Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Gwarancja na opony - coś czuję, że mogą go w serwisie spuścić na drzewo (obym się mylił, ale takie bywa życie). Jeżeli już reklamować, to najpierw bym chyba dał ją do rzeczoznawcy, żeby mieć jakieś argumenty. Ewentualnie możesz mi na dzień dobry zrobić porządną awanturę, że mało się nie zabiłeś itd. itp - może zmiękną na dzień dobry i inaczej podejdą do sprawy. Przy przebiegu 1500 km opony powinny być jeszcze dziewicze, więc sądzę że możesz spokojnie zakupić jedną sztukę.
  2. No coś znalazłem, ale niestety niezbyt pochlebne opinie http://jeep.org.pl/forum/printview.php?t=24038&start=0&sid=049e4af9ad7a73a8cfdbb7a59c544e6a Chyba musisz dalej szukać. PF.pl coś wyrzuciło nt. "skrzynie automatyczne", ale bez żadnych konkretów
  3. RS6 możesz sobie zamówić do nowej A6 i sporo jest właśnie 18'.
  4. S-line to nazwa pakietu jaki możesz sobie dokupić do samochodu, a do takiego pakietu możesz sobie dobrać felgi jakie tylko chcesz. To jest model RS6, dlatego że te felgi pojawiły się najpierw w RS6 C5. Określenie S-line najczęścięj pada w stosunku do poniższych felg dla B5 http://moto.allegro.pl/item601667432_felgi_aluminiowe_audi_a4_a3_a6_s_line_orginal.html Są to felgi, które wyszły jako pierwsze w RS4 B5. Określenie S-line jest też używane dla poniższych felg - najpierw pojawiły się S8. http://moto.allegro.pl/item600476810_felgi_aluminiowe_18_do_vw_passat_golf_seat_l.html
  5. To jest tzw. model RS6.
  6. Ku pewności - ET 40 + dystans 5 mm = ET 35 ??? Jakie ET (jaki dystans do ET 40) dać w B5 Avant aby koło było równo z błotnikiem (na tył chyba więcej można, tzn. mniejsze ET ???) Felga 17x7,5, opona 225/45/17.
  7. 1 i 2 - sporo tego jest, szału dla mnie nie robią. Ja bym postawił na 5 - coś innego i może fajnie wyglądać na samochodzie. Q jest podobno czułe na nierównomierne zużycie opon, a używane nigdy nie wiadomo jak będą zużyte, więc w Twoim przypadku proponowałbym zakup felg i nowych opon (klubowy sprzedawca poleca niedrogie NEXEN - sam mam zamiar wypróbować). Poza tym te opony z 5 linka są jakieś dziwne rozmiarowo (niespotykane) - do B5 najlepiej podchodzi 225/45/17. Przy ET 35, opona 235 podobno potrafi przytrzeć błotnik (225 już nie), ale na swojej skórze tego nie sprawdzałem.
  8. Gleba konieczenie i to szybko, bo wygląda komicznie. I radzę jednak dać -35/-30 (tył). Większa gleba z tyłu (i to aż o 10mm), to będzie wyglądał jak z toną ziemniaków w bagażniku.
  9. O cylinderkach w amorku nie słyszałem, ale jeszcze krótka na tym świecie żyję. Stukać może jeszcze na mocowaniu amorka - spróbuj lekko poderwać samochód do góry (za błotnik) - jeżeli stukanie będzie słyszalne, to stawiam na mocowanie.
  10. Warszawa, ul. Łodygowa - jest warsztat z Amerykańcami, więc podejrzewam, że na automatach też się mogą znać lub kogoś polecić.
