociki warszawskie -> TUTAJ Jedna uwaga - weź sporą poprawkę na to, co tam piszą.
  24. Fajna buuumka. Białe kierunki + zderzak z emki i poprostu byłby KOX. Szkoda ;( Mi cały czas chodzi po głowie taki driftowóz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.