Treść opublikowana przez soolek
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Może kiedyś Zientarski był ekstra, bo prowadził chyba jedyny program auto w TV. Ale wiedzy Zientarskiemu to brakuję uuuuu dużo. A czasami jak rzucił jakimś tekstem to można było paść ze śmiechu Prowadzi on wogóle jeszcze jakiś program?
-
Jak przewozić dwójkę dzieci ??
Innej opcji chyba nie ma. Z takim maluchem to na tyle raczej ktoś powinien siedzieć.
-
Volvo s/v40 T4 - Opinie
Zanim kupiłem B5 też przymierzałem się do V40 T4. Powiem tak, jak wsiadłem do B5 to szybko zapomniałem o V40. Nawet skombinowałem drugie tyle kasy, żeby kupić B5 Prowadzenie, pozycja za kierownicą, plastiki, klimat lepszy w B5, według mnie. Drogę podnoszenia mocy 1.8T masz przetartą i zawsze jest jeszcze Q.
-
[B5 AFN] Moja A4
napisz do moskala - kilka sztuk zrobił, albo do gwerty - reza bixy hurtem na codzień, więc napewno pomoże.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Idź na całość. Ja bym to zaspawał/zaszpachlował a tablicę zostawił tam, gdzie jest.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha, zrób coś z tą wnęką na tablicę w przednim zderzaku, bo psuje efekt.
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
- Spotkania na drodze
Ja Wam też zadroszczę ... rozumu- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Na S-line'ach się nie znam za bardzo, tym bardziej w B8, ale 1BV jest niższy i twardszy, czyt. lepszy/droższy. Ale to niech znawcy B8 potwierdzą.- Kolo dwumasowe, awaria, reklamacja
Wpełni zgadzam się z trezorem. Musisz mieć dowód zakupu i niegdzie nie jest napisane, że musi to być paragon. Jak Ci oddadzą dwumasa i każą się wa... na r..., to (weź ze sobą świadka, albo nagraj rozmowę na telefon, żebyś miał podkładkę, że jednak to kupiłeś u nich) powiedz, że teraz idziesz sobie do skarbówki złożyć doniesienie. Może nie jest to najładniejszy sposób załatwiania sprawy, ale czasami działa.- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Przynajmniej w B6/B7 1BV było niższe i twardsze od 1BE, czyli teoretycznie lepiej się prowadzące ale mnie komfortowe. Pewnie droższe. Podejrzewam, że tutaj zasada jest takaj sama.- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
To turbo na klapie dałby trochę niżej. Przynajmnie na zdjęciu jakoś dziwnie wygląda.- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Czarny to on chyba nie był- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
tylko ja od kilku dni nie jezdze na lpg moze to Kolkova Nic nie czuć Ale z rury kopcił jak Titanic jak na prostej pocisnąłeś- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Bajk, gdzie obszywałeś kierę i za ile, bo nie chce mi się przekopywać wątku- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury)- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę. Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie. no to bym sie wdzienne nie bawil tylko jezdzil na xenonach a potem sobie to zregenerowal . bo w e9x nie wyjmiesz odblysnika jako tako bez rozklejania lampy :wallbash: Dziennie fajnie wyglądają + duże piwo za ustawienie, więc przyszaleję. A na Zenonach i tak będę mógł jeździć, jak mi się znudzi - zależy od ustawienia przełącznika.- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę. Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Aaaaaa, takie bajki mówisz, procentowo. No to faktycznie najpierw trzeba potestować.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 12:52_________________________________________________Hehe, faktycznie zenon może mnie odprowadzać do domu Ale ja mam ustawić odprowadzanie w halogenach, żeby Zenka oszczędzać.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zeby mu halo na zmiane mrugały ?? :kox: :kox: Słuchaj, teraz co drugi nowy samochód na ulicy do Ciebie mruga oczkiem. Taki podryw chyba?! Czy jak?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ze tak spytam : po kiego chója Ci to ???? A po co Ci gwint, decha poliftowa itd.? Pokazać się trzeba- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
tak . Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął jak Ci gosc nie ogarnie to Ci powiem , dajmy mu szanse napewno wie jak to zrobic skoro sie wpina . Co chcesz zakodowac ? Bo ja tez cos tam czasem koduje Mów o co biega, bo nawet nie wiem, co mam mu powiedzieć. Że ma mi spalanie podnieść, bo za niskie mam Światła dzienne + odprowadzanie jest na dzisiaj w planie - mam nadzieję, że się wyrobię, bo musze najpierw kupić opony szybko Dziurka się na boku zrobiła, a myślałem, że ten sezon przejeżdżę- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
tak . Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, może ma ktoś na zbyciu 2 dobre sztuki 225/40/18? Pilnie potrzebne. - Spotkania na drodze