Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Niemiecki RTL będzie transmitował za free Sk.... zablokowali na kablówce!!!
  2. A kto narobił te strony bzdurami ? tak pisaliście OT teraz czytaj całość :oklaski: Jakie bzdury. Kolor był wybierany! Tak wogóle ten kolor to taki ... Przydałby się jakiś bardzi krzykliwy. Jka myślicie
  3. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak ściągniesz poszycie klapy bez uwalenia uchwytów to dalej pójdzie gładko.
  4. skoro masz na sprzedaz 15 to się nie dziwie ze dla Ciebie to zadna różnica nie jest Pomijając co mam na sprzedaż - postaw koło siebie 15' i 16'. Która będzie lepiej wyglądała? Żadna! Obie do d*py jeśli brać pod uwagę wygląd. Więc po co przepłacać
  5. 15 czy 16 na zimę to żadna różnica w wyglądzie, więc ... Gdyby coś, to mam kompletne 15' na handel - ogłoszenie jest w dziale sprzadam felgi.
  6. Duuużo B8 jeździ na 16' (seryjnie), więc do Ciebie pewnie też wejdą, o ile ktoś po zakupie nie zmieniał tarcza na większe (małe prawdopodobieństwo).
  7. Jak ET tych felg? Pewnie coś koło 50?! Można dać dystans zmieniający rozstaw.
  8. To nie jest nie trzymanie mocy, tylko najzwyklejsza usterka, zresztą znana na forum, na którą da się zdiagnozować i naprawić. Z tego co zauważyłem, motory te jednak trzymają serię a nawet mają małe bonusy, zdarzają się i takie jak w AWX/AVF, więc całkiem duże. Jak dobrze pójdzie, to w tym tygodniu moja Bawara dostanie (chyba) Racelogica na pokład Co najgorsze, to może się okazać, że mam już program ;(
  9. Spalenie może być małe, ale wiązka główna mogła się częściowo spalić. A wiązka idzie od komputera/silnika poprzez radio, licznik, lampki itd, więc "pożar" mógł (ale nie musiał oczywiście) dotrzeć do każdej części auta.
  10. WITAMY W KLUBIE BMW Gratki motoru , załuję że mi się nie trafił taki ;( Fotki wnętrza wrzuć
  11. Ja śmigam na nich i złego słowa nie powiem.Wcześniej śmigałem zawsze na MIchelinach Alpinach, ale przy Pirelkach się chowają. Alpiny wydają się być lepsze w głębokim śniegu, ale na zmrożonej nawierzchni Sottozero jest adekwatne do nazwy... No i dobrze, bo właśnie dzisiaj nófki sztuki wylądowały w kufrze bawary - grzech było nie wziąć na zakie pieniądze :gwizdanie:
  12. soolek odpowiedział(a) na concentus temat w Audi A4 B5
    W dziale diagnostyka masz informacje jakie kanały (temperatura) VAGiem sprawdzić oraz co oznacza różnica pomiędzy nimi - termostat lub czujnik.
  13. Do Piotrkowa dramat , nie jedz tamtedy a jesli juz musisz to w nocy Potwierdzam, hooynia na maksa No właśnie wyjazd z W-wy koło 13-14 w piątek !!! Lepiej S7 na Grójec, Białobrzegi i odbić na Tomaszów lub Piotrków bokami? Próbował ktoś?
  14. Panowie, jak wygląda teraz trasa na Katowice? Dużo rozkopów i stania do Piotrkowa jest?
  15. Panowie, a miał ktoś do czynienia z Pirelli SottoZero 2? 205/55/16
  16. Tygrys siedzie w Niemczech - tylko, czy jemu można zaufać?! Poza tym Pan Robert od samochodów chyba regularnie bywa w Niemczech.
  17. Granatowe (chyba) B5 Avant na blachach TK i czarnych felach z ramkami - W-wa, osiedle na Głębockiej koło południa
  18. Dużo chyba właśnie zależy od sąsiada. Jak się zgodzi, to możesz mu dom nawet w ogrodzeniu postawić Druga sprawa, to na garaż murowany, który nie ma drzwi (nie jest zamknięty), to chyba nawet pozwolenia nie potrzeba - sprawdź dokładnie, bo ja za mocny w tym temacie nie jestem, ale tak słyszałem od Teściów (sąsiad ma takie cudo u siebie). Zawsze możesz blaszaka postawić na cegłach i już Ci pozwolenie nie potrzebne - nie jest to trwała budowla, czy jak to się tam fachowo nazywa.
  19. No i okazało się, że winna jest pierdoła Kiedyś komuś pękł żarnik i w soczewce walały się kawałki szkła. Któryś kawałek przyblokował przesłonę w pozycji pochylonej i dawała dupne światło. Lampa wyczyszczona ze szkieł, przesłona w prawidłowej pozycji - świeci jak należy.
  20. Phi , my sobie dajemy buzi na przywitanie :naughty: :naughty: :naughty: Może nie rozwijajmy tematu, bo wpadnie Grześ i ...
  21. fajna , nie ???? :naughty: :naughty: Widziałem już wcześniej, nawet z bliska :gwizdanie:
  22. Pani Kolkovova widziana dzisiaj na "naszych" rejonach dwukrotnie.
  23. To jest "zwykły" Xenon, ale chyba faktycznie coś jest z przesłoną. Gdyby nie pi...pi...pi... komary to już bym to rozbierał w garażu
  24. Soczewka wygląda dobrze - poniżej fotki jakie udało mi się zrobić oraz trochę lepsze fotki jak to cholerstwo świeci obecnie (lampy ustawione na prawidłową wysokość, bo lewa była za nisko). Prawa (prawidłowo świecąca) Lewa (ta problematyczna) I obie razem Fotki soczewek od środka:
  25. Nikt Ci nie poda ceny, bo nikt nie dysponuje eurotaxem czy innym cennikiem ani nikt nie widział fury po dzwonie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.