  11. Tematów o odpalaniu jest pewnie dzisiąt , a napewno coś znajdziesz.
  12. Obowiązkowo amorki razem ze sprężynami przy takim obniżeniu - ne wydasz dwa razy na wymianę. U mnie amorki pociągnęły nie cały miesiąc przy -35/-35, więc dałem twardsze. Szukaj obniżenia równomiernego, ewentualnie tył lekko wyżej, inaczej będzie to wyglądało jakbyś miał non-stop pełną butlę gazu w śroku lub kilka worków ziemniaków
  13. Dobrze gada, dać mu wódki To właśnie następne plany po kółkach.
  14. Na pierwszej stronce pojawił się mały udpate - poszukiwanie/przymierzanie nowych fel w trakcie
  15. Dzisiaj odbyła się kolejna przymiarki - więcej info na pierwszej stronie
  16. Zrobiłem dzisiaj przymiarkę. Fela 19x8,5, rozstaw na feldze wybity 5x114,3 i weszła do mnie bez żadnego problemu. Śruby moje, więc żadne przywające, otwory też normalnej wielkości, tzn. śruby nie miały żadnych wielkich luzów. Dziwne, ale jednak jakimś cudem można założyć 5x114,3 na 5x112
  17. Mylisz się kolego na całej linii Dzisiaj przymierzyłem 19' do siebie (zawias -35/-35) i nigdy w życiu nie powrócę do standardowego zawieszenia i 15'. NIGDY Wszystko zależy jak traktujesz samochód. Jeśli wolisz łajbę bujająca się na morzu - ori + 15' jak najbardziej. Ale jak wolisz czuć drogę, to niestety ale 17' + gleba koniecznie. A jak dziury, to zwalniasz i ... jest bezpieczniej. Jak równo, to but i też bezpieczniej.
  18. Generalnie OK. Twardość jak dla mnie odpowiednia - plomby nie wypadają, a trzyma się lepiej (na razie na 15' zimówkach, ale niedługo 17', więc powinno być lepiej). Niestety coś mi puka podczas jazdy, ale to chyba poduchy pod amorem - mechanior nie wymienił, a ja sam nie wpadłem an pomysł. Na dniach będę rozbierał przód, żeby je wymienić, więc przyjrzę się jeszcze amorkom.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 20:22_________________________________________________Wreszcie - przednie amorki dzisiaj rozebrane, poduszki pod amorkami wymienione i ... ciszaaaaaa Amorki cacy, nie można się przyczepić i w tej chwili przednia zawieszka pracuje tak cicho jak powinna. Jestem teraz zadowolony :> Aha, przalatane mają jakieś 10 tysi.
  19. Relingi pozostawić w macie, dodać grill i znaczek OOOO w mat i dopiero będzie cooooolll
  20. Właśnie u siebie wyeliminowałem stukanie - mocowanie amorków przednich (poduszki). Podciągnij lekko samochód za błotnik do góry, jak puknie, to stawiam właśnie na mocowanie.
  21. Jeżeli pali ciężko po dłuższym posotoju, to mogą być też wężyki przelewowe - układ się lekko zapowietrza. Powinien temu towarzyszyć jakiś lekki wyciek.
  22. soolek odpowiedział(a) na radugk79 temat w 2.0TDI
    Podobo (zasłyszane) nowe silniki lubią sobie wziąć trochę oleju, tym bardziej przy mocnym butowaniu. Książkowo cały czas mieścisz się w normie - 1L na 1000 km :>
  23. Powiem szczerze, że wczoraj widziałem te fele (wprawdzie jak przez mgłę) od wewnętrznej strony i otwory wyglądały normalnie, czyli może faktycznie większe. Czy takie większe, ewentualnie, otwory mogą byż niebezpieczne w użytkowaniu??? Jak dobrze pójdzie, to jutro pojadę je przymierzyć
  24. Golf V ma rozstaw śrub 5x112, czyli jak u nas - sprawdzone w www. Felgi mają oznaczenie 5x114,3 i są założóne na tego golfa - żadnych "dodatków" na piaście i feldze nie zauważyłem, więc jak to możliwe? Czy da się jakimś sposobem wcisnąć 5x114,3 na 5x112 ??? Czy tam może być jakiś "myk" zastosowany ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.