Treść opublikowana przez soolek
-
Virtual Tuning - wasze prace
Tak wogóle, to chyba nie jest wątek o przymierzaniu felg do jednego Audi?! Tutaj miały być wypociny...
-
Pomoc w wyborze logo dla firmy.....
Z grafiką nie mam nic wspólnego, ale że jestem po paru głębszych to: REM1 (jajo) Niezłe JAJA !
-
Czy te felgi są oryginalne?
To jak koniecznie ma być 17' to kup tzw. S-line (chyba 9 ramion) - ta wygląda dobrze w tym rozmiarze, a przy glebie np. -40 będzie wyglądała bardzo dobrze.
-
Czy te felgi są oryginalne?
Coś co pasuje do R8 wcale nie musi pasować do B5. Na moje oko te felgi nie będą dobrze wyglądać. Ale to oczywiście kwestia gustu. A jeśli pójdą na czarno, to już wogóle zginą na aucie, niestety.[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:31_________________________________________________ Tylko do tego to rozmiar 19'.
-
Czy te felgi są oryginalne?
Dokładnie, bez gleby to zapomnij o nich - szłu nie zrobią. Zresztą tak wogóle jakoś ich nie widzę na Audi...
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Nie syrenę, a czujki wewnątrz aby zostawić samochód np. z uchylonymi szybami.
-
[ALL B5] Zawieszenie 1BE a standardowe amortyzatory?
1BE wychodziła na amorkach BOGE, ktore były chyba lekko twardsze. Czysto teoretycznie standardowe amorki można zakładać do -40mm. W praktyce ... cóź. U każdego pewnie co innego wyjdzie. Jak juz kupiłeś, to jeździj.
-
Przegląd techniczny pojazdu a dowód rejestracyjny
A jakie to ma znaczenie? Świstek będzie do wglądu w wydziale komunikacji, gdyby ktoś chciał z jakiegoś powodu dochodzić na jakiej stacji robiony przegląd. Wydział komunikacji wpisuje osobiście termin przeglądu w dowodzie także przy przerejestrowywaniu auta lub pierwszej rejestracji w kraju, więc nie ma powodu, żeby tutaj też wpisać. Oczywiście dużo zależy od widzimisie Pani...niestety.
-
Przegląd techniczny pojazdu a dowód rejestracyjny
Powinni Ci wbić w wydziale, chyba że Pani w okienku będzie za leniwa.
-
[ALL B6] Wyposażenie auta
Co do ilości poduch to nic pewnie nie zdziałasz. Natomiast co do przebiegu. Jeżeli sprawdzisz w serwisie i okaże się, że przebieg jest większy niż na liczniku i fakturze, to masz prawo (a nawet powinieneś) żądać od sprzedawcy obniżenia ceny. Komis to fachowiec, więc skoro prywatna osoba może bez problemy przebieg sprawdzić, to tym bardziej firma zajmująca się handlem - jeśli doszłoby do sprawy sądowej, to każdy sąd Ci przyzna rację w tej kwestii. Ale najpierw pogadaj z komisem, postrasz że zaparkujesz przed komisem malucha z antyreklamą itd. Ale najpierw trzeba oczywiście sprawdzić przebieg - to zresztą powinno być zrobione przed zakupem.
-
[ALL B7] Nowy Nabytek ! A4 2.0 TDI Golas
No to zacznijmy do tego, że Dayline to I słuchaj starszych A tak poza tym to całkiem fajna furka.
-
[ALL B5] Antena z B6 (rekinek) do B5 Avant
To teraz muszę tylko dostać się do swojej i sprawdzić, czy wygląda tak samo
-
[ALL B5] Czy te wahacze wytrzymaja
A skąd mamy niby wiedzieć, czy na tym się pojeździ? Nawet producent nie jest podany! Zastanów się sam - a pomoże Ci napewno użycie
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
nie wiem czy nie musisz świateł zapalić ...napewno grzeją non stop przy zapalonych światłach Grzeją non-stop - zależy to od rocznika chyba (ale nie pamiętam, który co i jak - trzeba poszukać). Lusterko robi się ciepłe już po kilkunastu sekundach przy temp. ok. 0 stopni.
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
Niekoniecznie kombinacja. Na zachodzie nie ma czegoś takiego jak rok produkcji - istnieje tylko VIN samochodu. Tam liczy się data pierwszej rejestracji. Prawdopodobne może być, że był to egzemplarz salonowy, który został sprzedany klientowi dopiero w roku '99 i dlatego data taka widnieje w dokumentach. Nie wiem jak teraz, ale napewno na początku 2009 roku niektórzy dilerzy oferowali jeszcze samochody z 2007 roku. Aaaa, świeży przykład. Ostatnio Mazda sprowadziła na indywidualne zamówienie do Polski pewną partię modelu CX9 - nie ma go w oficjalnej ofercie firmy w Polsce. Samochody są fabrycznie nowe, ale zostały wyprodukowane w roku 2008. Dla ciekawości powiem, że model ten (większy od CX7) jest sporo tańszy od niego.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Ja pierd... Masz człowieku cierpliwość
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
Kolego, skoro nie masz mat to najprawdopodobniej nie masz też instalacji do grzania, chociaż w roczniku '98 to by trochę dziwne było. Zdejmij wkłady i sprawdź czy masz przewody do grzania, działające. Jeśli nie, to poszukaj tematu jak zrobić grzane lustra w samochodzie bez instalacji.
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
OJ, kolega chyba musi trochę forum poczytać a najlepiej przetestować na swojej skórze, bo głupoty p...
-
[B5 AHU] Przód/Tył Klocki
Zimmermany, ale tarcze są bardzo polecane na forum - w najbliższym czasie mam je zamiar wypróbować. Często do tego zakładają klocki Textar. Klocki Zimmerman - w środku siedzi Saxid. Nie miałem z tym do czynienia, więc nie polecę, ale ktoś chyba takie montował i opinia była pozytywna.
-
[B5 AHU] Przód/Tył Klocki
Tak, same klocki. Symbolu nie znam, bo w tej chwili jeżdżę na ATE ( , ale już niedługo ), ale sprzedawca napewno ci dobierze.
-
[ALL B5] Czy te felgi są oryginalne?
Będą pasować. Prawdopodobnie ori. A tak wogóle to użyj a dowiesz się dokładnie jakie rozmiary wchodzią do Audi i jak najlepiej sprawdzić czy ori...
-
[B5 AHU] Przód/Tył Klocki
Jeżeli tarcze masz na wykończeniu i masz zamiar je niedługo wymienić, to kup najtańsze i ciułaj na dobry zestaw tarcz i klocków - a jakie, to już znajdziesz na forum. Od siebie mogę polecić Ferodo Premier - jak dla mnie bardzo dobre. ATE się przy nich chowa
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
Oj tam, poprostu sprawdzał naszą spostrzegawczość I jak zwykle stanęliśmy na wysokości zadania
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
Jesteś pewien, że to 1999 (produkcja 1998)? Pytam, bo licznik i znaczki Audi na błotnikach wychodziły bodajże do końca 1997, czyli I liftu (II lift to '99 oczywiście). Zresztą kierownica też stara. Chyba coś tutaj było rzeźbione
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Don't worry. It's spam only