Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Przede wszystkim to rozstaw śrub nie pasuje - powinno być 5x112 do Audi. Można dać dystans zmieniający, ale wtedy ET się zmniejszy i będą wystawać za nadkola. Felga sama w sobie fajna (mam coś podobnego), tylko do takiej felgi jest potrzebna dobra gleba. Inaczej nie będzie to za dobrze wyglądać.
  2. no ale przecież w Urzędzie jest opcja dostania takiej tablicy w wersji USA, no przynajmniej kiedyś takie można było dostać na prośbę,ale może już się nie da Tylko, że "urzędowa" ma większe rozmiary i wisi do połowy zderzaka...
  3. Topor ostatnio pisał coś o tablicy USA chyba, zapytaj go.
  4. Ale co ? no bo Topor zostawia ślady na kostce i chamsko się przestawił w bok , że niby nie on , ale i tak wszyscy wiemy , ze leci mu jak z kranu hyhyhy Aaaa, no i jasne. Bo już myślałem, że tą serią z belkami się zachwycasz :gwizdanie:
  5. Ale co ?
  6. moskalowa parówa
  7. Nieźle. Ale chyba przód bym podniósł na pół palucha, żeby stała równo. I nie będzie wyglądało jak popsuta (padnięte amorki)
  8. malujesz czy zostawiasz w chromie ???? Na razie zostają seria. A z czasem zobaczymy. Co dzień to nowy pomysł, więc ..
  9. Kolego, chciałeś kozę to Ci zrobił Wrzuć fotki jak to stało przed i po. Byc może założył Ci seryjne sprężyny i ... wtedy to stoi jak koze, tym bardziej w porównaniu do uglebionego auta. A następnym razem jak będziesz miał takie pomysły, to najpierw wejdź na forum. Popatrz, zapytaj i do mechanika jedź ze swoimi gratami i konkretnym rządaniem, bo inaczej duuuuuż kasy utopisz.
  10. Kur... ale afera. Jak to mówią: mój cyrk moje małpy. Faktem jest, że BBSy wyglądają zajeb... na RSie. Ori wyglądają ekstra. Ale kur... nie każdy musi jeździć na BBSach i ori. Jak się trafiła okazja, to trzeba było brać i ... dobrze. Napewno wyglądają o niebo lepiej niż poprzednie. I nawet całkiem podeszły do RSa - na zwykłej B5 i B6 jest ale tu całkiem całkiem.
  11. Buba, w Twojej zaczepy mogą być nie teges Kolkov, to jak masz na zbyciu, to rzuć cenę na PW - jak mnie będzie stać, to biorę Bo moją muszę pomalować, a tak to najpierw dam do pomalowania a potem podmianka - będzie szybcie. Furka dzisiaj odebrana. Malowanie ... no chyba nie ma się do czego przyczepić. Zresztą na spocie będzie można obejrzeć. Rozrządzik zrobiony, wahacze górne wymienione (błoga cisza w końcu :>) Jak mnie Flyer lampami wkońcu obdaruje, to jeszcze parę zmian wskoczy
  12. Buba, czy w starej klapie tą listewkę znad blachy masz całą? Jeśli tak, to może bym ją przygarnął
  13. Dlatego weź nr 3. 2 tylko 18 w górę. 4 opatrzona jak cholera. Poza tym szału nie robi. Reszta wogóle mi nie podchodzi.
  14. -35mm i do tego roku było bezproblemowo. W tym roku już się trzeba było trochę napocić. Zdarzało się ryć lekko po grzbietach na słabiej odśnieżonych drogach. A raz od Teściów wyjeżdżałem 45 min. - 30m prostej dróżki, tylko z lekkimi zimowymi koleinami Ale NO RISK NO FUN
  15. Noi elegancko w poniedziałek pliczek druczków wyladuje w warszawskiej centrali, wydrukowac im fotki zderzaka przed i po naprawie?? Czy to zostawic do przyjechania likwidatora Wyślij od razu z rachunkiem - niech mają w papierach, bo likwidator może wszystkiego nie przekazać.
  16. Nie nie nie. Oświadczenie kolesią załączasz + TO -> http://www.ptu.pl/pub/zalacznik_do_zgloszenia_szkody.pdf
  17. No ja właśnie z W-wa miałem do czynienia. Fakt, babka która odbiera telefon (nawet nie jestem pewien, czy to babka ) jest ciężka w komunikacji. Ale nie ma obaw. Mają do Ciebie przyjechać - podajesz adres, godziny - łaski nie robią. Ich psi obowiązek. Jak będzie kręciła nosem, że to dłużej potrwa (zapewne zaprosi Cie do ich biura) itd. to przypomnij Pani, że mają 30 dni na wypłacenie pieniędzy od dnia zgłoszenia, czyli od chwili obecnej - właśnie zgłaszasz im szkodę. Do tego z ich strony drukujesz sobie oświadczenie itd. + kopię prawka, dowodu, polisy, oświadczenia sprawcy i wysyłaj jakimś poleconym lub InPostem jeśli masz u siebie. Komunikacja nie była za dobra, a kasę dostałem przyzwoitą i przed upływem 30 dni, więc tragedii nie ma.
  18. Luxusik mi się zawsze podobał. Począwszy od pierwszej wersji
  19. A mi w październiku stuknie 2 latka na tych amorkach i ... po ponad roku jeden się wylał. Memory 5 do sprzedawcy i następnego dnia miałem drugi. Zamiana, wysyłka i w ciągu tygodnia nowy amorek po uznanej reklamacji u mnie. Wymiana i ... 2 nowe amorki siedzą z przodu. Tylne bez zarzutu. Po półtora roku nie wyczułem żadnego osłabienia amorków, a raczej jestem wyczulony na prowadzenie samochodu. Jeden padł - ale z markowymi też się takie rzeczy zdarzają - ja jestem zadowolony. M3I - jest gdzieś na forum mój wątek z całą historią.
  20. Znacznie, znacznie lepiej
  21. Zajrzyj do działu sprzedam - BartS chyba wrzucił właśnie ogłoszenie.
  22. Przyjechał taki z daleka i nawet poprawnie zaparkować nie potrafi
  23. Jak nie chcesz taniej chińszczyzny, to kup tanią koreńszczyznę - np. Nexen. Jeżdżę drugi sezon (18') i narzekać nie mogę. Cicha. Jeszcze się nie zużyła. Prowadzenie bez zarzutu. I co najważniejsze - NIE PĘKŁA.
  24. Eeee, ja też chce
  25. Z PTU miałem akurat do czynienia. Rzeczoznawca przyjechał po kilku dniach - pewnie byłoby wcześniej, ale mi się nie chciało dupska ruszyć do nich, więc sobie zażyczyłem przyjazd. Na samo malowanie zderzaka dostałem od nich 400 z jakimś małym haczykiem. Wyliczenie też przyszło całkiem szybko, a kasa na koncie przed upływem 30 dni była. Ale dużo zależy pewnie od osoby rozliczającej szkodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.